Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 05 Sie 2016 14:46 

Punkty statusowe: 69
złoty
@kislawa
Jeśli z MUC lecisz do SIN to albo jest to LH albo SQ. Sprobuj w Warszawie nadać bagaż bezpośrednio. Powinno się udać.
Grunt to trafić na kumatego pracownika w WAW, któremu się będzie chciało.

#42 PostWysłany: 05 Sie 2016 16:15 

Punkty statusowe: 214
HON fly4free
kislawa napisał(a):
WAW-MUC 6:00 - 7:35 lufthansą i na drugim bilecie o 13:25 MUC-SIN-SYD-APW myślcie że realne jest że w Monachium spokojnie zdążę odebrać bagaż i odprawić się na resztę podróży, czy lufthansa lata ostatnio normalnie i nie strajkuje :)? Biler waw-muc jest kupiony za mile, wcześniejszy jest o 22 dnia poprzedniego. Orientuje się ktoś może czy taki bilet można przebukować?

Chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać ludzie zastanawiający się czy im 6h (SZEŚĆ GODZIN) na przesiadkę wystarczy...
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#43 PostWysłany: 05 Sie 2016 16:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 225
Kilometry: 322 319
Przy 6 godzinach można piwko nawet wypić w parku lotniczym w MUC :)

Image
 Profil Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 19 Mar 2017 20:18 

Punkty statusowe: 1
Lece do US z przesiadka w MUC. W MUC bede o 7:15am, a wylot do US o 11:40am. Pewnie trzeba bedzie tez zmienic terminal (lot poza schengen). Na przesiadke 4,5h to az nadto, ale mam pytanie czy realne jest wyskoczenie choc na chwile do miasta, np. zobaczyc centrum, rynek, katedre, cokolwiek? Czy z lotniska w MUC jest metro, kolej lub bus do centrum? I czy na lotnisku w MUC sa szafki gdzie mozna zostawic bagaz podreczny?
 Profil Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 19 Mar 2017 20:44 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 248
HON fly4free
@alamar, jest pociąg (takie niby metro) do centrum, który odjeżdża z lotniska. Natomiast, ja bym dał sobie spokój.

#46 PostWysłany: 19 Mar 2017 21:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 225
Kilometry: 322 319
Tez bym dał spokój.
Jedzie się ponad 30 minut, więc nie warto.

Image
 Profil Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 19 Mar 2017 21:25 

Punkty statusowe: 27
niebieski
Też zastanawiałem się nad wyskoczeniem do centrum.Miałem ok 4 godzin czasu na lotnisku. Ostatatecznie oszczędzając ponad 13 euro na przejazd, przyjemnie spożytkowałem czas przed budą z bratwurst i marketem Edeka na przemian z toaletą w Mc Donald. Cenowo było podobnie bo kawał dobrej pieczonej kiełbasy za 5 e, a super bawarskie piwko po 1 e
 Profil Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 19 Mar 2017 23:50 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 117
złoty
30 minut do centrum to bardzo optymistycznie. To sam czas przejazdu S1 czy S8. I to raczej do dworca głównego (15-20 minut spacer do centrum, ewentualnie przesiadka na metro na 2 stacje). Doliczajac czas dojscia na stację i odjazd pociągu, myślę że lekko trzeba liczyć 1h. Czyli podróż w dwie strony to 2h. W zależności od pory dnia 1h na ponowną kontrolę plus przejście do terminal G/K powinna wystarczyć. Czyli zostaje max 1h w mieście. Biegiem dookoła, w okolicy rynku i nic więcej. Wg mnie tylko dla kogoś kto naprawdę nie widzi szansy żeby Monachium zobaczyć z bliska w najbliższej 5-latce ;-)

#49 PostWysłany: 22 Mar 2017 22:40 

Punkty statusowe: 1
Dzieki za wypowiedzi. Faktycznie chyba sobie tym razem odpuszcze. Gdybym mial przynajmniej 6h na przesiadke to na pewno bym podjechal do centrum. W takim razie innym razem zobacze Monachium.
 Profil Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 17 Lip 2017 21:31 

Punkty statusowe: 0
pół godziny na przesiadkę , przylot z Gdańska, wylot do Zurchu i w drugą strone tak samo. Realizowane przez Lufthansę . Da radę ? przy założeniu , że opóźnień nie będzie
 Profil Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 17 Lip 2017 21:35 

Punkty statusowe: 50
srebrny
da rade - inaczej by Ci takiego biletu nie sprzedali. Jak wszystko jest o czasie to bez spiny sie zdazy, no chyba, ze masz 2 osobne bilety to wtedy bym sie troche stresowal :).
 Profil Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 17 Lip 2017 22:14 

Punkty statusowe: 0
lataczuk napisał(a):
da rade - inaczej by Ci takiego biletu nie sprzedali. Jak wszystko jest o czasie to bez spiny sie zdazy, no chyba, ze masz 2 osobne bilety to wtedy bym sie troche stresowal :).

na jednym
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości