Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: MŚ 2018 w Rosji
#1741 PostWysłany: 20 Kwi 2018 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Spróbujcie sprawdzać te listy tutaj http://emonitoring.poczta-polska.pl
Wpisujecie ten sam numer przesyłki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1742 PostWysłany: 20 Kwi 2018 11:31 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 25
dzięki zimsky
sprawdzałem niestety lipa też:
Załącznik:
poczta sledzenie.PNG
poczta sledzenie.PNG [ 19.26 KiB | Obejrzany 683 razy ]


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Kwi 2018 15:15, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1743 PostWysłany: 20 Kwi 2018 11:45 

dudu napisał(a):
-- 20 Kwi 2018 09:46 --

Anonymous napisał(a):
Spokojnie poluj na stronie FIFA, ponieważ pojawią się bilety Restricted View czyli z ograniczoną widocznością z odbiorem w pkt FIFA na terenie Rosji


Gdzie można je złapać ? tutaj?

Tak tu, ale napisałem " będzie można" bliżej meczów czyli raczej maj, czerwiec br

Wystarczy wpisać u góry w szukaj "ograniczoną widocznością" by poczytać jak i kiedy to było na poprzednich imprezach mistrzowskich w piłce kopanej
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1744 PostWysłany: 20 Kwi 2018 12:30 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 25
@doborex moje miało status wysłanie z Rosji 2 kwietnia. Status nie zmieniał się 12 dni roboczych. W środę rano zadzwoniłem na infolinię PP, czy faktycznie nie ma przesyłki. Pani powiedział, że niestety nic nie widzi w Polsce. Po czym tego samego dnia nieco po godzinie 14, widzę, że wpłynęło do Polski, 5 min później status wysłanie przesyłki, nic się nie zmieniało (żadnego punktu pośredniego). Dzisiaj dostarczona.... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1745 PostWysłany: 20 Kwi 2018 14:26 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 13
Nie dość, że bilety mam jako printed bez możliwości sprzedaży to jeszcze nie wiem jakie miejsce czy będziemy wszyscy siedzieć razem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1746 PostWysłany: 20 Kwi 2018 14:27 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Bilety z jednego wniosku sa obok siebie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1747 PostWysłany: 20 Kwi 2018 16:01 

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 7
Loty: 55
Kilometry: 96 260
Witam

A czy porawdzil sobie ktos z kumunikatem "Something went wrong..." tzn. czy ktos mial z tym problem a juz go nie ma?

Generalnie ja mam bilety na mecz 1/8 (1H vs. 2G) i na mecz Poland Quarter Final (CONDITIONAL UPON QUALIFICATION),
na pierwszy zmienilem dane osob towarzyszacych bez problemu a na drugi nie moge. Sprawaa wyglada na blad strony ale
czy to nie jest zwiazane z tym ze to bilet warunkowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1748 PostWysłany: 20 Kwi 2018 16:33 

Rejestracja: 03 Gru 2017
Posty: 9
Podbijam temat

Dawid Buras napisał(a):
Witam

A czy porawdzil sobie ktos z kumunikatem "Something went wrong..." tzn. czy ktos mial z tym problem a juz go nie ma?

Generalnie ja mam bilety na mecz 1/8 (1H vs. 2G) i na mecz Poland Quarter Final (CONDITIONAL UPON QUALIFICATION),
na pierwszy zmienilem dane osob towarzyszacych bez problemu a na drugi nie moge. Sprawaa wyglada na blad strony ale
czy to nie jest zwiazane z tym ze to bilet warunkowy?

Załączniki:
something.JPG
something.JPG [ 77.09 KiB | Obejrzany 524 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1749 PostWysłany: 20 Kwi 2018 16:54 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 46
Loty: 119
Kilometry: 221 173
jannas napisał(a):
@gorn ja sam mam 24 bilety do odsprzedania na różne mecze


Brawo, przez takich asów szanse wylosowania w pierwszej turze maleją, bo biorą na potęgę a potem jojczą że nie ma jak odsprzedać...
Przez to ludzie którzy są zdecydowani na wyjazd, muszą kombinować bo bilety trafiły do jakiegoś ananasa który i tak z nich nie korzysta
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1750 PostWysłany: 20 Kwi 2018 17:24 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 18
Nic nowego, trzy godziny po otwarciu widziałem na allegro bilet za 1200 zł na Anglia - Belgia bez możliwości zmiany danych. Oczywiście zero informacji o tym że bez fan id nie wpuszcza na stadion.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1751 PostWysłany: 20 Kwi 2018 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Niektórzy będą się bujać z tymi biletami jak na Euro 2012 na mecze na Ukrainie ale i nie tylko ...
24 bilety ... nie wiem czy Greń tyle ma :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1752 PostWysłany: 20 Kwi 2018 19:15 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 17
W zasadzie takim hurtownikom, którzy biorą takie ilości biletów, a potem chcą je oddać, FIFA nie powinna oddawać kasy.
Straciłby jeden z drugim taką pokaźną sumkę, to może nauczyłby się rozumu.
Nawarzyli piwa, to niech je piją.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tabciogaraj lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1753 PostWysłany: 20 Kwi 2018 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
A to nie jest tak, że w tym Orenburgu nadają cargo pocztowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1754 PostWysłany: 20 Kwi 2018 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
nosun napisał(a):
W zasadzie takim hurtownikom, którzy biorą takie ilości biletów, a potem chcą je oddać, FIFA nie powinna oddawać kasy.
Straciłby jeden z drugim taką pokaźną sumkę, to może nauczyłby się rozumu.
Nawarzyli piwa, to niech je piją.


