Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1381 PostWysłany: 16 Mar 2018 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Skoro było napisane , że to co we wniosku ma się zgadzać z tym co w paszporcie, to właśnie szukasz dziury w całym. Zgadzało Ci się,
na bloczku FAN ID który masz w ręce się nie zgadza, no i co?
Jest gdzieś napisane na tym bloczku że ma się zgadzać z tym co w paszporcie inaczej bloczek FAN ID nieważny?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Cze 2018 15:33, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1382 PostWysłany: 16 Mar 2018 21:43 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 27
Loty: 32
Kilometry: 38 262
Witam , pytanie do osób , które odbierały FAN-ID w którymś z centrów wizowych w Polsce . Czy wysyłają oni sms albo maila , że FAN-ID jest już do odebrania u nich ? Moje fan-id zostało wysłane 26 lutego i od tamtej pory sprawdzając status przesyłki jest w trakcie doręczania do centrum wizowego w Krakowie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1383 PostWysłany: 16 Mar 2018 23:03 

Rejestracja: 26 Cze 2016
Posty: 41
jak sprawdzam status fan id, wyskakuje mi tyle ze : printed, moze glupie pytanie, ale czy oznacza to ze juz jest gotowa karta i czeka na wysylke ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1384 PostWysłany: 16 Mar 2018 23:20 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 23
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1385 PostWysłany: 17 Mar 2018 00:09 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 108
Hej

Mam pytanie odnośnie odbioru biletów zakupionych w ostatniej fazie ( po 18 kwietnia 2018 ).
Wg info na stronie FIFA:
Delivery
Tickets which were allocated by FIFA during all previous Sales Phases, will be delivered by courier to the Ticket Applicant's address starting from April-May 2018.
The delivery of Tickets will not be possible for:
Tickets purchased in the Last Minute Sales Period after 3 April, 2018;
ale z drugiej strony :
Collection
If you purchase Tickets during the Last Minute Sales Period, your Tickets will be made available for collection at the Ticket Collection Locations which will be operated by FIFA in the host cities of the 2018 FIFA World Cup Russia™, starting from 18 April up until the final Match day of the competition.

Moje pytanie brzmi , czy będę mógł bilety zakupione powiedzmy 18 kwietnia na dany mecz w Moskwie odebrać dajmy na to 20 kwietnia w Kaliningradzie ? Czy ktoś już pisał może do FIFA albo znalazł bardziej szczegółowe info na ich stronie ? Z góry dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1386 PostWysłany: 17 Mar 2018 09:42 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 23
kemot napisał(a):
Mam pytanie do fizycznych posiadaczy FAN ID - czy dwie dolne linie na tylnej stronie FAN ID pokrywają się Wam idealnie z takimi samymi dwiema linijkami w paszporcie czy są pewne rozbieżności?
Pytam ponieważ właśnie ... widzę, że różnice są i to całkiem spore, a pamiętam jak dzisiaj przy składaniu wniosku o FAN ID po podaniu danych była grafika z tymi linijkami i informacją iż muszą one być identyczne z tymi w paszporcie żeby dokument był ważny i wówczas na 99,9% takie były
a tutaj klops.

Dzisjaj dostałem Fan ID i u mnie to samo - nic się nie zgadza -tak że spoko zatem


Ostatnio edytowany przez Abcn 14 Cze 2018 15:41, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
kemot uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1387 PostWysłany: 17 Mar 2018 09:55 

gruszek1982 napisał(a):
Hej

Mam pytanie odnośnie odbioru biletów zakupionych w ostatniej fazie ( po 18 kwietnia 2018 ).
Wg info na stronie FIFA:
Delivery
Tickets which were allocated by FIFA during all previous Sales Phases, will be delivered by courier to the Ticket Applicant's address starting from April-May 2018.
The delivery of Tickets will not be possible for:
Tickets purchased in the Last Minute Sales Period after 3 April, 2018;
ale z drugiej strony :
Collection
If you purchase Tickets during the Last Minute Sales Period, your Tickets will be made available for collection at the Ticket Collection Locations which will be operated by FIFA in the host cities of the 2018 FIFA World Cup Russia™, starting from 18 April up until the final Match day of the competition.

