Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1761 PostWysłany: 21 Kwi 2018 09:54 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 10
Hey. Mam taki problem. Zlozylem o wyrobienie Fan Id sobie i 2 gosciom co bedziemy jechac i 2 juz wydrukowali i sa wysylane do Polski natomiast odrzucili o Fan ID dla mojego siostrzenca ktory ma 8 lat pisze ,,declined by data check''. Wydaje mi sie ,ze dobrze wszystko wpisałem w danych .... Czy wyrabanianie dla dzieci Fan Id inaczej wyglada i inne zasady sa? Dzieki z gory za odpowiedz bo nie wiem co robic teraz. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1762 PostWysłany: 21 Kwi 2018 10:29 

Rejestracja: 21 Kwi 2018
Posty: 1
Witam,
Mój kolega zrezygnował z wyjazdu na mundial (POL-SEN) i odkupiłem od niego bilet. Na stronie FIFA zmieniłem już dane w FanID, zostało wysłane. Nie wie ktoś jak zmienić dane na bilecie i czy w ogóle się da? Na Euro 2016 we Francji miałem dane na bilecie na kogoś innego i się udało wejść, orientuje się ktoś czy tutaj będzie podobnie? Pozdrawiam serdecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1763 PostWysłany: 21 Kwi 2018 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 824
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Ohohoh jeżeli tu jest taki wysyp nie umiejacych czytac to strach pomyslec co sie dzieje w supporcie Fify :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
grzechu2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1764 PostWysłany: 21 Kwi 2018 11:39 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Sardaukar napisał(a):
Muton napisał(a):
Z gory zaznaczam, ze jestem przeciwko wszelakiemu "koniowaniu", ale nie pietnowalbym nikogo kto ma wiecej biletow i chce je sprzedac, zwlasza przez portal Fifa (dajac zarobic im zarobic kolejne 10%). Racze przypomniec, ze 1 i 2 faza byly jeszcze przed losowaniem grup. Ludzie aplikowali liczac, ze trafia Polske lub wymarzona reprezentacje. Sam aplikowal na 2 mecze w Moskwie i Kalingradzie. Do Kalingradu sie wybiore, w Moskwie nie trafilem tego co chcialem, przekalkulowalem koszty i jednak nie chce tych biletow. Mam status "printed", odhaczylem i czekam na dalsze akcje ze strony Fify.

Jestem w podobnej sytuacji, tylko odwrotnie, lecę do Moskwy, a wcześniej "wylosowałem" Kaliingrad, który chciałbym sprzedać przez portal fify.
Udało Ci się odhaczyć tylko wybrane bilety, czy wszystkie ? Martwię się, że po wstrzymaniu dostawy wszystkich, nie będzie można wznowić przesyłki tych, których nie chcę sprzedać i będą do odbioru w punkcie dystrybucyjnym.


Wszystkie, nie bylo innej opcji. Czekam teraz na akcje ze strony FIFA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1765 PostWysłany: 21 Kwi 2018 12:36 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 4
Witam. Proszę o pomoc. Udało mi sie zakupić 4 bilety n mecz Polaków z Senegalem w ostatniej fazie odsprzedaży. Pieniądze pobrało z konta jednak nie dostałem maila potwierdzającego. Z tego Co wiem jest on niezbędny do aplikowania o FanID.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1766 PostWysłany: 21 Kwi 2018 13:18 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 25
Zajrzyj do spamu jeśli jakimś cudem tam go nie będzie to na platformie gdzie kupowałeś bilet jest numer zamówienia który będzie Ci potrzebny do wyrobienia FAN ID
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1767 PostWysłany: 21 Kwi 2018 13:28 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 68
Loty: 78
Kilometry: 158 859
Jak pobrało pieniądze @bogi2889 to najważniejsze, porostu czekaj, wszystko jest na dobrej drodze nie jeden raz już tak było. @glosnikking i @nosun wy mnie krytykujecie z rejestracją od 2017 i ilością postów poniżej sześciu proszę was . :lol: Przypomnę wam nazwę tego forum i cel w skrócie Fly4free a w ramach jeszcze informacji w przypadku takich imprez aby to tanio zrobić trzeba było planować już w zeszłym roku. Poza tym chodzi o wzajemną pomoc w rozwiązywaniu problemu w tym przypadku działań FIFY a nie wylewaniu frustracji na forum ps. @Muton dokładnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1768 PostWysłany: 21 Kwi 2018 14:58 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 17
No tak, skoro ty masz już 57 postów na forum i zarejestrowałeś się w 2015 roku, to mogłeś brać wszystkie bilety hurtowo jak leci :D.
Wybacz mi, nowemu na forum :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1769 PostWysłany: 21 Kwi 2018 21:48 

Rejestracja: 29 Mar 2018
Posty: 17
Witam
Czy ktoś już dostał papierowe(lub do wydrukowania)bilety, które losowano po 30 stycznia 18r ?
Ja wylosowałem bilety, zapłaciłem za nie, wyrobiłem fan-id, zarezerwowałem pociągi, a biletów wciąż nie mam. Wiecie coś o terminie wysyłki biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1770 PostWysłany: 21 Kwi 2018 22:45 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Wiemy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1771 PostWysłany: 21 Kwi 2018 22:49 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 3
Dobry wszystkim. Wiele osób zmienia dane gościa, ale jak to się ma do już wydrukowanych biletów. Wierzycie w to, że będą drukować nowe, czy zacznie się szopka z odsyłaniem biletów

Sam prawdopodobnie będę musiał zmienić dane gościa, ewentualnie odsprzedać bilety na mecz w Stalingradzie.

