Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 407 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 13 Maj 2014 12:20 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
kow napisał(a):
9. Haradzieja - Mir - Haradzieja - taxi 250 000 BYR (cena za przejazd w obie strony + 1.5 godziny czekania w Mirze). Zamek w Mirze 60 000 BYr + 20 000 za audioguide.


nam się trafiło wejście do zamku za free :)

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#382 PostWysłany: 13 Maj 2014 12:28 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
kruczi napisał(a):
kow napisał(a):

nam się trafiło wejście do zamku za free :)

pozdrawiam


Możesz sprecyzować słowo "trafiło się"?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 13 Maj 2014 15:43 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
kow napisał(a):
kruczi napisał(a):
kow napisał(a):

nam się trafiło wejście do zamku za free :)

pozdrawiam


Możesz sprecyzować słowo "trafiło się"?


28 kwietnia był jakiś dzień otwarty i wstęp wolny

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 13 Maj 2014 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2013
Posty: 134
krasnal napisał(a):
Davidivs napisał(a):
Ok, jako że wyjeżdżam na Białoruś już w sobotę, mam kilka pytań:
2/ Czy jest jakiś bezpośredni autobus kursujący z dworca Mińsk Pasażerski do CHIZHOVKA-ARENA?


Wg strony transportu miejskiego trolejbus 16: http://www.minsktrans.by/city/#minsk/trol;127427;15773

Potwierdzam. Sam wykorzystałem. Wszystko łatwo i spokojnie.
Cena biletu 3700 (kiosk) albo 4000 BYR (kierowca).

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk
_________________
Gdyby Paryż miał morze, to małym Bari byłby
stare przysłowie z Bari, Włochy Południowe

PS: Nie jestem Polakiem, i jeszcze uczę się polskiego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 13 Maj 2014 18:34 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Czy ktoś z Was kto był na mniej obleganym meczu orientuje się może czy jest możliwość zmiany sektora na lepszy, na którym są wolne miejsca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 13 Maj 2014 18:39 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
kibek napisał(a):
Czy ktoś z Was kto był na mniej obleganym meczu orientuje się może czy jest możliwość zmiany sektora na lepszy, na którym są wolne miejsca?


mocno pilnują ale jest to wykonalne, udało mi się po pierwszej tercji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 13 Maj 2014 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1651
srebrny
To zależy. Przy wolnych miejscach bez problemu można zmieniać sektor, np. na trybunie górnej przechodząc zza bramki na środek. Ale ciężko będzie zmienić miejsce z górnych sektorów na te dolne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 13 Maj 2014 22:01 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
krystoferson112 napisał(a):
Nie, nie trzeba biletu, tylko kontrola bezpieczeństwa prawie jak na lotnisku, nie pytali o bilety, możesz pojeść i popić za kasę, pobawić się za i pogadać np. z Kazachami za free. Ceny w Fun zonie; piwo Recickoje 25 000 BYR, kiełbaska Carska bez chleba i żadnych musztard i keczupów / nie mają w ofercie :o /25 000 BYR, sandwich od 35 do 40 000 BYR, oficjalna maskotka Volan 280 000 BYR. :D


Dobrze zrozumiałem, że nie polecasz? ;) To chyba sobie odpuszczę. A są jakieś transmisje w lokalnej TV, które mogą transmitować w knajpach. Mam kilka jeszcze do zaliczenia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 13 Maj 2014 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1651
srebrny
e-prezes napisał(a):
A są jakieś transmisje w lokalnej TV, które mogą transmitować w knajpach.


Są. Byłem w dwóch lokalach/restauracjach w Mińsku i była odpalona białoruska TV z transmisjami meczów. Myślę więc, że nie będzie większego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 13 Maj 2014 22:07 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
9. Haradzieja - Mir - Haradzieja - taxi 250 000 BYR (cena za przejazd w obie strony + 1.5 godziny czekania w Mirze).

Bardzo dobra cena. Nas z dworca do Logoyska chcieli taksiarze zawieść za 50$.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 13 Maj 2014 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Właśnie wróciłem do Polski, wot i kilka fotek z podróży.

9 maja, Plac Zwycięstwa.

Image

Prowadzący pochód, prezydent A. Łukaszenko.

Image

Weterani wojenni.

Image

Minsk Arena.

Image

Otwarcie mistrzostw.

Image

Mecz Białoruś-USA.

Image

Image

Zespół cheerleaderek dopingujący gospodarzy.

Image

Białoruskie Narodowe Muzeum Architektury Ludowej i Życia.

Image

Image

Image

Białoruś-Kazachstan.

Image

Image

;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#392 PostWysłany: 13 Maj 2014 22:40 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Wybieram się 18-go pociągiem o 11:25 z Terespola. Jedzie ktoś tym kursem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 14 Maj 2014 11:44 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
kibek napisał(a):
Czy ktoś z Was kto był na mniej obleganym meczu orientuje się może czy jest możliwość zmiany sektora na lepszy, na którym są wolne miejsca?