Moje pytanie brzmi , czy będę mógł bilety zakupione powiedzmy 18 kwietnia na dany mecz w Moskwie odebrać dajmy na to 20 kwietnia w Kaliningradzie ? Czy ktoś już pisał może do FIFA albo znalazł bardziej szczegółowe info na ich stronie ? Z góry dzięki za info


Z praktyki: dotąd tak było, że jest data graniczna, do której wysyłają , po czym już np. po 10 maja wszystkie zakupione bilety będzie można odebrać w wyznaczonych pkt. odbioru przy stadionach MŚ zgodnie z treścią "W przypadku zakupu Biletów w Okresie Sprzedaży Last Minute, Bilety zostaną udostępnione do odbioru w Lokalizacjach Odbioru Biletów, które będą obsługiwane przez FIFA w miastach-Gospodarzach Mistrzostw Świata FIFA 2018". Nie pamiętam, czy przy ostatnim Euro2016 ktoś nie pisał, że z powodu rozwoju techniki można było odebrać bilet/y w dowolnym "Lokalizacjach Odbioru Biletów"
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1388 PostWysłany: 17 Mar 2018 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
W jaki sposób będą przyznawane miejsca na sektorze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1389 PostWysłany: 17 Mar 2018 10:41 

Losowo koło siebie w ramach rezerwacji, chyba że wskażemy nr rezerwacji przyjaciół, wtedy spróbują je połączyć tj. by wszyscy siedzieli obok siebie w ramach tej samej kategorii biletów
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1390 PostWysłany: 17 Mar 2018 11:30 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 21
-- 17 Mar 2018 10:20 --

Anonymous napisał(a):
gruszek1982 napisał(a):
Hej

Mam pytanie odnośnie odbioru biletów zakupionych w ostatniej fazie ( po 18 kwietnia 2018 ).
Wg info na stronie FIFA:
Delivery
Tickets which were allocated by FIFA during all previous Sales Phases, will be delivered by courier to the Ticket Applicant's address starting from April-May 2018.
The delivery of Tickets will not be possible for:
Tickets purchased in the Last Minute Sales Period after 3 April, 2018;
ale z drugiej strony :
Collection
If you purchase Tickets during the Last Minute Sales Period, your Tickets will be made available for collection at the Ticket Collection Locations which will be operated by FIFA in the host cities of the 2018 FIFA World Cup Russia™, starting from 18 April up until the final Match day of the competition.

Moje pytanie brzmi , czy będę mógł bilety zakupione powiedzmy 18 kwietnia na dany mecz w Moskwie odebrać dajmy na to 20 kwietnia w Kaliningradzie ? Czy ktoś już pisał może do FIFA albo znalazł bardziej szczegółowe info na ich stronie ? Z góry dzięki za info


Z praktyki: dotąd tak było, że jest data graniczna, do której wysyłają , po czym już np. po 10 maja wszystkie zakupione bilety będzie można odebrać w wyznaczonych pkt. odbioru przy stadionach MŚ zgodnie z treścią "W przypadku zakupu Biletów w Okresie Sprzedaży Last Minute, Bilety zostaną udostępnione do odbioru w Lokalizacjach Odbioru Biletów, które będą obsługiwane przez FIFA w miastach-Gospodarzach Mistrzostw Świata FIFA 2018". Nie pamiętam, czy przy ostatnim Euro2016 ktoś nie pisał, że z powodu rozwoju techniki można było odebrać bilet/y w dowolnym "Lokalizacjach Odbioru Biletów"

Tak było na euro w PL i Francji, tak będzie i tutaj - bilety na dowolny mecz będzie można odebrać w dowolnym punkcie, czyli na mecz w Moskwie odbierzesz również Kaliningradzie.


Ostatnio edytowany przez Phil Bayor, 17 Mar 2018 11:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
gruszek1982 lubi ten post.
gruszek1982 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1391 PostWysłany: 17 Mar 2018 11:38 

Rejestracja: 16 Lut 2016
Posty: 12
W Polsce na każdy stadion oddzielnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1392 PostWysłany: 17 Mar 2018 11:55 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 21
Wiele osób kupiło bilety z myślą o odsprzedaży, ale co w wypadku, kiedy ktoś kupi bilet, na który nie aplikowano o FAN-ID?
Czy przy bramkach będzie trzeba przesunąć zarówno bilet, jak i FAN-ID? Co w przypadku niezgodności?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1393 PostWysłany: 17 Mar 2018 12:00 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 10
Hey wszystkim. Mam 3 bilety na mecz w Kaliningradzie i musze zalozyc konta FIFA dla 2 osob co ze mna beda jechały na mecz, zeby dodac ich do mojej grupy by siedzialy obok mnie i po to by wyrobily dla siebie ID FAN. Jedna osoba to moj siostrzeniec ktory ma 8 lat. Jak zalozyc mu konto jesli fifa pisze wiek od 13 minimum ? Czy wszysscy musza miec konta na fifa dla ktorych sa bilety ?
Dzieki z gory za info. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1394 PostWysłany: 17 Mar 2018 12:02 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 21
Jeśli wszystkie bilety są z jednej aplikacji, to nikt oprócz Ciebie nie potrzebuje konta na fifa.
FAN-ID (lub wiza) potrzebne jest dla każdego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1395 PostWysłany: 17 Mar 2018 12:16 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 10
Acha. Bo ja na moim koncie FIFA kupiłem 3 bilety i wpisałem dane 2 gosci bo tak trzeba
:)Czyli te 2 osoby nie musza zakladac juz konta na fifa jak rozumiem :)?? Czyli teraz kazdy musi wyrobic sobie tylko oddzielnie FAN ID - i do tego konto fifa jest tym dwom osobom niepotrzebne?
A siedzenia bedziemy mieli obok siebie czy musze cos jeszcze zrobic :)bo nie chce abysmy mieli rozrzucone po sektorach bo siostrzeniec ma 8 lat
:)dzieki z gory za informacje


