Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:06 

Rejestracja: 22 Maj 2018
Posty: 2
Wiat Wszystkich.
Moi drodzy, widze, ze wielu z Was szuka osób chętnych do podróży do Wolgohrodu na mecz Polska - Japonia.
Jestem zainteresowany każdą propozycja!!!! Jezeli ktos ma wolne miejsce lub szuka kompa na ta wyprawę, JESTEM!!!
Mam nadzieję, ze znajdę transport.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#82 PostWysłany: 23 Maj 2018 03:16 

Rejestracja: 22 Maj 2018
Posty: 2
Buki napisał(a):
Cześć :)
Na airbnb zarezerwowałem całkiem fajną (i tanią!) miejscówkę dla 4 osób. My jedziemy we dwójkę, więc jakby ktoś chciał się wbić to zapraszamy :)
Cena to 344 zł za 4 osoby w terminach 28 czerwca - 1 lipca.
Więcej info na PW :)

Jak jeszcze sa wolne miejsca, to ja chętnie!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 23 Maj 2018 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 109
Loty: 74
Kilometry: 182 625
Hej @Los pablos
Niestety od wczoraj nieaktualne, kumpel wygrał bilety na Polska - Japonia :(
Gdyby się coś zmieniło - dam znać!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 24 Maj 2018 13:42 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 25
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 25 Maj 2018 13:51 

Rejestracja: 14 Mar 2018
Posty: 7
A własnie, ma ktoś może mapkę stadionu i może ją tu wrzucić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 27 Maj 2018 20:15 

Rejestracja: 29 Sty 2017
Posty: 10
Załącznik:
std.jpg
std.jpg [ 74.98 KiB | Obejrzany 18056 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 28 Maj 2018 10:07 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 8
klimasz napisał(a):
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.


ja dostałem sektor C219, a bilet mam też kat3. U mnie rząd 31, więc chyba jeszcze wyżej niż Ty :O Ale chyba lepiej ta, niż bezpośrednio za bramką
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 28 Maj 2018 17:59 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 4
Cześć,
Z kumplem jedziemy do Wołgogradu pociągami (Brześć-Brześć). Mecz dla nas jest dodatkiem do "podróży" :-). Celowo wybraliśmy ten środek transportu zamiast samolotu i celowo omijamy Moskwę. Bilety kupowaliśmy na bardzo dobrych stronach internetowych kolei: białoruskiej (poezd.rw.by) i rosyjskiej (pass.rzd.ru) - zakup online (wszytkie bilety to koszt ok. 750 PLN, wszystkie noclegi w pociągach). Powrót przez Rostów. Poniżej plan i ceny biletów na poszczególnych odcinkach, gdyby ktoś chciał dołączyć. Pozdrawiam.
Załącznik:
Brzesc Wolgograd Brzesc.JPG
Brzesc Wolgograd Brzesc.JPG [ 68.75 KiB | Obejrzany 17978 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
A wiza białoruska jest?

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:05 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 4
Zeus ,

ODP. Potwierdzone w Ambasadzie Białorusi, że Fan ID wystarczy do wyrobienia wizy tranzytowej
(2-krotna to koszt 15 EUR, ale możliwe, żę będzie za darmo), tak więc bez probl. , zwłaszcza, że już kilka razy taką wyrabiałem. Pozdr.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Maj 2018 21:02, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
Warto mieć plan b, bo nie zawsze chcą wyrobić wizę 2-dniowa.
Na forum były przypadki odmowy 2-dniowej, i tylko 1 dniowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 28 Maj 2018 19:55 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 4
Cześć,
Dzięki za wskazówkę. Mamy bilety kupione na stronie kolei białoruskich, które precyzyjnie pokazują, gdzie i o której wjeżdżamy i wyjeżdżamy, więc prawdopodobieństwo odmowy 2-dniowej tranzytowej jest praktycznie zerowe. Plan B - autem do Homla, gdzie łapiemy nasz pociąg 26/06.

Pozdr.

Zeus napisał(a):
Warto mieć plan b, bo nie zawsze chcą wyrobić wizę 2-dniowa.
Na forum były przypadki odmowy 2-dniowej, i tylko 1 dniowej
Góra
 Profil Relacje PM off
Trey91 lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 28 Maj 2018 22:36 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 369
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
glosnikking napisał(a):
krasnal napisał(a):
Screen pochodzi z przykładowej strony http://www.101hotels.ru/. Możesz wpisywać nazwy miast używając "naszych" znaków, np. Volgograd.