Byłem na meczu Czechy Szwecja, na którym było sporo kibiców i weszliśmy przed meczem na dolny sektor na prostej, chociaż mieliśmy te słynne najtańsze bilety za bramką pod dachem. Zajęliśmy 4 miejsca obok siebie i jakimś cudem nikt na nasze miejsca nie przyszedł, więc zostaliśmy tam do końca i mieliśmy świetną widoczność lodowiska. Obok były inne pojedyncze wolne krzesełka. Przy wejściu na sektor nikt o bilet nie pyta, poza tym można swobodnie przemieszczać się po trybunach.
Na pozostałych dwóch meczach (Białoruś - Szwajcaria i USA - Rosja) też nikt nie sprawdzał biletów przy wejściach na sektory, ale praktycznie wszystkie miejsca były zajęte. Na te mecze mieliśmy dobre sektory wiec i tak nie było potrzeby szukać innych miejsc.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Czechy Szwecja
Czechy1.jpg
Czechy1.jpg [ 130.15 KiB | Obejrzany 13544 razy ]
Komentarz do pliku: Białoruś Szwajcaria
Bialorus1.jpg
Bialorus1.jpg [ 136.85 KiB | Obejrzany 13544 razy ]
Komentarz do pliku: Rosja USA
Rosja1.jpg
Rosja1.jpg [ 144.47 KiB | Obejrzany 13544 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#394 PostWysłany: 14 Maj 2014 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
beskidnik napisał(a):
Przy wejściu na sektor nikt o bilet nie pyta, poza tym można swobodnie przemieszczać się po trybunach.

U mnie przy wejściu na sektor akurat sprawdzali bilety, czyli pewnie jak się komu trafi. Na samej już trybunie rzeczywiście można było się swobodnie przemieszczać między sektorami, ale tylko w obrębie górnej trybuny.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 14 Maj 2014 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
czesc
nie znalazlem takowej informacji, moze zle szukalem
jestem na bialorusi od soboty a wyjezdzam tez w sobote
potrzebuje tej resestracji bo w hotelu sami nie wiedzieli dokladnie chyba ze sie chcieli wykrecic ?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 14 Maj 2014 17:32 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Równo 5 dni roboczych, ale tak na pograniczu, nie wiem co Ci poradzić, jak to nie problem to ja bym zrobił ale zaraz w hotelu meldują chyba automatycznie...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 14 Maj 2014 17:38 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
grzesiekc napisał(a):
czesc
nie znalazlem takowej informacji, moze zle szukalem
jestem na bialorusi od soboty a wyjezdzam tez w sobote
potrzebuje tej resestracji bo w hotelu sami nie wiedzieli dokladnie chyba ze sie chcieli wykrecic ?

pozdrawiam


meldunek to zapis na odwrocie białej karteczki, że w konkretnym dniu przebywałeś w konkretnym miejscu
niech w hostelu walną jakąś pieczątkę z datą i to wszystko

nam to zrobili z automatu, nawet nie pytali

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#398 PostWysłany: 15 Maj 2014 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
myślicie/wiecie, czy jeszcze beda bilety na final ?
teoretycznie powinny byc jak nie wiadomo kto z kim bedzie gral ?

PS. super foty, zazdroszcze wszystkim , ktorzy byli, a najbardziej @beskindikowi, bo na biletach odmnie:P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
beskidnik lubi ten post.
 
      
#399 PostWysłany: 16 Maj 2014 11:25 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
lahcimmm2 napisał(a):
PS. super foty, zazdroszcze wszystkim , ktorzy byli, a najbardziej @beskindikowi, bo na biletach odmnie:P


A ja jestem bardzo wdzięczny, bo dzięki Twoim biletom udało się zaliczyć drugą halę, no i bardzo fajny mecz. Zobaczenie Jagra "na żywo" było dla mnie dużym wydarzeniem. Pozostałe dwa mecze, które widziałem, czyli Białoruś - Szwajcaria oraz Rosja - USA też były świetne i to nie tylko ze względu na emocje sportowe, ale również z powodu tego, co się działo na trybunach. Szalona euforia, głośny doping, no i obce już dla nas klimaty, czyli te wszystkie sierpy, młoty, czerwone gwiazdy, flagi i koszulki CCCP oraz symbole poparcia dla Doniecka. Ech, jak oni tęsknią za tym mocarstwem...
Poza tym poznaliśmy fajnych ludzi z Czech, Słowacji, Rosji i oczywiście Białorusi. Wszyscy obcokrajowcy byli pod wrażeniem czystości ulic, sprawnej organizacji turnieju, ilości służb mundurowych, ale też niestety zaskoczeni wysokością cen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 16 Maj 2014 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
beskidnik napisał(a):
lahcimmm2 napisał(a):
PS. super foty, zazdroszcze wszystkim , ktorzy byli, a najbardziej @beskindikowi, bo na biletach odmnie:P


A ja jestem bardzo wdzięczny, bo dzięki Twoim biletom udało się zaliczyć drugą halę, no i bardzo fajny mecz. Zobaczenie Jagra "na żywo" było dla mnie dużym wydarzeniem. Pozostałe dwa mecze, które widziałem, czyli Białoruś - Szwajcaria oraz Rosja - USA też były świetne i to nie tylko ze względu na emocje sportowe, ale również z powodu tego, co się działo na trybunach. Szalona euforia, głośny doping, no i obce już dla nas klimaty, czyli te wszystkie sierpy, młoty, czerwone gwiazdy, flagi i koszulki CCCP oraz symbole poparcia dla Doniecka. Ech, jak oni tęsknią za tym mocarstwem...
Poza tym poznaliśmy fajnych ludzi z Czech, Słowacji, Rosji i oczywiście Białorusi. Wszyscy obcokrajowcy byli pod wrażeniem czystości ulic, sprawnej organizacji turnieju, ilości służb mundurowych, ale też niestety zaskoczeni wysokością cen.

rozumiem tego Jagra dla mnie to troche taki Jordan hokeja:), w zeszlym roku na niego polowalem w Czechach na meczu Viktovice - Kladno,
niestety dwa dni przed meczem skonczyl sie lockout i wrocil do NHL/ akurat przed tym meczem,

plan jednak udalo mi sie zrealizowac w lutym tego roku na Long Island,

mecz Rangers - Devils i 700 bramka Jaromira w NHL,
nie mniej mmistrzostwa to mistrzostwa:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
beskidnik lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 407 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group