Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4001 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 201  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Wrz 2012 20:47 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 27
digi1 Mbank sam zakłada konto w miles&more automatycznie za nas (ja złożyłem tylko wniosek o kartę w banku, a karta miles&more sama do mnie po jakimś czasie przyszła pocztą).

Mam pytanie, ponieważ po ostatnich wypowiedziach tutaj mam pewien mętlik w głowie. Nie miałem konta miles&more i po złożeniu wniosku w banku zostało mi ono założone z automatu, a karta przesłana do domu. Nie dostałem jeszcze żadnej mili za transakcje (aktywowałem kartę banku dopiero we wrześniu) i zakładam, że mbank już ma mój numer miles&more (dostał tej numer od m&m?) i automatycznie w październiku dostanę pierwsze mile. Dobrze założyłem? Czy może powinienem dzwonić do banku i informować ich o moim numerze w m&m? Do tej pory się nie przejmowałem i spokojnie czekałem na październik, jednak po przeczytaniu ostatnio kilku wpisów zacząłem się zastanawiać, czy wszystko tak z automatu pójdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#82 PostWysłany: 16 Wrz 2012 20:52 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Moj problem wyjaśniony. Mile są naliczane 10tego każdego miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy. Czyli rozliczenie mil nie jest równoległe z rozliczeniem karty. W naszym przypadku tak wyszło, że wszystkie transakcje z sierpnia zostały rozliczone akurat 1wrzesnia, wiec dlatego mil za sierpień nie ma.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Wrz 2012 21:33 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Kilka slow na przykladzie kk M&M citi:
karta przyszla automatem, chociaz we wniosku wpisany byl numer istniejacej juz karty. Nalezy wowczas skany obudwu kart wyslac do M&M z zaznaczeniem na ktora karte nalezy kierowac mile i potem uzywac juz tylko tej jednej karty. Nie nalezy o niczym informowac banku, bo i tak w sprawie mil rozmawia sie z M&M a nie z bankiem.

Karta kk Premium mBanku nie uprawnia do wejscia do Business Lounge.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 21 Wrz 2012 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Przyszedł 1szy wyciąg po miesiącu użytkowania:
37 transakcji - czyli limit uprawjniający do zwolnienia z opłaty roczenej do zrobienia w kwartał.

Podczas zeszłotygodniowej wizyty w Czechach mBank sprzedawał mi 100 CZK za 17,19 PLN a Citi za 17,67 PLN..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 21 Wrz 2012 11:06 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Z ciekawosci powiem, ze jezeli zechcecie wypowiedziec umowe w CitiBanku o Karte MM, bez problemu zaproponuja wam zero za prowadzenie karty + 1000 mil premiowych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 21 Wrz 2012 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
tomasz.tomczuk napisał(a):
Z ciekawosci powiem, ze jezeli zechcecie wypowiedziec umowe w CitiBanku o Karte MM, bez problemu zaproponuja wam zero za prowadzenie karty + 1000 mil premiowych

Musi wpłynąć wypowiedzenie na piśmie czy wystarczy deklaracja na infolinii ?
Zwolnienie z opłat rocznych na rok czy dożywotnio ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 21 Wrz 2012 12:02 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
tom971 napisał(a):
tomasz.tomczuk napisał(a):
Z ciekawosci powiem, ze jezeli zechcecie wypowiedziec umowe w CitiBanku o Karte MM, bez problemu zaproponuja wam zero za prowadzenie karty + 1000 mil premiowych

Musi wpłynąć wypowiedzenie na piśmie czy wystarczy deklaracja na infolinii ?
Zwolnienie z opłat rocznych na rok czy dożywotnio ?



Wypowiedzenie na pismie, a zwolnienie z oplaty na 12 miesiecy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 21 Wrz 2012 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
atam, na infolinii też dają to samo ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 22 Wrz 2012 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 476
niebieski
W treści regulaminu jest taki zapis:

"...Wszystkie mile naliczane są przez mBank w cyklach miesięcznych. Każdego roboczego 10-go dnia miesiąca kalendarzowego Bank przygotowuje zestawienie mil naliczonych dla każdego numeru karty Miles&More zarejestrowanego w systemie Banku i wysyła do Miles&More. Mile premiowe są ważne przez 36 miesięcy. Mile te mają nieograniczoną ważność, o ile zostaną spełnione następujące warunki:

Klient jest posiadaczem karty kredytowej Miles & More od co najmniej 3 miesięcy
Klient przynajmniej raz w miesiącu dokonuje zakupów kartą kredytową Miles & More..."

Załóżmy, że obydwa warunki spełnię.
Kartę Miles&More, która chciałbym "połączyć" z kartą kredytową mam już od kilku lat i mam na niej uzbierane sporo mil.
Czy jeżeli zdecyduję się na kartę kredytową i będę nią przynajmniej raz w miesiącu dokonywał zakupów to czy wszystkie moje mile będą miały nieograniczoną ważność czy tylko te mile, które zdobędę płacąc kartą kredytową?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 22 Wrz 2012 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Mnie mBank skutecznie nie lubi, mimo lokaty, konta od lat i przepływu większych lub mniejszych środków uparli się, że brak zdolności kredytowej na kartę Prestige. Ale "jak Pan przeniesie kartę z innego banku to chętnie!".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 22 Wrz 2012 17:10 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
grodek napisał(a):
Kartę Miles&More, która chciałbym "połączyć" z kartą kredytową mam już od kilku lat i mam na niej uzbierane sporo mil.
Czy jeżeli zdecyduję się na kartę kredytową i będę nią przynajmniej raz w miesiącu dokonywał zakupów to czy wszystkie moje mile będą miały nieograniczoną ważność czy tylko te mile, które zdobędę płacąc kartą kredytową?



