Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Mar 2018 14:27 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 5
Czy ma ktoś wolne miejsce na nocleg w dniach 26/27-29/30? Ceny ostro wybiły, chętnie dołączyłbym do kogoś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 14 Mar 2018 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
glosnikking napisał(a):
Ewentualnie trasą "południową", przez Dniepropietrowsk, Mariupol, Rostów - pytanie czy na tej trasie funkcjonuje przejście graniczne UA-RUS? Google maps pokazuje trasę jako przejezdną, w internecie też nie znalazłem informacji żeby to przejście było zamknięte.

Człowieku, życie ci niemiłe? Przecież tam trwa regularna wojna. Tu masz listę czynnych przejść granicznych UA-FR:
https://dpsu.gov.ua/ua/NA-KORDONI-Z-ROS ... EDERACIYU/
Najdalej wysuniętym przejściem jest Мілове (Miłowe) - dalej na południe nie ma żadnego. Poczytajcie też uważnie, bo są 3 rodzaje przejść: międzynarodowe (міжнародні), z których możecie korzystać (razem 10 takich punktów), oraz międzypaństwowe (міждержавні) i lokalne (місцеві) z których nie możecie korzystać. No i nie pojedźcie na przejście kolejowe, bo czytając posty niektórych nic mnie już nie zdziwi.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 14 Mar 2018 19:53 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
glosnikking napisał(a):
jest tu ktoś kto rozważa opcję dojazdu pociągami/busami z Polski do Wołgogradu?

Myślałem o trasie Przemyśl - Kijów, Kijów - Charków, z Charkowa dostać się jakoś do Biełgorodu, dalej Woroneż, Wołgograd.

Ewentualnie trasą "południową", przez Dniepropietrowsk, Mariupol, Rostów - pytanie czy na tej trasie funkcjonuje przejście graniczne UA-RUS? Google maps pokazuje trasę jako przejezdną, w internecie też nie znalazłem informacji żeby to przejście było zamknięte.


Siemanko, my z kolegą zamierzamy uskutecznić taki plan :). Na tą chwilę planujemy raczej transport publiczny (pociągi+busy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 14 Mar 2018 20:32 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 25
Panowie pochwalcie się jaki transport jak już ogarniecie, udało mi się wczoraj ogarnąć bilety dla mnie i 2 znajomych. Jak byłaby jakaś ciekawa opcja dołączenia się do kogoś chętnie rozważymy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#45 PostWysłany: 14 Mar 2018 21:12 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 21
wnawrot napisał(a):
Wybiera się ktoś na mecz Polska - Japonia? Jaki środek/środki transportu wybraliście?

Ja będę na tym meczyku, lecę z Kazania z przesiadką w Moskwie, a po meczu udaję się (samolot lub pociąg) na plażowanie i obejrzeć bazę naszą (o ile wyjdziemy z grupy, bo w przeciwnym wypadku Panowie zdążą się zawinąć) i brazylijską do Soczi.

A Ty też się wybierasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Mar 2018 23:02 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 46
Loty: 119
Kilometry: 221 173
krasnal napisał(a):
Człowieku, życie ci niemiłe? Przecież tam trwa regularna wojna. Tu masz listę czynnych przejść granicznych UA-FR:
https://dpsu.gov.ua/ua/NA-KORDONI-Z-ROS ... EDERACIYU/
Najdalej wysuniętym przejściem jest Мілове (Miłowe) - dalej na południe nie ma żadnego. Poczytajcie też uważnie, bo są 3 rodzaje przejść: międzynarodowe (міжнародні), z których możecie korzystać (razem 10 takich punktów), oraz międzypaństwowe (міждержавні) i lokalne (місцеві) z których nie możecie korzystać. No i nie pojedźcie na przejście kolejowe, bo czytając posty niektórych nic mnie już nie zdziwi.


Miłe, ale nie mogłem znaleźć informacji którą podałeś w linku o przejściach granicznych - wielkie dzięki.
Nie wiem jak wygląda sytuacja, po prostu tliła się nadzieja że jest tam już nieco spokojniej i nie trzeba będzie nadrabiać kilkaset km jadąc dookoła.

mal45 napisał(a):
@glosnikking

nie boisz się jechać przez wschód Ukrainy? W Mariupolu chyba nadal jest niebezpiecznie.