3x próbowałem zrobić rezerwację przez tą stronę, za każdym razem dostaję maila że rezerwacja została anulowana (bez podania przyczyny).
Ktoś próbował i miał podobną sytuację?


megotel.ru, komandirovka.ru, tvil.ru, nochi.com, bronevik.com, ostrovok.ru, 101hotels.ru, pogostite.ru ...
żadna z tych stron nie oferuje rezerwacji on-line; próbowałem kilka razy; z 101hotels, bronevik czy pogostite rozmawiałem nawet telefonicznie. Oferty na stronie nijak się mają do rzeczywistej dostępności czy aktualnych cen.

Stanęło na tym, że ręcznie szukałem hoteli na google maps, klikałem w stronę hotelu i "бронирование" szukając wolnych miejsc.
Potem płatność kartą lub przelew do Rosji zaliczki + parę maili po rosyjsku.

Generalnie przez pośrednika nic się nie udało załatwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 29 Maj 2018 10:38 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 25
vic3k515 napisał(a):
klimasz napisał(a):
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.


ja dostałem sektor C219, a bilet mam też kat3. U mnie rząd 31, więc chyba jeszcze wyżej niż Ty :O Ale chyba lepiej ta, niż bezpośrednio za bramką


Na Polska-Niemcy w Paryżu miałem za bramką sektor - doping świetny, nawet człowiek światowy się stał bo w telewizji pokazali :P

To tutaj całkiem ok może być jeżeli jest jeszcze kilkanaście rzędów nade mną :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 29 Maj 2018 20:36 

Rejestracja: 28 Maj 2018
Posty: 1
teofilos napisał(a):
Cześć,
Z kumplem jedziemy do Wołgogradu pociągami (Brześć-Brześć). Mecz dla nas jest dodatkiem do "podróży" :-). Celowo wybraliśmy ten środek transportu zamiast samolotu i celowo omijamy Moskwę. Bilety kupowaliśmy na bardzo dobrych stronach internetowych kolei: białoruskiej (poezd.rw.by) i rosyjskiej (pass.rzd.ru) - zakup online (wszytkie bilety to koszt ok. 750 PLN, wszystkie noclegi w pociągach). Powrót przez Rostów. Poniżej plan i ceny biletów na poszczególnych odcinkach, gdyby ktoś chciał dołączyć. Pozdrawiam.
Załącznik:
Brzesc Wolgograd Brzesc.JPG


Jestem zainteresowany, można prosić o kontakt?
Góra
 Profil Relacje PM off
teofilos lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 30 Maj 2018 11:22 

Rejestracja: 30 Maj 2018
Posty: 2
klimasz napisał(a):
Ktoś dostał sektor A208? Mam niby 3cat, a dostałem ten sektor i jeszcze rząd 20 - pewnie na samej górze :( A na mapce stadionu nie wygląda mi na 3cat.


My ( 4 osoby ) też kategoria 3 i dostaliśmy D112, czyli widzę że trochę jesteśmy porozrzucani

ps. orientujecie się czy może polscy kibice organizują jakąś sektorówkę na ten mecz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 30 Maj 2018 14:28 

Rejestracja: 30 Maj 2018
Posty: 2
Witam, poszukuje transportu do Wołgogradu dla 2 osób ?

Proszę o kontakt na kazi_11@vp.pl


Ostatnio edytowany przez Abcn 30 Maj 2018 16:23, edytowano w sumie 2 razy
Forumowicz teofilos uprzedził twoje pytanie :) czytałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 01 Cze 2018 01:24 

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 71
Zeus napisał(a):
A wiza białoruska jest?

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk


Pytanie stało się bezprzedmiotowe z dniem dzisiejszym: https://www.facebook.com/FanId2017/?_rdc=1&_rdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 01 Cze 2018 10:28 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Mam nocleg na 4 osoby na 28.06, 100 zł/os. Chętnie komuś oddam.

Dla osób, które jadą autem warto spojrzeć na mapę przejść granicznych Ukrainy z Rosją https://dpsu.gov.ua/en/map/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 01 Cze 2018 21:36 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
Co do tych przejść granicznych taka informacja ze strony MSZ :

Przejścia graniczne, przeznaczone do międzynarodowego ruchu osobowego i towarowego, z których mogą korzystać obywatele państw trzecich, w tym obywatele polscy podróżujący drogą lądową do Rosji, znajdują się na granicy Rosji z Łotwą (BURACZKI, ŁUDONKA, UBYLINKA ), Estonią (KUNICZYNA GORA, SZUMIŁKINO), Białorusią (NOWYJE JURKOWICZI stara nazwa TRZY SIOSTRY), i Ukrainą (POGAR, TROJEBORTNOJE).


Czyli wygląda na to, że trzeba się kierować tylko na te dwa wskazane przejścia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group