Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 21 Mar 2018 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Chodziło mi którędy dalej, z Białegostoku?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#242 PostWysłany: 21 Mar 2018 22:32 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 1
4 osoby z lubelskiego chętnie dołączą się do wyjazdu (bus, autokar). Planowany wyjazd 17.06(niedziela) powrót 20.06(środa).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 21 Mar 2018 23:14 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 4
Witam serdecznie !

Jeżeli ktoś by chciał dołączyć to plan jest następujęcy
Wyjeżdzamy autem z Wronek ( Wielkopolska ) 17/08 popoludniu w niedziele
- Nocleg pod granica z Rosją
18/06
- po 12 wylot z Kaliningradu do Moskwy
- 21/06 po 6 samolot Moskwa -> Kaliningrad
Następnie autem kierunek PL ;)

Obecnie jestem jeszcze w trakcie ogarniania jakiegoś noclegu - jakby ktoś coś miał ciekawego dla 2 osób proszę o informacje :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Mar 2018 00:05, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 21 Mar 2018 23:49 

Rejestracja: 18 Lut 2018
Posty: 20
Mam pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenia z rezerwacjami przez stronę www.101hotels.ru Ciekawy jestem ich rzetelności. A pytam dlatego bo nie bardzo mi się widzą te ceny, które tam prezentują. Pomijając już dostępność obiektów. Przykład: znajduje mi hotel w centrum Moskwy, 4-gwiazdkowy w okresie 19-23.06 w cenie 2040 zł. za 4 noce. I jest dostępny, mogę zarezerwować.
Sprawdzam na bookingu - brak miejsc. Sprawdzam na stronie hotelu - brak miejsc. A ceny za noc na tych stronach zaczynają się od... 1900 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 22 Mar 2018 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
Cracoviaczek napisał(a):
Mam pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenia z rezerwacjami przez stronę http://www.101hotels.ru Ciekawy jestem ich rzetelności. A pytam dlatego bo nie bardzo mi się widzą te ceny, które tam prezentują. Pomijając już dostępność obiektów. Przykład: znajduje mi hotel w centrum Moskwy, 4-gwiazdkowy w okresie 19-23.06 w cenie 2040 zł. za 4 noce. I jest dostępny, mogę zarezerwować.
Sprawdzam na bookingu - brak miejsc. Sprawdzam na stronie hotelu - brak miejsc. A ceny za noc na tych stronach zaczynają się od... 1900 zł.


ja mam, podobnie jak ktoś tu z forum. Hotels.ru nie aktualizuje cen, rezerwujesz a dopiero potem dzwonią do hoteli i załatwiają. Większośc rzeczywiscie juz nie ma albo ceny ostro w góre. Mi jedna na 20 rezerwacji przeszła akceptacje, nawet zapłacilem ale na drugi dzien zadzwonil miły pan z serwisu mowil, że jednak overbooking i ze cena teraz jest 10 razy droższa :) ale zaproponował mi co innego. Podziękowałem, poprosiłem o zwrot i wyszukałem ten hostel na booking.com i zarezerwowalem. 16 zł od osoby za łożko, 4 km od centrum ale i tego nocelgu nie jestem pewien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 22 Mar 2018 01:10 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
ja rezerwowałem 2 razy w tym tygodniu nocleg w Moskwie, obydwa hotele były dostępne na stronie. Zarezerwowałem , potem otrzymałem potwierdzenie informacji że sprawdzają dostępność, następnie otrzymałem informację że nie jest hotel dostępny, następnie otrzymałem mail z alternatywami które nie spełniły moich oczekiwań. Zadzowniłem tam , powiedziałem że nie chcę hotelu 30 km od Moskwy w pokoju 8 osobowym tylko.... wysłali mi inne alternatywy, kosmicznie drogie...
to że jest hotel dostępny na stronie to nie znaczy że jest wolny (na booking z moich doświadczeń wychodzi że jak jest dostępny na stronie to jest wolny).
Rezerwowałem hotel przez booking, koszt 600 zł za tydzień, właściciel wycofał się i wysłał mi info przez Whats że nie może mnie przyjąć i proponuję 30 Euro rekompensaty. Zgłosiłem do bookinga, oni szybko interweniowali. Otrzymałem info że właściciel się wycofał , obiecali znaleźć alternatywę, wysłali słabe.Obiecali że dopłacą różnicę. Poinfomowali że w tym standardzie co rezerwowałem kosztuje jednak 6 razy tyle. Info z dzisiaj , "proszę sobie znaleźć opcję i wysłać propozycję" , znalazłem za 4 x tyle (hotel kapsułowy), wysłałem i powiedziałem że dołożę jeszcze 200 resztę oni (w praktyce będą się zwracać do właściciela który mi odmówił o zwrot kosztów bo w mailu była informacja o przekazaniu jemu moich danych