Z moich doswiadczen z kk citi wynika, ze kiedy juz polaczysz konta i wskazez karte, na ktora maja byc zbierane wszystkie mile, to dawne mile tez beda sie przedluzac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 22 Wrz 2012 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 476
niebieski
edytinha napisał(a):
Z moich doswiadczen z kk citi wynika, ze kiedy juz polaczysz konta i wskazez karte, na ktora maja byc zbierane wszystkie mile, to dawne mile tez beda sie przedluzac.

Niby to logiczne, ale jasno tego w regulaminie nie ma napisane. Nawet byłem w mBanku zapytać się o to, ale Pani nie miała zielonego pojęcia co to jest Miles&More. Powiedziała mi, że nie zna warunków mojej karty kredytowej Miles&More za to umowę chciała podpisać ze mną od ręki :D Może na infolinii Miles&More będą wiedzieli.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 22 Wrz 2012 20:22 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Zdecydowanie polecam kontakt z M&M pod nr tel 22 57 77 222 (pon-sob od 8h00 do 20h00), czesto do nich dzwonie, zawsze chetni do odpowiedzenia na wszelkie pytania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 24 Wrz 2012 11:34 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
edytinha napisał(a):
grodek napisał(a):
Kartę Miles&More, która chciałbym "połączyć" z kartą kredytową mam już od kilku lat i mam na niej uzbierane sporo mil.
Czy jeżeli zdecyduję się na kartę kredytową i będę nią przynajmniej raz w miesiącu dokonywał zakupów to czy wszystkie moje mile będą miały nieograniczoną ważność czy tylko te mile, które zdobędę płacąc kartą kredytową?



Z moich doswiadczen z kk citi wynika, ze kiedy juz polaczysz konta i wskazez karte, na ktora maja byc zbierane wszystkie mile, to dawne mile tez beda sie przedluzac.


nie, tylko nowe sie przedłużają, te ktore były uzyskane przed nabyciem karty kredytowej, to normalnie sie przedawniają (3 lata ). Wiem stad, bo mam karte kred. o okolo 1.5 roku, i wlasnie przyszło do mnie ze x mil przepadnie za 3 miesiące.


Ostatnio edytowany przez ExGliwice 24 Wrz 2012 16:35, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 24 Wrz 2012 13:15 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Dziwne. Radze zadzwonic do M&M, poniewaz, ja mam swoje mile jeszcze sprzed kilku lat, a zreszta przed chwilka rozmawialam z M&M i potwierdzono, ze w przypadku laczenia kont, dawne mile, tj te sprzed podpisania umowy o kk, jak najbardziej tez sie przedluzaja. Ma to zastosowanie do obydwu kart kredytowych mBanku (premium i standard) jak rowniez do pozostalych trzech bankowych partnerow M&M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 24 Wrz 2012 14:07 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
edytinha napisał(a):
Dziwne. Radze zadzwonić do M&M, ponieważ, ja mam swoje mile jeszcze sprzed kilku lat, a zreszta przed chwilka rozmawialam z M&M i potwierdzono, ze w przypadku laczenia kont, dawne mile, tj te sprzed podpisania umowy o kk, jak najbardziej tez sie przedluzaja. Ma to zastosowanie do obydwu kart kredytowych mBanku (premium i standard) jak rowniez do pozostalych trzech bankowych partnerow M&M.


http://www.miles-and-more.com/online/po ... &cid=18002

Your award miles will not expire after 36 months, but will remain valid for an unlimited time if you meet the following conditions:
- You have been a Miles & More Credit Cardholder for at least 3 months, and
- Each month you need to have minimum 1 purchase (that is not returned or refunded) with your Miles & More Credit Card which is eligible for miles.
This is only valid for the Miles & More account on which the award miles for the Miles & More Credit Card are credited.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 24 Wrz 2012 15:14 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Ok. Zatem infolinia M&M wprowadza ludzi w blad, co zreszta czesto sie zdarza w przypadku roznych infolini/call centerow... W systemie M&M nie widac niestety dawnych transakcji milowych, musialabym znow zadzwonic i wypytac o nie w M&M, ale juz dlugo nie przepadaly mi zadne mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 24 Wrz 2012 17:21 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
A jak było z kartą Citi ?
Ona przedłuża mile dożywotnio ?
A Mbank tylko na 3 lata ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 24 Wrz 2012 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 476
niebieski
Dziś Pan na infolinii Miles&More powiedział mi, że jeżeli otrzymam kartę kredytową mBanku i przypiszę do niej kartę Miles&More, którą miałem już wcześniej to wszystkie mile, nawet te sprzed otrzymania kredytówki, będą ważne bezterminowo (oczywiście jeżeli będzie przynajmniej jedna transakcja miesięcznie).
Czy na infolinii Miles&More trafiłem na jełopa czy może karta mBanku faktycznie będzie przedłużała wszystkie mile?
Sprawdzić chyba nie ma jeszcze tego jak, ponieważ karty mBanku są jeszcze zbyt krótko na rynku...
Chyba wstrzymam się jednak jeszcze trochę i zobaczę jak to wyjdzie w praniu, na szczęście mam frequenta do 2014.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 24 Wrz 2012 18:54 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
A można mieć przypisane dwie karty mbank i citi do jednego kontak miles and more ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4001 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 201  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group