Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Maj 2017 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Witam

Namioty sferyczne firmy Freedomes stanęły w Dolinie Księżycowej na pustyni Wadi Rum w Jordanii.

Ciekawe jaka cena za jedynke, aby miec caly namiot do wlasnej dyspozycji. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 03 Maj 2017 18:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 03 Maj 2017 18:03 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
W tym artykule piszą:
Cytuj:
Cena za wynajem namiotu na jedną noc to 650-1300 zł (w zależności od ilości osób).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 08 Gru 2017 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
O boże, taki syf na Wadi Rum? ...
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 13 Lut 2019 15:02 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 28
Zawsze to jakaś alternatywa dla tych wolących spać w luksusie. Tylko ta cena 1080 zł za noc bez śniadań za 2 osoby trochę zwala z nóg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Lut 2019 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
W programie Orzeł i Reszka (ukraiński, rosyjskojęzyczny program turystyczny) pokazywali ten camp, całkiem fajny. Byłem tam chwilę spacerując po pustyni i skałach i jedyny zarzut to to, że to już dość ucywilizowana część Wadi Rum - obok asfaltowej drogi, niedaleko osada Disah. Widoki oczywiście ładne, ale nie tak fajne jak w głębszej części pustyni. Wzorem tego przybytku powstało kilka podobnych, czasem tańszych alternatyw.

Był Desert Planet Camp, który wyleciał z bookingu na jakiś czas, czemu się niespecjalnie dziwię, ale już wrócił. Trochę nieudolna kopia Sun City Camp z dodatkiem kiczowatej fantazji (neony pod platformami na których znajdują się namioty), zgadzają się tylko namioty sferyczne, bo w środku jest bieda. Jest za to 2x tańszy. Camp znajduje się bezpośrednio przy miejscowości Disah, więc nie jest większym problemem przejść z campu do sklepu (pewnie z 500 m). Widoki też raczej nieszczególne (z części namiotów widać zabiedzoną wieś), a na dokładkę ktoś postanowił zasadzić tam palmy - logiczne przecież, że turyści przyjeżdżają na pustynię oglądać palmy. W Sun City Camp nie było miejsc, a mi zależało na lokalizacji w tej części Wadi Rum, więc wybrałem powyższy obiekt, ale i tego się nie doczekałem - poinformowali mnie o overbookingu o 9 rano w dniu zameldowania. I tak tam musiałem pojechać, więc zostawiłem tylko u nich bagaże, poszedłem na kilka godzin na pustynię (ku przerażeniu personelu :) ), wróciłem i zawieźli mnie do innego campu. A czemu wyleciał? Mógł im się przysłużyć overbooking, ale strzelałbym w wykorzystywanie zdjęć Sun City Camp, szczególnie jeśli chodzi o wnętrza namiotów ;) Choć przyznać muszę, że obsługa była całkiem miła i przyjazna.

Skończyłem w Memories Aicha Camp - cena podobna jak w Sun City Camp, za to z kolacją wliczoną w cenę. Trochę gorzej wykonane namioty, szczególnie przejrzystość okien, ale zaletą jest lokalizacja już w głębi pustyni, na kompletnym zaciszu. Całkiem przyjemne miejsce. Co ciekawe, luksusowy charakter campu nie przeszkadza w nachalnych beduińskich praktykach opychania wycieczek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group