Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 381 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 24 Wrz 2014 09:40 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 241
niebieski
@ luck1991

Wejście na Finał faktycznie uciążliwie szło, myślałem że źle skręciliśmy gdy w przejściu podziemnym utkneliśmy wśród osób idących do "strefy kibica", tyle że jednocześnie była to droga do wejścia do Spodka. Plus, że na siatkówce pozytywna atmosfera więc ta drobna uciążliwość nie przeszkadzała.

W środku zdziwił mnie zakaz wejścia na trybuny z zakupioną w Spodku wodą, na spotkaniu drugiej fazy w Łodzi nie mieliśmy tego problemu, nawet chodzili kelnerzy z piwem pomiędzy trybunami. Ale co tam, zdobyliśmy Mistrzostwo Świata, więc te drobne niedogodności to błahostki. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#362 PostWysłany: 24 Wrz 2014 10:13 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Zakaz wnoszenia wynikał za pewne ze względów bezpieczeństwa :)

Najważniejsze że jesteśmy Mistrzami Świata! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 24 Wrz 2014 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Kilka różnic było w organizacji, np. z tymi napojami ale też bez żadnego kłopotu ludzie siedzieli sobie i oglądali mecz na schodach, co w Łodzi, lub na Narodowym to już stewardom i ochronie nie bardzo się podobało.

Ja miałem jeszcze inną akcję, wyszedłem na secie po colę, wracam no nie można wejść, muszę wypić. Ok, stoję obok jakieś chłopaki. W pewnym momencie nerwowa atmosfera. Słyszę, że nie mogą w ogóle wejść. Pytam się ich, co się dzieje ? Mówią, że zostawili bilety w marynarce na siedzeniu, a ochroniarz sprawdza bilet przy wejściu na sektor i za nic w świecie nie chce ich puścić, bo nie mają wejściówki. Dałem jednemu swój bilet, wszedł na mój, wziął marynarkę, wrócił i wprowadził też kolegę, a mój bilet mi oddał ;) O i takie też były sytuacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 24 Wrz 2014 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
shit, i pomyslec ze dokladnie podczas finalu lecialem samolotem..... lame planning :(
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 24 Wrz 2014 19:42 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja przykładowo żadnych przepisów z jedzeniem i piciem nie przestrzegałem,objechałem cały turniej.Wnosiłem swoje na mecze. Pamiętam sytuację z meczu finałowego,macie racje nie kazali wnosić,ale przeszedłem tak by mnie nie zauważyli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 24 Wrz 2014 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Ja wniosłem flagę 8 metrów na 2 metry ;) Jeśli ktoś chciał coś wnieść, to wystarczyło spokojnie podejść do tematu. Potem ktoś z ochrony pytał mi się, którędy ja wszedłem z tą flagą, mówię że wejściem numer 22, kobieta oczy w słup - nie ma takiego wejścia :) Rozwiesić mi jej nie pozwolili na cały mecz, na chwilę tylko dziewczyny, stewardessy mi ją przytrzymały zrobiłem sobie foto, potem kilka razy w trakcie meczu poskakaliśmy z nią. Raz nawet mignąłem w tv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:53 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 241
niebieski
Z rozmowy wynika, że w parę osób z tego forum byliśmy na finałowym spotkaniu, więc w sumie można powiedzieć, że mamy "wspólne" zdjęcie. 8-)

Naprawdę dobra jakość - http://arena360.pl/final-fivb-mistrzostw-swiata-2014
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#368 PostWysłany: 25 Wrz 2014 15:44 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja byłem w sektorze D,rząd 3,kupiłem jeden bilet

Napiszcie kto z was jeszcze był i ile biletów kupili użytkownicy naszego forum

PS
Na trybunie VIP nikt się nie oznaczył xD


Ostatnio edytowany przez luck1991, 25 Wrz 2014 22:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 25 Wrz 2014 20:13 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Ja byłem w F, 2 bilety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 27 Wrz 2014 12:16 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
No pochwalcie sie kto jeszcze był na tym meczu.
Natomiast w planach jest kolejny mecz na Narodowym,tym razem z Brazylią
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... on31102958
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 01 Paź 2014 20:25 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Dla tych,którzy mieli wykupiony pakiet MŚ na ipli,Cyfrowy Polsat dał rekompensatę za kłopoty z oglądaniem finałowego meczu :D :D :D :D :D :D
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... m-po-96-gr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 01 Paź 2014 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
A ja postanowiłem odwiedzić strefę kibica i nieco zatrzymać emocji w aparacie :)

