Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 407 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lis 2013 14:41 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
Wybiera się ktoś na Białoruś w kwietniu/maju 2014?
To dobry termin na odwiedzenie naszego sąsiada, bo posiadanie dowolnego biletu na mecz MS w hokeju zwalnia z konieczności wyrabiania wizy.
Bilety można rezerwować na białoruskim ticketpro.
Ja kupiłem właśnie bilet na ćwierćfinał w Mińsku za 180zł, ale są też dostępne dużo tańsze w innych terminach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 26 Lis 2013 15:17 

Rejestracja: 05 Paź 2013
Posty: 5
ciekawa opcja, masz już jakiś wstępny plan podróży, czym zamierzasz się dostać na Białoruś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lis 2013 15:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
W bialorusi, do 5 dniach nie potrzebne zameldowanie ;)
Chcialem pojechac na pierwszy mecz, ale niestety tanie bilety poszly jak swieze buleckzki (9 Maja jest ogromna defilada) i myszle zeby kupic na jakis inny dzien zeby bez wizy na Bialorus wjechac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lis 2013 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Cytuj:
Okres bezwizowy: 25 kwietnia - 31 maja 2014
Meldunek tak jak pisze Zeus.


Bardzo dobra opcja!
A masz już jakieś noclegi ? widzę, że ceny 3-4 razy wyższe niż normalnie - czyli w hostelach zamiast 10-12 EUR to ceny rzędu 30-40 EUR za noc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lis 2013 18:49 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
kalinowski5 napisał(a):
Wybiera się ktoś na Białoruś w kwietniu/maju 2014?
To dobry termin na odwiedzenie naszego sąsiada, bo posiadanie dowolnego biletu na mecz MS w hokeju zwalnia z konieczności wyrabiania wizy.
Bilety można rezerwować na białoruskim ticketpro.
Ja kupiłem właśnie bilet na ćwierćfinał w Mińsku za 180zł, ale są też dostępne dużo tańsze w innych terminach.



Masz może gdzieś linka do szczegółowych zasad ruchu bezwizowego w tym terminie (może być po rosyjsku). Szuakm na różnych stronach i są tylko ogólne informacje. A na wschodzie nie wszystko jest oczywiste:)

Można kupić najtańsze bilety za 91 000 rubli białoruskich (ok 7 Euro). Wykorzystałbym ten sposób nawet na krótki wypad do Grodna czy Brześcia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Lis 2013 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
kow napisał(a):
kalinowski5 napisał(a):
(...) A na wschodzie nie wszystko jest oczywiste:)

Można kupić najtańsze bilety za 91 000 rubli białoruskich (ok 7 Euro). Wykorzystałbym ten sposób nawet na krótki wypad do Grodna czy Brześcia.

No tak też kombinujemy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lis 2013 19:11 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
kow napisał(a):
kalinowski5 napisał(a):
Wybiera się ktoś na Białoruś w kwietniu/maju 2014?
To dobry termin na odwiedzenie naszego sąsiada, bo posiadanie dowolnego biletu na mecz MS w hokeju zwalnia z konieczności wyrabiania wizy.
Bilety można rezerwować na białoruskim ticketpro.
Ja kupiłem właśnie bilet na ćwierćfinał w Mińsku za 180zł, ale są też dostępne dużo tańsze w innych terminach.



Masz może gdzieś linka do szczegółowych zasad ruchu bezwizowego w tym terminie (może być po rosyjsku). Szuakm na różnych stronach i są tylko ogólne informacje. A na wschodzie nie wszystko jest oczywiste:)

Można kupić najtańsze bilety za 91 000 rubli białoruskich (ok 7 Euro). Wykorzystałbym ten sposób nawet na krótki wypad do Grodna czy Brześcia.


Np: http://poland.mfa.gov.by/pl/belarus/sport/hockey_2014/
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Lis 2013 20:20 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Tutaj jest rozporządzenie Rady Ministrów RB do dekretu Prezydenta RB regulujące szczegółowo sprawy biletowo-wizowe: http://pravo.by/main.aspx?guid=3871&p0=C21300829&p1=1

Mimo wszystko mam wątpliwości ponieważ punkty 10. i 11. jakby sobie przeczyły.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Lis 2013 20:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
A jak kupowaliscie bilety, na jak macie je? Wydrukowane, odbior osobisty cy przeszylka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Lis 2013 20:29 