" Choć koszt rezerwacji w obiekcie Hotel Nosovikha będzie wyższy niż w pierwotnie wybranym obiekcie, zwrócimy Państwu różnicę w cenie. Po zakończeniu pobytu prosimy przesłać nam rachunki. Postaramy się jak najszybciej zwrócić Państwu wszystkie dodatkowe koszty.

Jeśli w związku z zaistniałą sytuacją ponieśli Państwo inne koszty, prosimy przesłać nam stosowne rachunki, a my zrobimy wszystko, aby zaoferować Państwu rekompensatę.

Prosimy pamiętać, że przesłanie rachunków jest równoznaczne z upoważnieniem firmy
Booking.com B.V. do udostępnienia obiektowi ArtemRoom przekazanych przez Państwa informacji. Państwa prywatność jest dla nas priorytetem – przesłane rachunki zostaną wykorzystane wyłącznie w celu sprawdzenia Państwa wniosku. Nie przechowujemy informacji dłużej, niż jest to konieczne. "

jestem ciekawy czy zaakceptują różnicę 4 razy tyle .......
aha prawie 4 razy tyle , bo odpisałem że dopłace 50% wartości mojej pierwszej rezerwacji jeśli zaakceptują mój wybór..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 22 Mar 2018 01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
dopytywałeś się wcześniej o dostępności pokoju czy właściciel sam pierwszy Ci napisał ze nie może przyjać? Po jakim czasie od rezerwacji dostałeś to info?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 22 Mar 2018 01:51 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
rezerwowałem w listopadzie , odmowa była 8 marca. Wedłgu mnie właściciel zwietrzył interes i się wymigał z podtrzymania rezerwacji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 22 Mar 2018 09:46 

Rejestracja: 15 Mar 2018
Posty: 13
Temat Camping Sokolniki -

mail na który pisałem w sprawie rezerwacji i otrzymałem potwierdzenie - camping@parksokolniki.info

pisałem i dzwoniłem po rosyjsku, ale wspominał, że można po angielsku.

Prąd powinien być, ponieważ jak wyżej wspomniano, kto jedzie camperem to doprowadzają,

Administrator mówił, że trochę już Polaków rezerwuje u nich miejsca, także te namiotowe, na ile wiadomo to jeszcze trochę miejsc w domkach zostało.

Jeżeli chodzi o odległości to do Placu Czerwonego transportem miejskim 45 min, do stadionu Spartaka ok. 1,2 h, więc jak na realia moskiewskie nieźle.

Jeżeli chodzi o trasę, to wszystko wskazuje na to, że pojedziemy osobówką z Gdańska w niedzielę wieczorem, planowany przyjazd do Moskwy późny wieczór poniedziałek, wyjazd czwartek.

Trasa jeszcze nie wybrana, ale raczej Gdańsk - Olsztyn - Augustów - Kowno (LT) - Dyneburg (LV)- Rzeżyca (LV) - Moskwa

Podobno lepsza trasa jest przez Białoruś, ale
1. Nie wiadomo jak na granicach można długo przestać
2. Jakieś mają pokręcone zasady w sprawie Viatolu, trzeba kupić urzędzenie i naładować, generalnie za dużo zachodu (ewentualnie coś Białoruś zmieni na czas Mistrzostw)

Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Mar 2018 18:44, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 22 Mar 2018 10:42 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 11
Ja planowałem Białorus i liczę ze coś się zmieni na czas mistrzostw, jeżeli będzie jak jest to jadę jak kolega wyżej. Wtedy Białystok odpada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 22 Mar 2018 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Obecnie Polacy praktycznie nie mają możliwości wjazdu samochodem z Białorusi do Rosji przez większość przejść granicznych. Cytując MSZ
Cytuj:
W związku ze stanowiskiem strony rosyjskiej dotyczącym nieuregulowanego statusu prawnego przejścia granicznego między Federacją Rosyjską a Republiką Białorusi w Krasnej Gorce i uniemożliwianiem obywatelom państwa trzecich, w tym obywatelom RP, przekraczania granicy białorusko-rosyjskiej w obydwu kierunkach w tym miejscu, nie jest możliwe do odwołania udawanie się do Rosji od strony Białorusi przez ww. przejście (dot. w szczególności jazdy samochodem na polskiej rejestracji).

