Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Gru 2017 13:59 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 18
Anonymous napisał(a):
Dotychczas ja nie zagłębiałem się w szczegóły tzw. "Fan ID", ale jeśli jest prawdą to co pisze onet.pl, to może to być dobra wiadomość dla fanów, którzy planują zobaczyć kilka meczów Polaków w Rosji. Obowiązkowy Fan ID ma pozwolić podróżować za darmo pomiędzy miastami-gospodarzami mistrzostw świata. Jeśli to prawda, zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będzie można przeznaczyć na coś innego.

Wklejam ponizej fragment artykułu z https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra ... ie/0cxdqcw. Jeśli ktoś potrafiłby temat rozwinąć, to byłoby to mile widziane (np. jakimi dokładnie środkami lokomocji można będzie za darmo podróżować po Rosji, pomiędzy miastami-gospodarzami?).


Ponawiam odpowiedź, bo udało mi się zarezerwować bilety na bezpłatny pociąg Moskwa-Petersburg.

Tu można zamawiać:
https://tickets.transport2018.com/free-train/schedule

Należy założyć sobie konto.
Trzeba mieć potwierdzenie złożenia aplikacji Karta FaN ID + nr zamówienia na bilety na mecz + paszport, bo te wszystkie dane są potrzebne do wypełnienia wniosku. Znając dane współpasażerów można w ich imieniu wypełnić wniosek (warunek - oni także musza mieć bilety na mecz, kartę Fan ID+dane z paszportu). Poza tym, aby zamówić bilet na pociąg trzeba mieć bilet na mecz na określony dzień, a mecz musi się odbywać w mieście, do którego zmierza pociąg bądź, z miasta rozgrywania meczu z powrotem. Nie trzeba zamawiać biletu na pociąg w obie strony. Oczywiście nie ma się od razu biletu na bezpłatny pociąg, tylko trzeba czekać na potwierdzenie.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lip 2018 18:22, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 03 Gru 2017 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2016
Posty: 161
Loty: 128
Kilometry: 159 737
Koledzy, ktoś kojarzy kiedy albo co jaki czas Pobeda odblokowuje kalendarz?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Gru 2017 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Miłośnicy egzotycznych linii z zachodniej Polski - coś dla was w sam raz w meczowym terminie :)

Załączniki:
txl_svo.png
txl_svo.png [ 82.32 KiB | Obejrzany 8173 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 04 Gru 2017 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 123
A jak wygląda kwestia pociągu ?

Całkiem nieźle prezentuje się oferta Lux Express.

Pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Gru 2017 13:10 

Rejestracja: 05 Gru 2017
Posty: 1
-- 05 Gru 2017 12:52 --

Mam pytanie czy kupienie biletu na viagogo gwarantuje mi bilet z imieniem i nazwiskiem i ta karta ID na mnie?? kupowal już ktoś?

-- 05 Gru 2017 13:10 --

zamiast wizy, czyli to musze oddzielnie zalatwic?


Ostatnio edytowany przez Abcn 05 Gru 2017 13:27, edytowano w sumie 2 razy
s + poszukaj, poczytaj proszę co to jest FanID
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Gru 2017 18:10 

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 26
Mam pytanie do osób które już maja FAN ID -

wypełniłem wniosek o Fan ID
mam nr.aplikacji
dostałem 2 sms że aplikacja została zaakceptowana
KIedy dostanę już NR FAN ID który jest potrzebny np.do zabookowania DARMOWEGO przejazdu koleją?
Dziękuję za odpowiedź!


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Gru 2017 18:23, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Gru 2017 18:38 

@apollo44333 - jest to wszystko szczegółowe wyjaśnione w temacie MŚ 2018 w Rosji - ms-2018-w-rosji,1497,77083. Przejrzyj dokładnie temat lub skorzystaj z wyszukiwarki przy temacie, łatwo odnajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie.
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 06 Gru 2017 12:57 

Rejestracja: 06 Gru 2017
Posty: 19
@Wycinanka

Cytuj:
1. Na ile oceniacie szanse na dostanie 2 biletów w losowaniu 5.12-31.01 bo kompletnie się nie orientuje :)
2. Już zawczasu rezerwujecie nocleg, transport bo im później tym trudniej i drożej?
czy czekacie na wyniki losowania?
3. No i jeszcze pytanie o budżet :) W jakim minimalnym koszcie można się zmieścić? (tak wiem jest wiele zmiennych, więc jeśli to za trudne pytanie to nie odpowiadaj) :)