Rejestracja: 08 Wrz 2012
Posty: 134
Loty: 214
Kilometry: 286 750
Dostajesz e-ticket na maila i na granicy stawiasz się z wydrukiem.
Jeśli ktoś chce uniknąć tłumów i drożyzn to warto wybrać się tydzień wcześniej (np. na majówkę). Jest mnóstwo biletów po 91.000 BYR. Najszybciej i najsprawniej dostać się można do Grodna pociągiem z Białegostoku - stąd wszystkie ważniejsze atrakcje (Nowogródek, Mir, Nieśwież) są rzut beretem, a i samo Grodno jest najładniejszym i chyba najciekawszym miastem Białorusi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Lis 2013 20:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
No ja planuje na 9 tam byc, (kupic bilet na 10 jako ze nia ma tanich na 9) , w Minsku, zeby defilade pogladac, i wieczornym pociagiem do Grodna i potem Bialystok-Warszawa-Helsinki, albo samolotem Belavia prosto do Wawy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Gru 2013 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Właśnie kupiłem 9 biletów dla mnie i znajomych na mecz Niemcy-Łotwa 11 maja, po 91.000 rubli każdy.
Teraz zastanawiam się jak to ogarnąć logistycznie ;)
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Gru 2013 13:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Ja tez kupilem na Łotwa - Finlandia (jako list do znajomego w Białorusi) i jadę z bratem 8 Maja, ale niestety na meczu nie będę jako ze 10 Maja, mam samolot do Helsinek ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Gru 2013 11:59 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Zeus napisał(a):
Ja tez kupilem na Łotwa - Finlandia (jako list do znajomego w Białorusi) i jadę z bratem 8 Maja, ale niestety na meczu nie będę jako ze 10 Maja, mam samolot do Helsinek ;)


Hehe, mamy bilety na ten sam mecz. My to chcemy ogarnąc w taki sposób. Z Podkarpacia prawdopodobnie pojedziemy autem do Siedlec/Terespola/Białegostoku i stamtąd pociągiem. Część ekipy chce mecz oglądnąć, więc szczególowy plan powstanie bliżej wyjazdu.

Na jeden bilet można wjechać na Białoruś tylko raz. Czyli jadąc na majówkę pozbawiamy się np. możliwości wjazdu na mecz (chyba, że będziemy cały czas na Białorusi)....

По одному билету, копии электронного билета либо сертификату допускается однократно въезд в Республику Беларусь
только одного иностранца. http://pravo.by/main.aspx?guid=3871&p0=C21300829&p1=1
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Gru 2013 14:00 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
To być może, że plan będziemy mieć podobny, tyle, że przesunięty w czasie. Raczej nie planujemy spać w Mińsku. Czy do biletu trzeba będzie mieć jakieś ubezpieczenie (pomijam fakt, że warto mieć dla swojego bezpieczeństwa), żeby przekroczyć granicę?

Orientujesz się może jak najlepiej dostać się z Grodna do Brześcia? Są jakieś autobusy/ marszrutki?
Jaki dojazd polecałbyś do Nowogródka i Nieświża? Jadąc z Brzescia do Mińska czy z Miśka do Grodna?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Gru 2013 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2830
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Czy ktoś z Was obserwuje dostępność biletów na poszczególne mecze ? Jeśli bym się wybierał, to myślę, że kupiłbym bilet na mecz gospodarzy, najlepiej na pierwsze spotkanie ze Stanami. Dziś widziałem były dostępne przez kilkadziesiąt minut bilety za 351 000 руб i 611 000 руб. Czy bilety pojawiają się tam co jakiś czas ? Piszę, że są wyprzedane, a potem znów są dostępne ?

Kiedyś kupowałem przez ticketpro bilety na koncert Beyonce w Bratysławie, to właśnie polityka na tym portalu była taka, że oficjalnie ogłosili - koncert wyprzedany, a potem raz na jakiś czas pojawiały się jakieś wejściówki i tak kupiłem swoje. Dostępne są widzę bilety teraz na mecz z Finlandią i Kazachstanem, ale osobiście wolałbym USA, przez wzgląd na rywala i termin.

Jak patrzyłem na airbnb, to mieszkanie w Mińsku można wynająć za 92 zł/doba. Cena jest w miarę. Bliżej centrum za 125 zł. Jak się to rozłoży na 3 osoby, to są to niewielkie pieniądze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Gru 2013 22:03 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
Po jakim czasie dostaliście bilety zakupione na pocztę mail ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Gru 2013 22:05 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
mateo4242 napisał(a):
Po jakim czasie dostaliście bilety zakupione na pocztę mail ?
po kilku sekundach

Sprawdzałeś w spamie? Filtry antyspamowe nie lubią domeny .by
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 06 Gru 2013 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2830
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Jeśli nie masz biletów na mailu, są one do pobrania w zakładce:

https://shop.ticketpro.by/en/eTicket/List
Góra
 Profil Relacje PM off
Joozek25 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 07 Gru 2013 00:53 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
Jeśli do Białegostoku, to macie połączenia:
Podlasie-Express operujący na trasie Warszawa – Białystok
Polski Bus na trasie Rzeszów-Warszawa, Warszawa-Białystok
Obaj przewoźnicy jeszcze nie sprzedają biletów na te terminy, więc możesz dopilnować, żeby kupić tanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 407 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group