Ja się w ogóle zastanawiam jak Oni to sprzedają w tej fifie bilety. losowania, kilka tur itp, a na końcu i tak biletów jest od groma ... jeszcze czekaja z wrzuceniem tych z ograniczoną widocznością, jedyne co mi przychodzi na mysl to nie wiem ... sponsorzy im zwracaja bilety bo nie maja komu rozdac i Ci z powrotem wrzucaja do puli? a może działają jak konie, że upychają co najgorsze kategorie w losowaniach a potem rzucą najlepsze bo liczą że najlepsze i tak sie sprzedadza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1755 PostWysłany: 20 Kwi 2018 21:50 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 17
Ciekawe kiedy teraz rzucą większą ilość(normalne, nie RV)? Bo poluję na Polska-Kolumbia i sie nie udało.
Co ciekawe, na Pol-Jap jeszcze sa bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1756 PostWysłany: 20 Kwi 2018 22:05 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Z gory zaznaczam, ze jestem przeciwko wszelakiemu "koniowaniu", ale nie pietnowalbym nikogo kto ma wiecej biletow i chce je sprzedac, zwlasza przez portal Fifa (dajac zarobic im zarobic kolejne 10%). Racze przypomniec, ze 1 i 2 faza byly jeszcze przed losowaniem grup. Ludzie aplikowali liczac, ze trafia Polske lub wymarzona reprezentacje. Sam aplikowalem na 2 mecze w Moskwie i Kaliningradzie. Do Kaliningradu sie wybiore, w Moskwie nie trafilem tego co chcialem, przekalkulowalem koszty i jednak nie chce tych biletow. Mam status "printed", odhaczylem i czekam na dalsze akcje ze strony Fify.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Kwi 2018 17:18, edytowano w sumie 1 raz
Kalinin/grad
Góra
 Profil Relacje PM off
jannas lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1757 PostWysłany: 21 Kwi 2018 07:26 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 21
Muton napisał(a):
Z gory zaznaczam, ze jestem przeciwko wszelakiemu "koniowaniu", ale nie pietnowalbym nikogo kto ma wiecej biletow i chce je sprzedac, zwlasza przez portal Fifa (dajac zarobic im zarobic kolejne 10%). Racze przypomniec, ze 1 i 2 faza byly jeszcze przed losowaniem grup. Ludzie aplikowali liczac, ze trafia Polske lub wymarzona reprezentacje. Sam aplikowal na 2 mecze w Moskwie i Kaliningradzie. Do Kaliningradu sie wybiore, w Moskwie nie trafilem tego co chcialem, przekalkulowalem koszty i jednak nie chce tych biletow. Mam status "printed", odhaczylem i czekam na dalsze akcje ze strony Fify.

Jestem w podobnej sytuacji, tylko odwrotnie, lecę do Moskwy, a wcześniej "wylosowałem" Kaliningrad, który chciałbym sprzedać przez portal fify.
Udało Ci się odhaczyć tylko wybrane bilety, czy wszystkie ? Martwię się, że po wstrzymaniu dostawy wszystkich, nie będzie można wznowić przesyłki tych, których nie chcę sprzedać i będą do odbioru w punkcie dystrybucyjnym.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Kwi 2018 17:13, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1758 PostWysłany: 21 Kwi 2018 09:00 

Rejestracja: 06 Lis 2014
Posty: 2
Witam. Do kiedy najpóźniej moge wyrobić fan ID? chodzi o to, ze czekam na paszport i nie mam numeru paszportu, zeby móc wyrobić paszport???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1759 PostWysłany: 21 Kwi 2018 09:05 

Rejestracja: 21 Kwi 2018
Posty: 7
Chciałem dać do "resalle" bilety opcjonalne (TST) i nie mam takiej opcji na stronie Fifa. Ktoś ma podobny problem ? Fifa jak informowała o uruchomieniu platformy to nie zaznaczałą, że tego typu biletów nie można oferować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1760 PostWysłany: 21 Kwi 2018 09:09 

Rejestracja: 10 Gru 2016
Posty: 46
Loty: 13
Kilometry: 12 849
Wcisnąłem na stronie fify Ticket Resale, żeby sprawdzić status biletów. Mam nadzieję, że nie wcisnąłem nic, żeby je sprzedać? Było coś aby potwierdzić, że nie nie mogę sprzedać biletów ale tego nie klikałem. Tylko potwierdzenie jakichś warunków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ahu, lasan82, Whoami oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group