Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Lip 2016 14:17 
Awatar użytkownika

Loty: 439
Kilometry: 1 037 948
złoty
Czy ktos wie, czy mozliwe jest zarezerwowanie lotu Delty uzywajac mil AZ? Na ich stronie jest tabelka milowa w liniach partnerskich, ale jak zadzwonilam do call center AZ, to mowia, ze nie widza zadnej dostepnosci na loty, ktore im podalam. Ja widze te dostepnosc na ExpertFlyer jako "Economy - Saver Level/Partner Award". W ogole pan byl bardzo skolowany i trasa SEA-KOA byla dla niego czysta abstrakcja, jakbym chciala leciec na ksiezyc.

#42 PostWysłany: 21 Lip 2016 07:24 

srebrny
Kolejne przedłużenie:
The current edition of the MilleMiglia Program began on January 1, 2013.
The expiration date, originally set for August 31, 2016 has been extended to December 31, 2017
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 21 Lip 2016 12:19 
Awatar użytkownika

złoty
Mam aktualizacje w temacie rezerwacji Delty przez Alitalia. Maja w tej chwili problemy z rezerwacja lotow u partnerow, ich rezerwacje nie przechodza do systemow partnerow. Nie wiem czy ten problem trwa juz od jakiegos czasu czy trafilam akurat na poczatek. W kazdym razie dzwonie codziennie i dostaje rade, zeby zadzwonic nastepnego dnia. Jest postep, bo trafilam na zorientowanych pracownikow i przynajmniej widzieli te moje loty i dostepnosc, tylko nie mogli rezerwowac. Teraz pytam sie od razu czy juz naprawili problem czy mam zadzwonic jutro.

A z tym calym trwaniem programu to nie rozumiem o co chodzi (tez dostalam tego maila), nie wgryzlam sie nigdy za bardzo w ich warunki. Czy jakby nie zrobili tego przedluzenia po sierpniu 2016, to przepadlyby wczesniejsze mile?

#44 PostWysłany: 21 Lip 2016 13:23 

srebrny
Tak, mile by przepadły. Program jest po prostu dzielony na edycje, ale jak widać potrafią kilka razy przedłużyć terminy końca danej edycji.
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 21 Lip 2016 13:26 
Awatar użytkownika

złoty
Czyli mialam racje, zeby wydac mile jak najszybciej, bo guzik bym zobaczyla bez przedluzenia. Bede dzwonic do nich codziennie i pytac sie czy juz naprawili problem z partnerami. Moze wygrzebia sie w dwa tygodnie, jak nie to lece na Alaske z Alaska Airlines za mile BA.

-- 27 Lip 2016 19:14 --

Po tygodniu dzwonia do Alitalia udalo mi sie zarezerwowac bilet na Delte. Ale agenci nie sa zbyt zorientowani, a niektorzy mowia slabo po angielsku. W sumie zajelo to 25 minut na telefonie i zniknal mi jeden z lotow w czasie trwania rozmowy. Mozna zmienic date lub godzine za darmo, mozna zrobic upgrade, w przypadku anulowania mile przepadaja. Za przelot na trasie SEA-ANC-SEA zaplacilam 45 funtow podatku. Docelowo chcialam leciec do Fairbanks, ale tam nie lataja zadni partnety Alitalia.

-- 15 Mar 2017 15:56 --

Dostalam dzisiaj takiego maila:

"We have got a Freccia Alata Card waiting for you. The card is valid until 31 March 2018 and will allow you to enjoy the many privileges reserved to Freccia Alata members! To receive the card, all you need to do is purchase and take from 2 to 4 medium or long-haul international flights, with Alitalia, by 30 April 2017, choosing from: obrazek (2 loty w biznes albo 4 w ekonomicznej)

For example, take one return flight to Italy, in Business Class, and you’re in the Club! Don’t miss out on this opportunity to enjoy exclusive benefits, such as access to Alitalia, Etihad Airways and SkyTeam lounges, upgrades to Business Class and other special priority services!"

Sprawdzilam, ze ta karta Freccia Alata Club to jest status Elite Plus w Sky Team.

Sprawdzilam tez warunki na stronie Alitalii, ale nie ma tam definicji mid-haul, wiec nie wiem jak dlugi ma byc ten lot, zeby sie zakwalifikowal. Czy np lot Madryt -Rzym wystarczy. https://www.alitalia.com/en_en/millemig ... on2_panel1

#46 PostWysłany: 10 Kwi 2017 13:13 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Mille Miglia dla młodych (14-25 lat), konto normalne można przemianować na młodzieżowe lub założyć nowe.