Przejścia graniczne, przeznaczone do międzynarodowego ruchu osobowego i towarowego, z których mogą korzystać obywatele państw trzecich, w tym obywatele polscy podróżujący drogą lądową do Rosji, znajdują się na granicy Rosji z Łotwą (BURACZKI, ŁUDONKA, UBYLINKA ), Estonią (KUNICZYNA GORA, SZUMIŁKINO), Białorusią (NOWYJE JURKOWICZI stara nazwa TRZY SIOSTRY), i Ukrainą (POGAR, TROJEBORTNOJE).


Czyli jedynym możliwym przejściem białorusko-rosyjskim jest trójstyk granic BYRUUA.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 22 Mar 2018 11:31 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Panowie mam pytanie apropo hotelu w Moskwie.

Zarezerwowałem przez booking i teraz mam problem z płatnością, bo jak wcześniej brałem hotel przez ten serwis to od razu przeniosło mnie do płatności i wszystko było zapłacone, bez żadnych problemów.
Wczoraj dostałem mail od hotelu że w ciągu 24 godzin muszę uregulować płatność w przeciwnym razie rezerwacja przepadnie. Problemem jest że chcą płatności tylko przez serwis qiwi.com którego nie znam i 90% wiadomości na tej stronie jest po rosyjsku. Co o tym sądzicie? Bo nie chciałbym stracić $$$...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 22 Mar 2018 11:41 

Rejestracja: 15 Mar 2018
Posty: 13
krasnal - dzięki

Wychodzi, na to , że nie zwracać sobie głowy i jechać, przez Litwę, Łotwę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 22 Mar 2018 13:06 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 44
Czytam wlasnie te wszystkie historie z rezerwacjami hoteli w Moskwie i wydaje mi sie ze podjalem najlepsza decyzje z przylotem w dniu meczu i wylot nastepnego ranka. Oba loty z i do Kaliningradu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 22 Mar 2018 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 268
A ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z wynajmowaniem mieszkań?
Czy opisy na bookingu mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością i czy właściciele nie odwołują tego też później?
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 22 Mar 2018 13:33 

Przy mieszkaniach to radzę uważać i zabezpieczyć się rezerwacjami hotelowymi z darmową anulacją.
Góra
 PM off
meteorka2207 lubi ten post.
 
      
#257 PostWysłany: 22 Mar 2018 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Many1985 napisał(a):
Czytam wlasnie te wszystkie historie z rezerwacjami hoteli w Moskwie i wydaje mi sie ze podjalem najlepsza decyzje z przylotem w dniu meczu i wylot nastepnego ranka. Oba loty z i do Kaliningradu.


Mam w ostatnich dniach podobny pomysł na ten wyjazd, ale tak bardzo chciałbym ugryźć Moskwę w szerszym wymiarze czasowym że chyba zaryzykuje. Mam zarezerwowane dwa różne miejsca w dormitory room, hostele z dużą liczbą pozytywnych recenzji. Co to się może nie udać? Wyobrażam sobie również sytuacje że na miejscu lokalsi będą oferować pokoje, to oczywiście byłaby nomen omen rosyjska ruletka, ale w razie czego zawsze jakaś alternatywa

Tu jeszcze artykuł o wizach białoruskich, nic nowego tak naprawdę

http://belta.by/politics/view/belarus-r ... 0203-2018/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 22 Mar 2018 15:21 

Rejestracja: 15 Mar 2018
Posty: 13
Dla tych którzy planują jechać na kółkach, zapraszam też do grupy na fb, może uda się jakoś wspólnie się zorganizować
https://www.facebook.com/groups/418801065227640/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 23 Mar 2018 13:05 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 191
niebieski
Fajna opcja dla tych, którzy chcą zobaczyć po drodze Tallin,Petersburg i Wilno (LOT 412zł).
Dojazd do Wilna z Moskwy pociągiem (około 300 zł z wizą tranzytową przez Białoruś) lub Aerofłotem za 375 zł.

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 27.54 KiB | Obejrzany 990 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 24 Mar 2018 12:52 

Rejestracja: 23 Mar 2018
Posty: 1
Witam , czy wybiera sie ktos z Polski na mecz z Senegalem transportem kołowym ? miałbym pare pytan , pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Mar 2018 13:24, edytowano w sumie 1 raz
Czy przejrzałes ten wątek? Przedostatni post przed twoim??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group