Image

:arrow: http://zbyszkophoto.pl/2014/09/fivbms-p ... fa-kibica/

:D
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#373 PostWysłany: 02 Paź 2014 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
maczala1 napisał(a):
Przyznam się bez bicia, że o ile w przejście obu naszych sąsiadów wierzyłem, to w wygranie finału nie bardzo.
Lahcimmm pewnie szalał w Spodku :)

oj szalał szalał, dopiero teraz dochodzę do siebie,

co do tematu żywności na halach to w spodku całe mistrzostwa nie można było, a w Lodzi można było,
przyczyna prosta, każdy kibic w Atlas Arenie miał ze dwa razy więcej miejsca, do tego mniej pionowo i nie było zagrożenia, że jak mu kapnie keczup to na gościa przed, za to w Spodku dzięki temu mankamentowi możliwość obserwowania tego co naparkiecie była o klasę wyższa,
dla mnie tylko Spodek,

PS. a jak jadłem hot-doga w punkcie gastronomicznym na finale, to mi keczup prawie padł na Prezydenta RP bo właśnie przechodził, ze świtą :)
do tego na finale w moim sektorze (G) siedział mój ulubiony piłkarz ręczny Marcin Lijewski, życzyłem powodzenia ręcznej w styczniu, choć on już raczej nie zagra,
na półfinale z Niemcami widziałem Wojtka Kowalczyka, ale do niego akurat sympatie straciłem około 1994 :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#374 PostWysłany: 02 Paź 2014 23:58 

Rejestracja: 03 Mar 2012
Posty: 86
Było sporo polskich sportowców,Kuba Błaszczykowski chwalił się zdjęciem z loży. Ja miałem najtańszy bilet i do tych najlepszych sektorów nie miałem dostępu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 03 Paź 2014 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Lijewskiego widziałem w niebieskim i nie na środku, znaczy w najtańszych ,
zresztą Marcin cały mecz siedział na schodach, chyba było mu wygodniej, jak kilkanaście osób w sektorze:)
Kowalczyka natomiast w strefie bufetowej:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 03 Paź 2014 08:46 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 241
niebieski
Różnice w komforcie pomiędzy halami w Katowicach i Łodzi są odczuwalne, choć poprzednia hala w Łodzi była jeszcze ciaśniejsza i bardziej duszna niż Spodek.

Natomiast skoro już o strefie bufetowej wspomniałeś, to ja trafiłem tam na Grzegorza Kosoka, więc potwierdzam że zdecydowanie nie tylko "loża". ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 03 Paź 2014 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
luck191 napisał(a):
Ja miałem najtańszy bilet i do tych najlepszych sektorów nie miałem dostępu.


Na finale miałem sektor L, na trybunie niebieskiej, czyli tej położonej najwyżej. Wrzuciłem e-bilet do photoshopa, przerobiłem sobie trybunę niebieską na zieloną, czyli tę najbliżej parkietu, rząd pierwszy, edytowałem cenę biletu. Wymyślnej czcionki do biletów nie użyli, zwykłego Ariala, zapisałem moją pracę, wydrukowałem i wziąłem jako bilet dodatkowy :D Dzięki temu miałem dostęp do teoretycznie najlepszych miejsc. Tym niemniej chodziło mi tylko o przejście się, ew. fotkę pod parkietem. Cały mecz oglądałem oczywiście u siebie na sektorze ;) Podobnie było na meczu z Rosją, dzięki czemu mogłem sobie podejść bliżej i cyknąć np. takie zdjęcie:

Image

Naszych siatkarzy miałem wtedy na wyciągnięcie ręki, słyszałem nawet o czym tam sobie rozmawiają, aż trochę dziwne uczucie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 03 Paź 2014 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
piotrek_ napisał(a):
Wrzuciłem e-bilet do photoshopa, przerobiłem sobie trybunę niebieską na zieloną, czyli tę najbliżej parkietu, rząd pierwszy, edytowałem cenę biletu. Wymyślnej czcionki do biletów nie użyli, zwykłego Ariala, zapisałem moją pracę, wydrukowałem i wziąłem jako bilet dodatkowy :D Dzięki temu miałem dostęp do teoretycznie najlepszych miejsc.
Nie mogę się nadziwić czym ludzie potrafią się chwalić na tym forum...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#379 PostWysłany: 03 Paź 2014 19:57 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Ja miałem bilet za 150 zł. Widok taki jak na zdjęciu poniżej.

Image

więcej zdjęć i filmików z meczu finałowego -> http://dynekontour.blogspot.com/2014/09 ... olska.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 03 Paź 2014 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
scomin napisał(a):
piotrek_ napisał(a):
Wrzuciłem e-bilet do photoshopa, przerobiłem sobie trybunę niebieską na zieloną, czyli tę najbliżej parkietu, rząd pierwszy, edytowałem cenę biletu. Wymyślnej czcionki do biletów nie użyli, zwykłego Ariala, zapisałem moją pracę, wydrukowałem i wziąłem jako bilet dodatkowy :D Dzięki temu miałem dostęp do teoretycznie najlepszych miejsc.
Nie mogę się nadziwić czym ludzie potrafią się chwalić na tym forum...


Ale nie zajmował nikomu miejsca. Tylko po prostu jest kreatywny i dobrze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 381 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group