A tak na marginesie, wczoraj wreszcie FAN ID dotarło do Polski, dokładnie 40 dni od złożenia wniosku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1772 PostWysłany: 21 Kwi 2018 23:12 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 4
Jak wyglądałaby alcja z notariuszem zeby ktoś mógł odebrać bilety ? Jest to gdzieś dokładniej opisane ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1773 PostWysłany: 22 Kwi 2018 07:44 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 21
Muton napisał(a):
Sardaukar napisał(a):
Muton napisał(a):
Z gory zaznaczam, ze jestem przeciwko wszelakiemu "koniowaniu", ale nie pietnowalbym nikogo kto ma wiecej biletow i chce je sprzedac, zwlasza przez portal Fifa (dajac zarobic im zarobic kolejne 10%). Racze przypomniec, ze 1 i 2 faza byly jeszcze przed losowaniem grup. Ludzie aplikowali liczac, ze trafia Polske lub wymarzona reprezentacje. Sam aplikowal na 2 mecze w Moskwie i Kalingradzie. Do Kalingradu sie wybiore, w Moskwie nie trafilem tego co chcialem, przekalkulowalem koszty i jednak nie chce tych biletow. Mam status "printed", odhaczylem i czekam na dalsze akcje ze strony Fify.

Jestem w podobnej sytuacji, tylko odwrotnie, lecę do Moskwy, a wcześniej "wylosowałem" Kaliingrad, który chciałbym sprzedać przez portal fify.
Udało Ci się odhaczyć tylko wybrane bilety, czy wszystkie ? Martwię się, że po wstrzymaniu dostawy wszystkich, nie będzie można wznowić przesyłki tych, których nie chcę sprzedać i będą do odbioru w punkcie dystrybucyjnym.


Wszystkie, nie bylo innej opcji. Czekam teraz na akcje ze strony FIFA.


Proszę daj znać, gdy sprawa się wyjaśni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1774 PostWysłany: 22 Kwi 2018 10:13 

Rejestracja: 13 Sie 2010
Posty: 68
cytat z Fify, dla tych co chcą bilety sprzedać,

Only Over-the-Counter for Tickets that Have Been Printed: For Tickets which have already been printed and either collected by the Ticket Purchaser or are in transit for delivery or have been delivered, the Ticket Purchaser must go to a FIFA Venue Ticketing Centre Help Desk, surrender the physical Ticket to the FIFA Venue Ticketing Centre Help Desk staff, and complete the Ticket Resale request form developed for such purpose, or to send their Tickets via courier back to the FWCTC offices in either Moscow, Russia or Manchester, United Kingdom to the addresses available at http://www.FIFA.com/tickets.

kupujący musi fizycznie zwrócić ten bilet? że co niby, chce sprzedać bilety (tzn. ja nie chce, ale ci, co chcą) i muszę jechać do Rosji ;P ??


PS: może ktoś potwierdzić, że kupujący w I i II fazie, bez wyrobienia Fan iD, nie mają wysłanych biletów? pytam czy bilet się wysyła z Fan iD razem i skoro nie wyrobiłem fanID to nie wyślą do mnie biletu?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Kwi 2018 14:18, edytowano w sumie 1 raz
'... or to send their Tickets via courier back to the FWCTC offices in either Moscow, Russia or Manchester, United Kingdom' = nie musisz jechać do Rosji ;D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1775 PostWysłany: 22 Kwi 2018 20:16 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 5
twójbyły napisał(a):
Wiemy

Witaj!!!!!Jak wiesz to powiedz,bo masa ludzi czeka!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1776 PostWysłany: 22 Kwi 2018 20:26 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Ja mam z I fazy i biletu dalej nie mam. Wysyłka biletów jest kwiecień / maj.

FAN ID jest w twoim zakresie. Na Fifie masz tylko info co tracisz bez niego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1777 PostWysłany: 22 Kwi 2018 20:30 

Rejestracja: 22 Kwi 2018
Posty: 2
mi się nie udało na nic załapać :cry:
jedyne co mi zostało to brać udział w konkursach gdzie można wygrać bilety na poszczególne mecze, może akurat raz w życiu coś wygram :roll:
, trzymajcie kciuki :D jak ktoś ma jakieś info o akcjach, gdzie do zdobycia bilety to jestem pierwszy :P


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Kwi 2018 20:39, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1778 PostWysłany: 22 Kwi 2018 21:00 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
a co w tej fazie takie niemożliwe kupienie czegoś, że Ci już tylko konkursy zostały?
ludzie sprzedają bilety na bieżąco, więc moim zdaniem jeśli ktoś poświęci trochę czasu i postuka trochę F5 to dostanie to co chce.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Kwi 2018 22:12, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1779 PostWysłany: 22 Kwi 2018 21:00 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 350
niebieski
Info dla osób, których Fan-ID zostało wysłane 26 marca, a od 6 kwietnia nie było żadnej informacji w e-monitoringu Poczty - u mnie właśnie pojawiła się aktualizacja - przesyłka jest już w Warszawie. Sprawdźcie więc swoje numery - zakładam, że to jest jeden rzut i pewnie też już są w PL.
Ja liczę do dostarczenie jutro.

Załączniki:
fan-id status.jpg
fan-id status.jpg [ 115.4 KiB | Obejrzany 933 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1780 PostWysłany: 22 Kwi 2018 21:07 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Też miałem wysłane 26.03 i mam podobny status :) Ale na jutro to bym nie liczył bo listy ekonomiczne tak szybko nie są dostarczane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: olo, Yandex [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group