kolega wyżej wyjaśnił sytuację ;)

kuracjusz napisał(a):
Siemanko, my z kolegą zamierzamy uskutecznić taki plan :). Na tą chwilę planujemy raczej transport publiczny (pociągi+busy)


macie już jakiś konkretny plan? z tego co patrzyłem na stronie ukraińskich kolei to do Charkowa jest ok dojazd, cyrk zaczyna się po przekroczeniu granicy i dotarciu do Biełgorodu (do Woroneża jest 250km a pociąg jedzie ponad 7h, busów jeszcze nie sprawdzałem) :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 15 Mar 2018 09:20 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
glosnikking napisał(a):
kuracjusz napisał(a):
Siemanko, my z kolegą zamierzamy uskutecznić taki plan :). Na tą chwilę planujemy raczej transport publiczny (pociągi+busy)


macie już jakiś konkretny plan? z tego co patrzyłem na stronie ukraińskich kolei to do Charkowa jest ok dojazd, cyrk zaczyna się po przekroczeniu granicy i dotarciu do Biełgorodu (do Woroneża jest 250km a pociąg jedzie ponad 7h, busów jeszcze nie sprawdzałem) :D


W Charkowie byłem dosłownie kilka tygodni temu i przed dworcem normalnie stoją busy do Biełgorodu, także tu jest sprawa jasna. Nie szukałem jeszcze dalszych połączeń, ale zamierzamy wyjechać odpowiednio wcześniej, więc spiny czasowej nie powinno być. Nie wiem jeszcze, czy będziemy jechali prosto do Wołgogradu (zamiar jest taki, żeby być tam w środę) czy zahaczymy o jakieś inne miejscowości po drodze.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Mar 2018 12:19, edytowano w sumie 1 raz
popr. cyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 15 Mar 2018 10:04 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
My lecimy Aeroflotem z Berlina do Wołgogradu. Wytol wtorek w nocy, powrót niedziela rano. Całość za około 1400 pln. W środę 12h stopover w Moskwie. Czwartek, piątek i sobota w Wołgogradzie. Ma ktoś jakieś sugestie co można w tym czasie zobaczyć w okolicach Wołgogradu w ramach jednodniowej wycieczki? Warto się ruszać z miasta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 15 Mar 2018 12:35 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 5
Justin Credible napisał(a):
Czwartek, piątek i sobota w Wołgogradzie.


Macie jakiś nocleg zapewniony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 15 Mar 2018 17:21 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Na razie bez presji. Myślę że poczekamy aż się ogarną z tymi cenami.
Pozdro


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Mar 2018 11:23, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 15 Mar 2018 17:35 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 5
Chyba tylko pozostaje poczekać, może coś się poprawi z noclegami w Wołgogradzie. Aczkolwiek wszystkie hotele pozajmowane. Gdyby ktoś miał coś to można zebrać kilka osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 16 Mar 2018 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Znajda się osoby na wynajem 9-osobowego auta ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 17 Mar 2018 08:36 

Rejestracja: 29 Sty 2017
Posty: 10
Jaki masz plan podrózy? Ile osób masz chętnych? Na ile dni chcesz jechać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 17 Mar 2018 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Przyjmuje różne warianty, na razie mam 5 osób.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Mar 2018 19:23, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
kesop1 lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 20 Mar 2018 01:37 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
mkobyszewski napisał(a):
szefo24 napisał(a):
Nie wiecie, czy są jeszcze szanse na złapanie miejsc w pociągu Kazań - Wołgograd? Mam bilet na Polska - Japonia, ale wygląda na to, że nie ma miejsc w pociągu, myślicie, że jest jeszcze szansa?


skad wiesz ze nie ma miejsc w pociagu? Moglby ktos sprawdzic czy sa wolne bilety na przejazd z Moskwy do Wolgogradu i z powrotem? Pozwoli mi to calkiem dobrze zaplanowac podroz.

Z gory dziekuje

Polecam osobny temat o pociągach viewtopic.php?p=1059974#p1059974
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 22 Mar 2018 00:53 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
hej
mam rezerwację noclegu od 27 do 29 czerwca w Wołgogradzie, rezerwowałem przez booking, mogę zwolnić , jeśli ktoś ma ochotę to proszę pisać, koszt który mi widniej to 300 zeta za pokój dwuosobowy, nie wiem czy cena się utrzyma jak zwolnię...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 22 Mar 2018 01:51 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Chętnie przygarnę. Daj znać coś więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 22 Mar 2018 01:57 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
już nieaktualne, zerknij na Hostel Centre, może coś jeszcze mają wolnego..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 22 Mar 2018 17:47 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 3
@Marco Manno masz jeszcze 3 wolne miejsca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 22 Mar 2018 19:07 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 1
Marco Manno napisał(a):
Znajda się osoby na wynajem 9-osobowego auta ?

Ja zainteresowany jeśli są wolne jeszcze 2 miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ahu, lasan82, Whoami oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group