Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
#1061 PostWysłany: 21 Lut 2018 21:57 

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 2
Mam pytanie techniczne dot. płatności za bilety może ktoś pomoże.. Miałem pobranie z karty 18.02 Ale brak środków. Przegapiłem. Zobaczyłem dzisiaj rano i od razu uzupełnilem.
Czy będzie ponawiana próba obciążenia karty??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#1062 PostWysłany: 21 Lut 2018 22:04 

Jak 18.02 to nie FIFA, ale z 20.02 już tak

Tu poczytaj i czekaj

ms-2018-w-rosji,1497,77083?start=1000
Góra
 PM off  
      
#1063 PostWysłany: 25 Lut 2018 11:49 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Czy ktoś z biletami z tej fazy losowania próbował rezerwować pociągi? U mnie pokazuje, że numer zamówienia nie jest prawidłowy, chociaż na stronie FIFA już mam aplikacje od jakiegoś czasu oznaczoną jako udaną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1064 PostWysłany: 25 Lut 2018 12:15 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
no ale chyba trzeba mieć FAN ID żeby rezerwować pociągi....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1065 PostWysłany: 25 Lut 2018 12:28 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Wiem, że sprawa z biletami jest już rozstrzygnięta, ale nie dostałem zadnego mail-a że mnie nie wylosowali, a na stronie fifki dalej status "oczekuje". Czy ktoś ma podobnie? Tak czy siak do Moskwy polece i głęboko wierze że bilety jakoś zdobędę.

A żeby zarezerwować pociąg trzeba miec FAN ID
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1066 PostWysłany: 25 Lut 2018 13:41 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
kamillos13 napisał(a):
no ale chyba trzeba mieć FAN ID żeby rezerwować pociągi....

Nie trzeba mieć fizycznie Fan id z tego co jest napisane na stronie (ale wniosek trzeba złożyć). Problem jest tylko z prawidłowym numerem biletu/zamówienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1067 PostWysłany: 25 Lut 2018 18:36 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
radko93 napisał(a):
kamillos13 napisał(a):
no ale chyba trzeba mieć FAN ID żeby rezerwować pociągi....

Nie trzeba mieć fizycznie Fan id z tego co jest napisane na stronie (ale wniosek trzeba złożyć). Problem jest tylko z prawidłowym numerem biletu/zamówienia.

ja dostałem emaila oficjalnego z Fifa z gratulacjami że wylosowałem 3 bilety- ale to potwierdzenie to nie bilety - jest tylko jakiś nadany numer i teraz pytanie do tych co już poczynili kolejne kroki--???
czy ten numer wystarczy do złożenia wniosku o FAN ID??ja mam paszport ale 2 pozostałych kolegów dopiero złożyło wnioski a chciałbym już rezerwować miejsca w pociągu do Moskwy - bez FAN ID I numerów biletów ponoć to nie możliwe.
Wracając do kwestii zakupu biletów- w dniu losowania ustanowiono mi blokadę na niecałe 2100 a dzień później bank zaksięgował 2200 bo dokonano przeliczenia z USD na Euro i na Pln . Ale żeby różnica wynosiła aż 100 zł??Mastercard Bank Zachodni??
Mam pytanie jak to u was przebiegło???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1068 PostWysłany: 25 Lut 2018 18:39 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@dzadzax wystarczy przeczytać FAQ na stronie fan id i rezerwacji pociągów żeby dowiedzieć się wszystkich informacji. Co do transakcji to wszystko na pewno jest w Taryfie Opłat i Prowizji Twojego Banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1069 PostWysłany: 25 Lut 2018 19:07 

Rejestracja: 29 Sty 2017
Posty: 10
Mam pytanie, ile kosztuje pociąg do Moskwy? Na stronie pkp nie można sprawdzić ceny a na infolinii to nie moge sie dodzwonic. Może ktoś wie? Wiem,że jeden to relacji Bwrlin Warszawa Moskwa a drugi to nasz "Polonez".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1070 PostWysłany: 25 Lut 2018 19:34 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
Czy ktoś otrzymał Fan ID pocztą - jeśli tak to jak długo czekał na przesyłkę?? i czy przyszła do każdego z osobna w sensie 1 aplikacja - kilku aplikantów o bilety a wysyłka dla każdego z osobna czy do głównego aplikanta przesłano wszystkie??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1071 PostWysłany: 25 Lut 2018 20:40 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
dzadzax napisał(a):
radko93 napisał(a):
@dzadzax wystarczy przeczytać FAQ na stronie fan id i rezerwacji pociągów żeby dowiedzieć się wszystkich informacji. Co do transakcji to wszystko na pewno jest w Taryfie Opłat i Prowizji Twojego Banku.

radko 93 dziękuję Ci w imieniu swoim i pozostałych którzy coś chcieli się dowiedzieć bezpośrednio od zainteresowanych osób które już przeszli procedurę i wiedzą co i jak (- ponoć to forum od tego jest - )
sam jeżeli ktoś o coś pytał to często udzielałem informacji nie odsyłając nikogo do regulaminów ale są ludzie i ludziska :shock:

Bez paszportu nie złożysz wniosku o FAN ID, a bez wniosku o FAN ID nie zarezerwujesz pociągów. Masz teraz odpowiedź. Co do swojej karty to chyba warto znać opłaty swojego banku żeby później nie być w szoku.

FAN ID wysyłają niezależnie na adres który się podaje w aplikacji o samo FAN ID.
Góra
 Profil Relacje PM off
dzadzax uważa post za pomocny.
 
      
#1072 PostWysłany: 25 Lut 2018 20:48 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
radko93 napisał(a):
Czy ktoś z biletami z tej fazy losowania próbował rezerwować pociągi? U mnie pokazuje, że numer zamówienia nie jest prawidłowy, chociaż na stronie FIFA już mam aplikacje od jakiegoś czasu oznaczoną jako udaną.



widzisz sam próbowałeś uzyskać informację bez grzebania w regulaminach ale dzięki że chciałeś pomóc - chwali się - tylko moje pytanie o przesłanie na adres?? adres aplikanta głównego czy wysyłają na poszczególne adresy tych osób wskazanych ?
Ja jestem głównym aplikantem i ja mam paszport a moi koledzy nie mają i o to pytam - zapewne każdy z nas musi w rejestracji na Fan ID podać numer paszportu a skoro oni nie mają paszportu to nic sam nie mogę zrobić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1073 PostWysłany: 25 Lut 2018 21:11 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 14
"Pociągowa" baza danych nie została jeszcze zaktualizowana o numery zamówień, które pomyślnie przebrnęły przez ostatnie losowanie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1074 PostWysłany: 25 Lut 2018 22:22 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 10
Hej,
22 lutego z konta pobrało mi kwotę na 4 bilety do Kaliningradu i po 1 do Moskwy, Kazania i na III m-ce do Petresburga. Do dziś nie otrzymałem maila potwierdzającego choć na stronie FIFY widnieje informacja że bilety mi przydzielono. Dziś cały dzień próbowałem wypełnić wniosek o FAN ID ale za każdym razem mnie wykrzacza. Cz to dlatego że nie przyszedł mail potwierdzający ? (You can apply for your FAN ID after paying for your Tickets and receiving your Ticket confirmation email.) Czy dostaliście już te maile ?
Niecierpliwię się bo chciałem zarezerwować bezpłatny pociąg kibica do Moskwy a zostało tylko 15 miejsc. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1075 PostWysłany: 26 Lut 2018 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Wątek ponownie otwarty, ale będzie pod specjalnym nadzorem. Wszystkie pytania, na które odpowiedzi już padły, lądują w koszu.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1076 PostWysłany: 26 Lut 2018 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
tadzio napisał(a):
Można zmienić dane gości. Dzwoniłem przed chwilą i powiedzieli mi, że od 18 kwietnia będzie taka opcja. Głównego aplikanta nie można.


Czy ktoś potwierdza tą rewelację, że można będzie zmienić imię i nazwisko "gościa", a nie tylko jego numer paszportu?
Autor tych słów nie odpowiada na PW, a zanim do FIFA zadzwonie to może ktos juz o to u nich pytał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1077 PostWysłany: 26 Lut 2018 11:00 

Rejestracja: 15 Mar 2016
Posty: 100
Wystarczy przeczytać dokładnie FAQ na stronie FIFY :

"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."

Czyli, że od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi, aby zapobiec oczywiście nielegalnej sprzedaży biletów.

Co zmiany danych osoby aplikującej nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.

"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1078 PostWysłany: 26 Lut 2018 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
dzadzax napisał(a):
Czy ktoś otrzymał Fan ID pocztą - jeśli tak to jak długo czekał na przesyłkę?? i czy przyszła do każdego z osobna w sensie 1 aplikacja - kilku aplikantów o bilety a wysyłka dla każdego z osobna czy do głównego aplikanta przesłano wszystkie??

@dzadzax To Pytanie już było:

ms-2018-w-rosji,1497,77083&p=1036086&hilit=FAN+ID#p1036086
ms-2018-w-rosji,1497,77083&p=1038653&hilit=FAN+ID#p1038653

I tak jak zamawiasz bilety dla kilku osób tak jak np. Ja i moja Luba. To składasz 2 rożne aplikacje i dwie rożne koperty przychodzą do domu lub do centrum wizowego.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1079 PostWysłany: 26 Lut 2018 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Bartekjg napisał(a):
Wystarczy przeczytać dokładnie FAQ na stronie FIFY :

"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."

Czyli, że od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi, aby zapobiec oczywiście nielegalnej sprzedaży biletów.


Wyszukane w zawiłościach regulaminowych, dziękuje, o to mi chodziło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1080 PostWysłany: 26 Lut 2018 18:44 

Rejestracja: 26 Lut 2018
Posty: 6
-- 26 Lut 2018 18:43 --

A orientujecie się czy dane na bilecie (imię i nazwisko) musi być identyczne tak jak dane na FAN ID?
I czy można sobie normalnie odkupić od kogoś czy musi być to oficjalnie na stronie FIFA?


Ostatnio edytowany przez krasnal, 26 Lut 2018 20:00, edytowano w sumie 1 raz
Regulamin - ostatnie ostrzeżenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group