Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Gru 2014 20:56 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Finał Pucharu Polski, który odbędzie się w Krakowie tuż po Świętach, w dniach 27-28 grudnia. Jest to hokejowa inauguracja Areny Kraków i próba generalna przed kwietniowymi mistrzostwami świata. Wszyscy liczą, że przyjdzie sporo ludzi z Krakowa, poza tym mają przyjechać kibice Tychów, Jastrzębia, no i oczywiście Sanoka. Ceny biletów symboliczne, dlatego zapraszam wszystkich na odwiedzenie hali, a szczególnie tych, którzy nigdy hokeja na żywo nie widzieli.

27 grudnia: Jastrzębie - Tychy i Cracovia - Sanok (za jedyne 10 zł!)
28 grudnia: Finał

Link do strony z biletami:
http://www.eventim.pl/bilety-puchar-polski-w-hokeju-na-lodzie-2014.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1311920
Informacja z hokej net z podziałem hali:
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,30,34745,znamy-podzial-sektorow-dla-kibicow-bilety-juz-dostepne.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 09 Gru 2014 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Bilety na dolne trybuny są już niemal wyprzedane, więc organizatorzy zdecydowali się włączyć do sprzedaży również górne trybuny co oznacza, że mecze może obejrzeć nawet po 15 tys. osób. Na razie biletów na górne trybuny jeszcze w eventim nie widać.
http://www.pzhl.org.pl/1653,ogromne-zainteresowanie-biletami-na-puchar-polski
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Gru 2014 16:04 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jestem ciekaw frekwencji na meczu,będzie to na pewno rekord finałów PP. W pewien sposób hala przyciągnie ludzi,ale dla ludzi liczy się komfort w jakim będą oglądać ten pojedynek. A poza tym świetna reklam przed MŚ I dywizji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Gru 2014 17:45 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
luck1991 napisał(a):
Jestem ciekaw frekwencji na meczu,będzie to na pewno rekord finałów PP. W pewien sposób hala przyciągnie ludzi,ale dla ludzi liczy się komfort w jakim będą oglądać ten pojedynek. A poza tym świetna reklam przed MŚ I dywizji


Dobre posunięcie z symbolicznymi cenami biletów. Dużo ludzi przyjdzie zobaczyć halę, równie dużo popatrzyć na hokej i miło spędzić czas.
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,30,34837,wielki-popyt-na-bilety-puchar-polski-z-rekordem-frekwencji.html

a ja właśnie się wybieram na 18godz rzucić misia na meczu KH - Podhale, może będzie to tak wyglądało ;)

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Gru 2014 01:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
W Zakopane coś takiego na skokach było,ale w pełnej Kraków Arenie wyglądałoby to imponująco,a przy okazji pomoc dla potrzebujących dzieci ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Gru 2014 14:01 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
luck1991 napisał(a):
W Zakopane coś takiego na skokach było,ale w pełnej Kraków Arenie wyglądałoby to imponująco,a przy okazji pomoc dla potrzebujących dzieci ;)

u nas są niższe trybuny, no i o wiele mniej ludzi na meczu, ale myślę, że fajnie to wczoraj wyglądało:

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Gru 2014 17:01 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
luck1991 napisał(a):
Jestem ciekaw frekwencji na meczu,będzie to na pewno rekord finałów PP. W pewien sposób hala przyciągnie ludzi,ale dla ludzi liczy się komfort w jakim będą oglądać ten pojedynek. A poza tym świetna reklam przed MŚ I dywizji


Nie wiem czy w obecności kibiców craxy można odczuwać jakiś komfort - jeszcze niech nie daj Boże zagrają w finale z Tychami :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Gru 2014 18:52 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
A jaki dyskomfort może być w meczu przyjaźni?


te="dyneck"]
luck1991 napisał(a):
Jestem ciekaw frekwencji na meczu,będzie to na pewno rekord finałów PP. W pewien sposób hala przyciągnie ludzi,ale dla ludzi liczy się komfort w jakim będą oglądać ten pojedynek. A poza tym świetna reklam przed MŚ I dywizji


Nie wiem czy w obecności kibiców craxy można odczuwać jakiś komfort - jeszcze niech nie daj Boże zagrają w finale z Tychami :/[/quote]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Gru 2014 22:17 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
risto napisał(a):
A jaki dyskomfort może być w meczu przyjaźni?


te="dyneck"]
luck1991 napisał(a):
Jestem ciekaw frekwencji na meczu,będzie to na pewno rekord finałów PP. W pewien sposób hala przyciągnie ludzi,ale dla ludzi liczy się komfort w jakim będą oglądać ten pojedynek. A poza tym świetna reklam przed MŚ I dywizji


Nie wiem czy w obecności kibiców craxy można odczuwać jakiś komfort - jeszcze niech nie daj Boże zagrają w finale z Tychami :/
[/quote]

Przyjaźni zależy dla kogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group