Ostatnio edytowany przez Abcn 17 Mar 2018 15:50, edytowano w sumie 2 razy
Proszę pisz staranniej. +wyszukaj i poczytaj poprzednie posty +kliknij 'pomógł' kol. gorny77 który odpowiedział. Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1396 PostWysłany: 17 Mar 2018 12:19 

Wszystko TAK
Góra
 PM off
Sid2018 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1397 PostWysłany: 17 Mar 2018 23:11 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 1
Migration Card/Karta migracyjna - Czy wiecie coś więcej na ten temat?

Dostałem takie info od hostelu z Moskwy w sprawie obowiązkowej rejestracji:

Because of FIFA World Cup in Russia there are some changes in order of migration registration.
Please, after crossing the border, come to us as soon as possible!
Please, save all documents (migration card) and tickets that you will be given while crossing the border!
We have just 24 hours to register you. If you come to our place after 24 hours passed after crossing the border and during this time you didn’t get the registration we won’t be able to accept you. Except the next situation:
You are staying in another hotel more than for 24 hours before coming to our Hostel.
In this case the services of another hotel HAVE TO register you and give you the confirmation (also you can ask them to send the scan by e-mail). Without the confirmation we won’t be able to register you at our place and you won’t be able to locate on the territory of Russia.
Hope for your understanding.


Próbowałem przeszukać Internet ale znalazłem tylko jakieś info na stronie independenta dot. obowiązkowej rejestracji w każdym z miast gospodarzy (my będziemy w St.Petersburgu, Moskwie i Kazaniu):
„Register in every host city you visit within 24 hours of arrival.” (http://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/russia-world-cup-2018-travel-warning-fans-football-official-rules-passports-crime-scams-police-a8086536.html).
Na polskich stronach nic.

Skoro hostele/hotele to za nas robią to nie powinno być problemu - z tym, że jeden z noclegów mamy na airbnb.. (gdzie jeśli to faktycznie koniecznie - może być ciężko)

Najbardziej mnie zastanawia czy faktycznie musimy się rejestrować w KAŻDYM mieście, czy wystarczy tylko raz - w momencie przylotu do Rosji ? Ktoś coś słyszał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1398 PostWysłany: 18 Mar 2018 00:37 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 21
Słyszałem, że jest obowiązek rejestracji/zameldowania powyżej dwóch noclegów, ale na Mundial warunki mogą być inne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1399 PostWysłany: 18 Mar 2018 08:22 

Rejestracja: 16 Mar 2018
Posty: 5
Zwolniło mi się miejsce na wszystkie mecze grupowe Polski. Mam rozumieć że można zmienić jeszcze nazwisko przed wysłaniem biletów. Ktoś chętny? Mam już też zarezerwowane hotele w Moskwie i Kazaniu. Mam też warunkowe bilety na 1/8 i 1/4 jeśli awansujemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1400 PostWysłany: 18 Mar 2018 09:08 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 7
W sprawie meldowania sie w Rosji pisałem do ambasady w Moskwie. Otrzymalem odpowiedz, ze w trakcie MS jest obowiazek meldunkowy w czasie 24 godzin. Jego realizacja spoczywa na hotelu, hostelu lub prywatnym włascicielu mieszkania gdzie bedziesz przebywal. Podobno mozna tego dokonac na poczcie lub w odpowiednim urzedzie.
Brak info na ten temat - przy wyjezdzie grozi grzywna. Jak to jednak wygląda w rzeczywistosci nie wiem i jakie sa do tego potrzebne dokumenty. Domyslam sie ze wspomniana karta meldunkowa ID Fan i moze paszport.
Mam jednak pewne obawy o przekazanie tych rzeczy obcej osobie. Jak je wetnie to mam problem. Duzy problem


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Kwi 2018 17:26, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group