Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 13 Cze 2018 10:46 

Rejestracja: 29 Mar 2018
Posty: 3
Witam,
jeden bilet sprzedaje i zmienił sie status na refund pending na stronie fifa, czyli pieniądze wpłyną na konto czy ja muszę coś w tym automacie zrobić co się bilety odbiera?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#422 PostWysłany: 13 Cze 2018 21:03 

Rejestracja: 13 Cze 2018
Posty: 2
czy mozna wyrobic fan id na miejscu w Rosji na podstawie biletu na mecz?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Cze 2018 21:22, edytowano w sumie 1 raz
R
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 13 Cze 2018 21:04 

Nie
Przepraszam, to była błędna odpowiedź. Jeśli masz wizę do Rosji, która pozwoli Ci wjechać na jej terytorium, to nic nie stoi na przeszkodzie by to właśnie z rosyjskiego terytorium zaaplikować przez internet o FAN ID.
Góra
 PM off  
      
#424 PostWysłany: 13 Cze 2018 21:12 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
Anonymous napisał(a):
mordek napisał(a):
Byłem dzisiaj koło 10:30 i w zasadzie od ręki odebrałem internetowe bilety (potrzebny był paszport). Kolo 11 kolejki były już znacznie dłuższe, szczególnie ta do zakupu biletów.



Dopisz, że odbierałeś bilety na Kreml, bo taki mały bajzel się robi, do tego jakieś szczegóły by się przydały


Jeżeli chodzi o odbiór biletów na zwiedzanie Kremla, to wg regulaminu Kasy nr 6,7,8.
https://tickets.kreml.ru/en/rules
"Please address to the ticket offices №6, 7, 8 to get your tickets on the day of the visit by presenting the printed out electronic check (voucher)"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 14 Cze 2018 07:18 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 21
Kasy 6,7,8 są tylko do odbioru biletów na Kreml zakupionych przez internet, czy to kasy ogólne ? Chodzi o to, czy mimo zakupu online będę musiał stać w normalnej kolejce, czy załatwiają priorytetowo ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 14 Cze 2018 21:20 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 7
Ktoś się orientował gdzie można w Moskwie odpocząć nad jakimś zalewem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 14 Cze 2018 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2680
HON fly4free
Jeżeli ktoś jeszcze szuka transportu do Moskwy, to za niewiele ponad 400 złotych z Mińska można polecieć na mecz i wrócić dzień po.

Załączniki:
Mińsk.jpg
Mińsk.jpg [ 159.89 KiB | Obejrzany 17118 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#428 PostWysłany: 15 Cze 2018 22:14 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 14
Czy ktoś się orientuje gdzie będzie jakaś feta po meczu? Chodzi oczywiście o świętowanie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 15 Cze 2018 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5615
HON fly4free
A będzie co świętować?
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#430 PostWysłany: 15 Cze 2018 22:33 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 14
podejrzewam ze kibice masowo gdzieś pójdą po meczu świętować futbol xD
jakis rynek czy coś...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Cze 2018 22:42, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 15 Cze 2018 22:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
Νοm, pod Sukiennicami, na Rynku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 16 Cze 2018 00:37 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
hej
Pytanie o możliwość pozostawienia bagażu w skrytce na bagaże gdzieś blisko stadionu czy może na stacji Moskwa Oktiabrskaya
Jak wiele osób wybieramy się na mecz.Jedziemy pociągiem i wracamy pociągiem i tu szybkie pytanie do znawców tematu
(może ktoś już na tym stadionie był albo na stacji z której będą pociągi podstawiane na mecz)
Czy w tych miejscach będzie możliwe pozostawienia plecaka bo zapewne stewardzi nie wpuszczą nikogo na stadion z plecakiem a ów plecaki będziemy mieli przez cały okres , gdyż jedziemy tam z niewielkimi plecakami i po meczu będziemy chcieli szybko się wydostać ze stadionu na pociąg do Petersburga.Czy wystarczy nam czasu by się tam dostać w 30 minut a w ten sam dzień w MOskwie rozgrywany będzie kolejny mecz Rosjan tak więc może być niezły bałagan.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 16 Cze 2018 00:45, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 16 Cze 2018 00:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5615
HON fly4free
W ten sam dzień w Moskwie nie będzie rozgrywany kolejny mecz Rosjan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 16 Cze 2018 01:02 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
kemot napisał(a):
W ten sam dzień w Moskwie nie będzie rozgrywany kolejny mecz Rosjan.


Racja przepraszam za zamieszanie - jasne że Rosja nie gra w Moskwie tylko w S.Petersburgu ale ktoś coś wie w temacie skrytek na bagaż??
i jeszcze jedno dodatkowe pytanie czy w dniu meczu w Moskwie posiadając bilet na mecz i Fan Id komunikacja miejska typu metro jest za darmo ????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 16 Cze 2018 02:27 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
dzadzax napisał(a):
czy w dniu meczu w Moskwie posiadając bilet na mecz i Fan Id komunikacja miejska typu metro jest za darmo ????

Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 16 Cze 2018 08:44 

Rejestracja: 23 Maj 2018
Posty: 16
Garść informacji z Moskwy dla tych co jeszcze nie dojechali, bo widziałem, że się takie pytania kiedyś przewijały. Nie brałem ze sobą rubli, bo u mnie w mieście w kantorach nie mieli. Współpasażer z Gdańska mówił, że kantory w Gdańsku też wyczyszczone. Płacę zwykłą kartą Mastercard Debit, póki co widzę, że kurs jest ok. Po kwotach zablokowanych wychodzi 0,058 zł. Oczywiście ostatecznie czasami zdarza się, że kwota ściągnięta inna, ale zazwyczaj jest niewielka różnica. W Moskwie się już przejechałem komunikacją miejską, bilety zbliżeniowe - bilet na jeden przejazd 55 rubli i jak to zwykle działa im więcej przejazdów lub dniowy, to taniej. Dojazd jasny i bez większych problemów, ale wiadomo trzeba chociaż w miarę cyrylicę ogarniać, bo wszystkie informacje na wyświetlaczu w autobusie w ten sposób.
Na lotnisku od razu sobie kupiłem prepaida za 500 rubli - 24 giga internetu i rozmowy na ruskie telefony darmowe - karta na całą Rosję, w sieci Beeline. Ale widziałem, że inne oferty też były dosyć zbliżone. Wszystko trwało z rejestracją jakieś 5 minut. Internet wszędzie jak dotychczas śmiga ładnie - LTE. Trzeba podać dane z paszportu. Oczywiście w hotelu, jak to często bywa, dobrze działa tylko przy recepcji, a na innych piętrach już niespecjalnie.

O dojezdzie do Kaliningradu
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#437 PostWysłany: 16 Cze 2018 10:50 

Na czas MŚ 2018 i po:

paulusss napisał(a):
Na lotnisku od razu sobie kupiłem prepaida za 500 rubli - 24 giga internetu i rozmowy na russkije tieliefony darmowe - karta na całą Rosję, w sieci Beeline. Ale widziałem, że inne oferty też były dosyć zbliżone. Wszystko trwało z rejestracją jakieś 5 minut.Trzeba podać dane z paszportu.
Internet wszędzie jak dotychczas śmiga ładnie - LTE.



Do uzupełnienia: na Lotnisku Szeremietiewo,
bo na Wnukowie nie ma ich pkt, choć warto ich poszukać i kupić taryfę nieco droższą: za 700 rubli

"Podobnie jak MegaFon Beeline wydała specjalną taryfę dla odwiedzających Mistrzostwa Świata latem 2018 r. o nazwie Welcome! Oferta obejmuje nieograniczony mobilny internet z prędkością do 3,6 Mb / s oraz 30 minut połączeń wychodzących do Rosji i większości krajów zagranicznych. Połączenia przychodzące są bezpłatne. Subskrybenci płacą 700 RUB za pierwsze 14 dni przy aktywacji, a dodatkowe tygodnie za 350 RUB. Więcej informacji na temat tego planu w języku angielskim można znaleźć https://moskva.beeline.ru/en-us/welcome ... formation/
"

ze względu na te 30 minut rozmów za granicę, darmowy odbiór rozmów przychodzących z zagranicy i nieograniczony średnio szybki internet
ja zapewne wybiorę w/w taryfę
lub
MTS RUS (MTC) taryfa Smart za 500 rubli 5 GB internetu kod aktywujący *111*1024#

.
Góra
 PM off  
      
#438 PostWysłany: 16 Cze 2018 14:06 

Na czas pobytu podczas MŚ np. w Moskwie dniach np. 18-20.06:

- 19 i 20 czerwca są mecze czyli poruszanie się ze względu na odległości w Moskwie środkami komunikacji miejskiej głównie metrem ZA DARMO posiadając FAN ID

- 18 czerwca, gdy nie ma meczu zapewne trzeba kupić bilet 24 godzinny za 210 rubli "Bilet dwadcat czetyre czasa na metro", który po prostu zwyczajnie się opłaca, bo jednorazowy przejazd 55 rubli i daje święty spokój
Chyba, że z fan id nie sprawdzają nawet poza dniami meczowymi, ale też nie ma co dziadować..

Ps. nie połączyło postów, ale ....chyba jest czytelniej
Góra
 PM off  
      
#439 PostWysłany: 16 Cze 2018 23:14 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 369
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Aero ekspress - pilnują dwóch dni (przed meczem przynajmniej) i dziś nie dali mi darmowych biletów; ale za to Pani w kasie ładnie
po angielsku. W kasach metra tylko rosyjsku- kupowałem "Ediniij" na 7 dni za 830 RUB, bo chcę miec total luz. W metrze specjalne bramki z obsługą online.
A w ogóle Moskwa full fun i mega integracja z Meksykiem; Niemców nie widać; Argentyna przygaszona; Islandia się rozeszła po mieście. Jutro zajrzę na Fan Fest. Drinkuję ze Szwedami. Polacy pochowani albo bez barw na mieście.
PS. Wieczór i noc - jest zimno:-(
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#440 PostWysłany: 17 Cze 2018 08:02 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 21
Czy to prawda, że zamknęli Plac Czerwony ? Czy wiadomo na jaki okres ? Może stadiony albo całe miasto zamkną ze względu na mistrzostwa... :?
https://www.tvp.info/37676838/utrudnien ... -zamkniety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group