Zalety:
- 50% więcej mil za przeloty Alitalią,
- 20% cashback-u milowego za bilet nagrodę (bilet za 20.000, dostajemy 4.000 z powrotem na konto),

Po 20 kwietnia mają przesyłać nowe karty Mille Miglia Young.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 04 Maj 2017 15:33 
Awatar użytkownika

Loty: 215
Kilometry: 508 095
niebieski
2000 mil na powitanie dla nowych członków :)
Załącznik:
alitalia.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 04 Maj 2017 16:02 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
srebrny
Ciekawe jak długo program będzie aktywny, skoro firma ogłosiła upadłość. No i co się stanie ze zdobytymi punktami?

#49 PostWysłany: 04 Maj 2017 16:19 
Awatar użytkownika

platynowy
Program nie jest zły. Warto się zarejestrować i nawet nie trzeba zbierać mil. Same wpłyną :) Jakieś 3000 rocznie za nic. Miałem konto dla młodych, które po osiągnięciu określonego wieku przekształciło się w normalne. Mile nie przepadły nigdy choć ich termin ważności dawno minął. Krótko przed upływem terminu wysyłali maila, że mile nie wygasną i są ważne jeszcze rok. Tak czy owak uzbierałem ponad 13k mil z czego za loty było ok 1500 a reszta wpłynęła za to, że "ciągle jestem z nimi".

#50 PostWysłany: 10 Maj 2017 17:42 
Awatar użytkownika

HON fly4free
czy macie jakiś adres mailowy do nich? Jakkolwiek zabawnie może to zabrzmieć w świetle ich aktualnej sytuacji, chciałbym wysłać tam prośbę o status match, no i nie mogę znaleźć żadnego adresu, na który mógłbym to skierować. Wysłałem na adres z ub. roku, na który przyjmowali ówczesne wnioski o status match, ale wróciło, jako niedoręczone :-(
 Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.

#51 PostWysłany: 10 Maj 2017 21:41 

Nie jest to wcale zabawne, a sprytne. Jak dostaniesz np. takiego golda, a powiedzmy za rok Luftwaffe kupi Alitalię i zmigruje wszystkich Millemiliów do Miles & More, to zostaniesz Senatorem :).
 Relacje PM off
tropikey lubi ten post.

#52 PostWysłany: 10 Maj 2017 23:16 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Twój optymizm jest nawet większy niż mój :-D
Tak naprawdę, to chciałbym dojść okrężną drogą do golda w Turkish... Tylko że póki co, nie wiem nawet, gdzie wysłać prośbę do Alitalii.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 11 Maj 2017 04:08 
Awatar użytkownika

niebieski
Z tego co wiem to Alitalia już od dłuższego czasu nie prowadzi ST, tak wynika z raportów których próbowali to uczynić. Może dlatego dedykowany mail mają wyłączony. Podeślij na jakiś ogólny adres, a nuż się uda.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#54 PostWysłany: 11 Maj 2017 06:03 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Sęk w tym, że takiego ogólnego też nie widzę. Są jedynie pojedyncze "narodowe", np. hiszpański. W ostateczności napiszę tam, ale zanim to zrobię, próbuję ustalić jakiś bardziej centralny. Napisałem do nich na FB, ale na razie zero reakcji...

Relacje PM off
hubson lubi ten post.

#55 PostWysłany: 11 Maj 2017 12:28 
Awatar użytkownika

Loty: 143
Kilometry: 431 241
niebieski
Alitalia... kontakt... haha. Powodzenia w czekaniu na odpowiedź od nich :D
Mnie odsyłali z maila na telefon i odwrotnie. W końcu wysłałem kilka wiadomości na adresy narodowe jak mówisz (UK, USA, IT, itd..) aż w końcu ktoś złapał temat i się tym zajął.
Cierpliwości życzę!

Image
 Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.

#56 PostWysłany: 11 Maj 2017 13:55 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Pozostaje zatem uderzyć pod te adresy email, które są dostępne.
A z ciekawości - ostatecznie załatwiłeś swoją sprawę? Chodziło o status match?

Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 11 Maj 2017 14:17 
Awatar użytkownika

Loty: 143
Kilometry: 431 241
niebieski
Tak, w końcu ktoś odpisał ale trwało to parę miesięcy jak wysyłałem maile.
Chodziło o jakieś błędne podliczenie mil. Coś tam z grudnia naliczyli na styczeń.

Image
 Relacje PM off
tropikey lubi ten post.

#58 PostWysłany: 11 Maj 2017 18:17 
Awatar użytkownika

Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
tropikey napisał(a):
czy macie jakiś adres mailowy do nich?

Ostatnio dość sprawnie wymieniłem kilka maili używając:
customer.relationspl@alitalia.it
tropikey lubi ten post.

#59 PostWysłany: 11 Maj 2017 18:28 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Świetnie, dzięki :-)

Relacje PM off  

#60 PostWysłany: 10 Lip 2017 09:50 

złoty
Jeszcze dzisiaj można skorzystać z promocji:

https://www.alitalia.com/en_en/millemig ... miles.html

Załącznik:
Up_to_15,000_miles_this_fall_with_Alitalia_-_2017-07-10_09.48.11.jpg

Relacje PM off  

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości