Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 30 Kwi 2018 16:19 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 2
Niestety biletów na pociąg "Polonez" już nie ma :( w związku z tym jedziemy samochodem i mamy 2 wolne miejsca.
Plan jest taki: 17.06 Bielsko-Katyń, 18.06 Katyń-Moskwa, powrót 20.06 bezpośrednio do Bielska-Białej
Koszt 500 zł w 2 str.
Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv wraz z danymi kontaktowymi( nie mam możliwości odp na wiadomości ze względu na małą liczbę postów)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#302 PostWysłany: 01 Maj 2018 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 2
Witam wszystkich

Również jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch biletów na mecz Polska - Senegal :) W chwili obecnej jestem już w zasadzie gotowy do odbycia tej przygody.

Poniżej przedstawię swój plan podróży, przebywania na terenie Rosji. Nie ukrywam że liczę na to, iż znajdą się chętni i do nas dołączą. W grupie zawsze raźniej :D

- Jestem mieszkańcem miasta Jaworzno, województwo śląskie.
- Dnia 16 czerwca wyruszamy samochodem w kierunku Kaliningradu, gdyż o godzinie 12:25 mamy z tej miejscowości bezpośredni lot do Moskwy.
Podróż samochodem zajmie około 7 godzin + odprawa celna
- Samo lotnisko dysponuje parkingiem bezpłatnym, lecz jeżeli zabrakło by miejsc na nim, jest również możliwość pozostawienia samochodu płacąc około 25zł za dzień.
- W Moskwie posiadamy zakwaterowanie znajdujące się blisko portu lotniczego Szeremietiewo (około 20km), nie ukrywam że zwracałem również uwagę na lokalizację stacji metra, która również jest nieopodal.
Metro w Moskwie jest tak bardzo rozwinięte, można się nim dostać dosłownie wszędzie.
- 20 czerwca mamy bilet powrotny o godzinie 13:50

W chwili obecnej, nadal są dostępne bilety lotnicze z Kaliningradu. Cena biletu w obie strony to koszt około 650zł.
Z zakwaterowanie jest już trochę gorzej, ponieważ większość ofert to pokoje wieloosobowe (osobiście bym z tego nie skorzystał, ponieważ potrzebuję trochę prywatności). Są również dostępne oferty z pokojami dwuosobowymi, czteroosobowymi, przeważnie są one drogie. Ale nie ma co się załamywać, ponieważ ja swój pokój zarezerwowałem zaledwie 2 tygodnie temu na booking.com, oferty cały czas się pojawiają i znikają. Tak więc warto codziennie szukać.

Jeżeli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji, lub co najważniejsze dołączyć do Nas :) Proszę o przesłanie danych kontaktowych, lub bezpośrednio napisanie wiadomości na e-mail: ulik360@interia.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 01 Maj 2018 14:32 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Cześć @ulik360 na forum ;)

Ja generalnie jadę niewielką grupą - będzie nas łącznie sześć osób. Będziemy w Moskwie na dwa dni przed meczem.
Jeśli są osoby chętne by się podłączyć do wspólnych biletów grupowych do muzeów i innych atrakcji, to zapraszam do kontaktu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 04 Maj 2018 11:55 

Rejestracja: 02 Maj 2018
Posty: 5
Cześć,

Również udało mi się zakupić bilet na mecz Polska-Senegal.

zmiana planów.

Wylatuję w poniedziałek 18.06 o 7:10 z lotniska w Debreczynie prosto do Moskwy.

Gdyby ktoś z Podkarpacia miał ochotę się zabrać to zapraszam. Będę miał 2 miejsca w samochodzie.
Właśnie jestem w trakcie organizowania całego przedsięwzięcia.

Planuję lecieć z Kaliningradu do Moskwy 16 lub 17 czerwca.

Czy jest ktoś kto wybiera się swoim samochodem na lotnisko w Kaliningradzie?
Bardzo chętnie przyłączyłbym się do takiej wyprawy
PS. Może kolega ulik360 ma jeszcze miejsce ?
.


Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Maj 2018 13:13, edytowano w sumie 1 raz
Zmiana planów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 05 Maj 2018 23:12 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 6
-- 05 Maj 2018 23:08 --

Cześć wszystkim. Też mam zamiar wybrać się na mecz do Moskwy. Plan 16.06 - 20.06 raczej wylot z Kaliningradu. Właśnie sprawdzałem loty, hotele, bilety. Może jest ktoś chętny żeby się podłączyć. Do @ulik360 już napisałem. Pzdr.

-- 05 Maj 2018 23:12 --


wlodi998@o2.pl


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Maj 2018 23:27, edytowano w sumie 1 raz
Podwojony post. Inna rzecz, z 5 postami na koncie możesz używać pw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 06 Maj 2018 11:36 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
jak ktoś leci z wilna (19 czerwca) to lux express zrobil promke i sa bilety z warszawy do wilna za 12 zl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 07 Maj 2018 11:51 

Rejestracja: 07 Maj 2018
Posty: 2
Ciekawą alternatywą wyjazdu do Moskwy dla osób z południowo-wschodniej Polski jest pociąg ze Lwowa. Koszt to około 300 zł w jedną stronę.
Wybieramy się nim ekipą na mecz z Senegalem. Wyjazd 16.06 a powrót 20.06.
Jak ktoś jest zainteresowany przysyłam link do rezerwacji po angielsku: https://booking.uz.gov.ua/en/
Jakieś pytania to zapraszam na priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 07 Maj 2018 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 2
wiktorrjs napisał(a):
Cześć,

Również udało mi się zakupić bilet na mecz Polska-Senegal.
Właśnie jestem w trakcie organizowania całego przedsięwzięcia.

Planuję lecieć z Kaliningradu do Moskwy 16 lub 17 czerwca.

Czy jest ktoś kto wybiera się swoim samochodem na lotnisko w Kaliningradzie?
Bardzo chętnie przyłączyłbym się do takiej wyprawy.

Pozdrawiam

PS. Może kolega ulik360 ma jeszcze miejsce?


wlodi998 napisał(a):
-- 05 Maj 2018 23:08 --

Cześć wszystkim. Też mam zamiar wybrać się na mecz do Moskwy. Plan 16.06 - 20.06 raczej wylot z Kaliningradu. Właśnie sprawdzałem loty, hotele, bilety. Może jest ktoś chętny żeby się podłączyć. Do @ulik360 już napisałem. Pzdr.

-- 05 Maj 2018 23:12 --


wlodi998@o2.pl


Drodzy koledzy, spróbuję się z wami skontaktować w środku tygodnia. Może być z tym mały problem, ponieważ pracuję aktualnie po 12h. Lecz w weekend uczynię to na pewno.

wiktorrjs - podaj mi proszę swój numer kontaktowy, wyślij go na mojego e-maila.

blazejdaw napisał(a):
Cześć @ulik360 na forum ;)

Ja generalnie jadę niewielką grupą - będzie nas łącznie sześć osób. Będziemy w Moskwie na dwa dni przed meczem.
Jeśli są osoby chętne by się podłączyć do wspólnych biletów grupowych do muzeów i innych atrakcji, to zapraszam do kontaktu ;)


Cześć blazejdaw, dzięki za powitanie ;)

Ja oczywiście jestem jak najbardziej chętny na zakup biletów grupowych. Jeżeli w tej chwili jesteś w stanie mi przedstawić wasze plany dotyczące atrakcji w Moskwie, to będę wdzięczny za jakiekolwiek info ;) ulik360@interia.pl

bastek141 napisał(a):
Ciekawą alternatywą wyjazdu do Moskwy dla osób z południowo-wschodniej Polski jest pociąg ze Lwowa. Koszt to około 300 zł w jedną stronę.
Wybieramy się nim ekipą na mecz z Senegalem. Wyjazd 16.06 a powrót 20.06.
Jak ktoś jest zainteresowany przysyłam link do rezerwacji po angielsku: https://booking.uz.gov.ua/en/
Jakieś pytania to zapraszam na priv


Pełen szacun bastek141. Dla mnie podróż jakimkolwiek środkiem transportu, która trwa ponad 20h, jest męcząca. Nie wiem, może tak mam z racji wieku, może przyzwyczaiłem się do wygody i oszczędności czasu którą oferuje mi samolot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 07 Maj 2018 17:11 

Rejestracja: 07 Maj 2018
Posty: 2
ulik360 napisał(a):
Pełen szacun bastek141. Dla mnie podróż jakimkolwiek środkiem transportu, która trwa ponad 20h, jest męcząca. Nie wiem, może tak mam z racji wieku, może przyzwyczaiłem się do wygody i oszczędności czasu którą oferuje mi samolot.


Jedną z lepszych części wyjazdów na mecze jest właśnie podróż. Pociągiem faktycznie się długo jedzie bo około 24 h ale są za to kuszetki, mozna się zawsze przespać czy rozprostować nogi. Autokarem też bym się nie zdecydował na dłuższa podróż ale pociągiem myślę, że będzie wesoło. Dlatego fajnie by było jak by więcej kibiców jechało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 07 Maj 2018 20:49 

Sporo na teraz, bo od ok. 550 zł RT z wdc spadły ceny lotów Wizzair np. w datach 18-20 czerwca Budapeszt - Moskwa Wnukowo - Budapeszt

Załączniki:
Wizzair Moskwa.PNG
Wizzair Moskwa.PNG [ 23.24 KiB | Obejrzany 1027 razy ]
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#311 PostWysłany: 07 Maj 2018 21:27 

Rejestracja: 07 Maj 2018
Posty: 2
Na mistrzostwa wybieram się razem z ojcem i dwoma braćmi. Kierunek Moskwa i mecz Polska-Senegal. Po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów zdecydowaliśmy, że dotrzemy tam autokarem przez Litwę i Łotwę (758zł w dwie strony od osoby). Na miejscu będziemy w poniedziałek rano (dzień przed meczem), a powrót w środę wieczorem (dzień po meczu) - więc będzie czas na pozwiedzanie. Nocleg w dwupokojowym apartamencie przy metrze Begovaya (4 stacje do metra Spartak - 15min), koszt 20tys rubli.
Nasz ojciec to wielki fan sportu, a piłki nożnej szczególnie. Od prawie 30 lat prowadzi zespół w amatorskich rozgrywkach w naszym mieście. W styczniu razem z braćmi wpadliśmy na pomysł, że z okazji jego 60 urodzin 25 maja zabierzemy go na jakiś mecz piłkarski. Losowaliśmy w styczniu tylko na ten jeden mecz i się udało :) Całe przedsięwzięcie póki co owiane jest tajemnicą - udało się nawet przy pomocy Mamy wyrobić Tacie paszport, pod pretekstem jakiegoś wyjazdu wakacyjnego ;)
Bilety, fan ID, paszport, transport, nocleg już dograne. Czekamy tylko na urodziny i reakcję ojczulka :D

-- 07 Maj 2018 21:27 --

Błąd w powyższym wpisie - koszt dwóch nocy to 20.000 rubli ;)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Maj 2018 21:53, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#312 PostWysłany: 07 Maj 2018 21:51 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
blazejdaw napisał(a):
Cześć @ulik360 na forum ;)

Ja generalnie jadę niewielką grupą - będzie nas łącznie sześć osób. Będziemy w Moskwie na dwa dni przed meczem.
Jeśli są osoby chętne by się podłączyć do wspólnych biletów grupowych do muzeów i innych atrakcji, to zapraszam do kontaktu ;)



nas będzie 3 facetów i my przyjedziemy nocnym pociągiem z St.Petersburga ok 7 rano i ten dzień chcemy poświecić na zwiedzanie Moskwy więc możemy połączyć siły
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 07 Maj 2018 22:21 

Rejestracja: 20 Lut 2018
Posty: 8
Czy ktoś z forumowiczów (przypuszczam, że głównie południowa Polska) leci z Wiednia 18.06 i wraca do Wiednia 20.06? Wraz z kumplem szukamy dojazdu tam i (lub) z powrotem. Oczywiście dorzucamy się do paliwa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 09 Maj 2018 08:36 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 1
Czołem - 4 panów 35+ oraz Kobitka
jedziemy z Olsztyna ( Warm-Maz)
wylot z Kaliningradu o 2-3 w nocy - 19.06
Powrót o 20.z Moskwy do Kaliningradu w czwartek 20-21. ( zmiana czasu)

hostel mamy wynajęty cały pokój 8 os. dla nas - jeśli byliby ZDETERMINOWANI to rodakom postaramy się pomóc.
https://www.booking.com/hotel/ru/moscow ... vo.pl.html
HOSTEL MAYA

zastanawiamy się nad wyjazdem samochodem na lotnisko... ale nikt nie chce prowadzić - może ktoś coś organizuje przypadkiem w tym terminie ?

