Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mistrzowie organizacji
#1 PostWysłany: 29 Lip 2020 14:34 

Loty: 125
Kilometry: 214 425
LO8555- .
Popołudniowy lot wakacyjny . Zadar- generalnie luz - w końcu ma być „prof” bo to LOT a nie jakaś landryna czy mordujący oczy żółty Irlandczyk . Czas pandemii , na Okęciu 10% nominalnego ruchu , większość maszyn LOTu stoi i czeka na lepszy czas . Ale absolutnie w niczym nie przeszkadza wspomnianym mistrzom organizacji w opóźnieniu wylotu o 2:40 minut .
Ale od początku . Sprawdzam na Flightradar24 skąd na przylecieć ta maszyna . Chyba z Amsterdamu - ale magik z obsługi mówi lakonicznie że nie - przecież ta maszyna już stoi przy gate6 - czyli obok nas . Zreszta obsuwy nie będzie bo ona stoi od rana i czeka na wielmożnych państwa ...Ale żeby tradycji stało się zadość żadnym rękawem tam nie pójdziemy - „panie coś pan - luksusów się zachciało !? -znakiem tego jak zwykle autobusem będziemy przez „Tarchomin” te 35 metrów jechać - myśle w duchu rozwydrzony innymi lotniskami poza PL - Ok - czekam uspokojony wizją szybkiego transportu . I tak 25 min przed odlotem szybki SMS od narodowego przewoźnika - sorry winetou - tudej ajm lejt !!
Maszyna ma awarię... Fak - nie można było tego samolotu sprawdzić skoro stał od rana ?? Szukają nowego - po dwóch h widzę : jest przy naszym gete’e -ze Lwowa - po dodatkowych 30 minutach opóźnienia wpuszczają do maszyny - kurde tylko czemu tak wolno to idzie - magicy w sile 7 osób po kilku pasażerach dochodzą wspaniałomyślnie do wniosku aby ludzi wpuszczać od końca - ale jak to ogłosić kurde ? zapomnieli ze istnieje mikrofon i ludzie piętrzą się przy bramce jak za mebloscianką w 74’tym . Nie wiem czemu ale zauważyłem że na innych lotniskach np u znienawidzonym przez suweren sąsiednich braci krzyżaków max to 3 osoby przy bordingu i idzie najwyraźniej bystro, chmm może u nas sami polityczni i to z musu jakby ?
Reasumując , dotarłem - i jeden wniosek . Z tymi autobusami na Okęciu to trochę jak z tym rondem w Kołbieli na S17 - nie mogą się z nim/i rozstać . Po stosować co tańszy,lepszy i bezpieczniejszy rękaw do samolotu ? Może człowiek nie zdąży dobrze się spocić nie stojąc w autobusie kilka kwadransów ? Ja wiem ze pandemia nie pomaga i te „zboczeńce” wszędzie co nam życie zmienić chcą nie pomagają ale kuwa o klienta „trza” dbać a nie mieć w „d” . Jakieś to takie polskie , narodowe - jak Te linie prezesa .
 Relacje PM off  

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], julk1 oraz 5 gości