1. To dość trudno stwierdzić, bo każdy kto wylosował powie, że łatwo, każdy kto nie wylosował powie, że trudno. Na chwilę obecną najtańsze bilety mają duże obłożenie, zapewne nie każdy je dostanie. Poza tym masz jeszcze kilka możliwości zakupu - oficjalna odsprzedaż, druga runda "kto pierwszy ten lepszy" (tym razem, jako że wiadomo kto i gdzie gra, może być ciężko), sprzedaż last minute. W ostateczności bilet można kupić za większe pieniądze od Visa, albo od oficjalnych pośredników o ile są jacyś (ktoś wspominał). Możesz też kupić bilet na jakikolwiek mecz mistrzostw (tu akurat problemu bym się nie spodziewał) i spróbować kupić bilet pod stadionem od lokalnych.
2. Nocleg zawczasu to dobry pomysł, szczególnie taki z możliwością odwołania - jeżeli nie wylosujesz biletu lub zmienią Ci się plany możesz zawsze zrezygnować bez ponoszenia kosztów. Transport natomiast, z tego co widzę po wcześniejszych wpisach, wcale nie musi być tańszy. Owszem, nie powinno się zostawiać tego na ostatnią chwilę, jednak niektóre linie nie mają jeszcze rozpisanej siatki połączeń na lato, dlatego wstrzymam się z rezerwacjami jeszcze trochę czasu.
3. Optymalny koszt podróży w dwie strony to 300-350 złotych. Być może da się to zbić jeszcze bardziej, np. podróżując drogą lądową - jest przecież sporo alternatyw :) Np. pociąg z Kaliningradu do Moskwy może kosztować mniej niż 100 złotych (wydaje mi się, że jakiś czas temu trafiłem na cenę 80 zł), z kolei dotarcie do samego Kaliningradu to bardziej elastyczna sprawa. Nocleg? To już zależy od standardu jaki preferujesz - za 100 zł/osoba/doba powinno być znośnie i ze śniadaniem. Komunikacja miejska podobno ma być za darmo. Pociągi na konkretne mecze na pewno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 07 Gru 2017 01:09 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
twitter: Paweł Wilkowicz

Załączniki:
senegal.jpg
senegal.jpg [ 110.79 KiB | Obejrzany 7473 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 07 Gru 2017 11:18 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
No to mega szacunek dla federacji Senegalu ,że tylu swoich chłopaków wyciągnęli !!! żeby z taką skutecznością działał pzpn w Niemczech czy Anglii....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 03 Sty 2018 13:09 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Akurat do PZPN jakoś mocno bym się nie czepiał ostatnio - w kadrze U-17 gra urodzony w Toronto Alexander Krakowiak oraz Javier Ajenjo Hyjek z Atletico Madryt. W U-19 natomiast grają: urodzony w Leverkusen Riccardo Grym, Marco Drawz (też urodzony w Niemczech).
Szacunek, że senegalskiej federacji udaje się namówić chłopaków by nie grali dla Francji, ale jednak mają trochę ułatwione zadanie - nasza polonia rozsiana jest po całym świecie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 05 Sty 2018 19:57 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 26
Witam!!!!Mam pytanie czy mozna aplikowac o bilet jako zamawiający oraz byc jako gość u innej osoby zamawiającej na ten.sam mecz???Dzieki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Sty 2018 19:58 

A czemu nie spróbujesz???

Można
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 05 Sty 2018 21:29 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 26
Ja wiem ze mozna, tylko na stronach (tzn regulaminie )jest napisane ze jezeli jezeli ktos.bedzie aplikować z kilku kont moze dostac jakaś kare albo sciagna 20% ceny biletu,wiec skoro my aplikujemy w 4 osoby z 4 kont na jeden mecz czy to nie bedzie problem skoro w.regulaminie Fifa jest tak.napisane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Sty 2018 21:40 

A jak jest w życiu poczytasz tu

ms-2018-w-rosji,1497,77083&start=780
Góra
 PM off  
      
#36 PostWysłany: 06 Sty 2018 06:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
@Magiel80, de facto to aplikujecie oddzielnie - gość to nie osoba aplikująca. A jeżeli tak bardzo się boicie to możecie wpisać fikcyjne dane paszportowe a później je zmienić na właściwe (już po wylosowaniu). Bylebyście zapłacili swoimi kartami płatniczymi każdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Sty 2018 17:11 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
czy jest oddzielny watek dotyczący noclegów? patrzyłem na booking.com i airbnb i nie jest kolorowo.
ceny na airbnb są 6x takie jak przed mistrzostwami a wybierać za bardzo nie ma z czego już.
jak nic sie nie trafi to chyba Camping "Sokolniki" będzie grany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 09 Sty 2018 14:33 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 26
-- 09 Sty 2018 13:28 --

ghostwriter napisał(a):
@Magiel80, de facto to aplikujecie oddzielnie - gość to nie osoba aplikująca. A jeżeli tak bardzo się boicie to możecie wpisać fikcyjne dane paszportowe a później je zmienić na właściwe (już po wylosowaniu). Bylebyście zapłacili swoimi kartami płatniczymi każdy.


-- 09 Sty 2018 13:33 --

Dzieki za info.Czyli nie moge aplikować o bilet i zapłacić karta ziomka???bo taki jest plan???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 09 Sty 2018 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
@Magiel80 , nie możesz, regulamin wprost tego zabrania, szkoda byłoby stracić kasę i bilety za taką głupotę, tym bardziej, że nie jest dużym problemem podać swoją kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#40 PostWysłany: 16 Sty 2018 22:17 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 26
Witam!!!Czy ktos leci z Irlandii lub Anglii na Senegal i ma jakieś loty połapane w rozsądnej cenie???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: brazilmik, dyneck, samaki9 oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group