kuba


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Maj 2018 18:33, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 09 Maj 2018 13:04 

Rejestracja: 02 Maj 2018
Posty: 5
Nastąpiła zmiana planów.

Wylatuję w poniedziałek 18.06 o 7:10 z lotniska w Debreczynie prosto do Moskwy.

Gdyby ktoś z Podkarpacia miał ochotę się zabrać to zapraszam. Będę miał 2 miejsca w samochodzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 09 Maj 2018 16:21 

Rejestracja: 05 Kwi 2018
Posty: 5
Cześć,
jest ktoś chętny na wspólny wyjazd na mecz Polska - Senegal? Mam jeden wolny bilet i miejsce w samochodzie:
Wyjazd w sobotę 16 czerwca około 7 rano z Warszawy, dojazd do Mińska około 14:00, zwiedzanie Mińska, nocleg nr 1 w centrum Mińska.
W niedzielę około 8 rano wyjazd do Moskwy, po drodze Katyń i Smoleńsk (około 12-13:00), dojazd do Moskwy około 18:00, kolacja, nocleg nr 2.
W poniedziałek śniadanie, zwiedzanie Moskwy, nocleg nr 3.
We wtorek śniadanie, zwiedzanie Moskwy, obiad i na mecz. Po meczu około 21:00 wyjazd w kierunku Polski i około północy nocleg nr 4.
W środę rano śniadanie i około 8ej dalsza droga do Polski, po drodze obiad, przyjazd do Warszawy około 21.
W czwartek 21 czerwca powrót do pracy (trzeba 3 dni urlopu).
Szacunkowe koszta:
Koszt biletu 400 zł
Koszt paliwa 400 zł
koszt noclegów 400 zł
koszt jedzenia 300 zł
RAZEM około 1500 zł/os.
Chętnych zapraszam do kontaktu mailowego paulos82@interia.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
#317 PostWysłany: 09 Maj 2018 18:24 

Rejestracja: 09 Maj 2018
Posty: 1
Szukam noclegow w Moskwie 16-21 czerwca. W miare przystepnej cenie, macie jakies namiary? Gdzie najlepiej szukac czegos w normalnej cenie?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Maj 2018 18:37, edytowano w sumie 1 raz
Ceny są jakie są. W dziale Noclegi znajdziesz ogólny poradnik, przeszukawszy wątki mundialowe -uwagi które napisali forumowicze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 10 Maj 2018 08:40 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
@paulosss
A nie zapomniałeś przypadkiem o białoruskiej wizie?
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#319 PostWysłany: 10 Maj 2018 13:58 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
wiktorrjs napisał(a):
Nastąpiła zmiana planów.

Wylatuję w poniedziałek 18.06 o 7:10 z lotniska w Debreczynie prosto do Moskwy.

Gdyby ktoś z Podkarpacia miał ochotę się zabrać to zapraszam. Będę miał 2 miejsca w samochodzie.


wiktorrjs odbierz pw. Lecę tym samym samolotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 10 Maj 2018 15:26 

Rejestracja: 10 Maj 2018
Posty: 2
Witam na mecz z Senegalem wybieram się do kaliningradu z Gdańska w sobotę po południu gdyż samolot na lotnisko w szeremietiewo mam o 2:30 w niedziele 17.06 powrotny bilet mam na 20.05 godz 18 z lotniska szeremietiewo .Najprawdopodobniej będę jechał samochodem .Jezeli ktoś chętny dorzucić się i razem pojechać lub ktoś w takim terminie jedzie tez mogę dorzucić sie do paliwa i możemy jechać razem . Jak by co tel 602430184 Mariusz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kucharjb, marcin14, piotrek_ oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group