Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 199  Następna
Autor Wiadomość
#781 PostWysłany: 12 Gru 2016 14:52 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Z tego co pamiętam chyba zakupy polis wykluczają naliczenia mil?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#782 PostWysłany: 12 Gru 2016 20:50 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
KyokoMai napisał(a):
Mile, które zostały zaksięgowane, zostaną przelane na konto Miles&More. Gdy "wyjdą" z banku, nikogo już nie interesuje co się z nimi dzieje - pozostają do dyspozycji Miles&More. I wtedy mile mogą przepaść, o ile nie wykonujemy żadnych ruchów na koncie Miles&More.

Mile na koncie M&M przepadają, o ile dobrze pamiętam, po trzech latach, czyli jeśli zrezygnuje się z karty M&M w MBanku i nie będzie się miało żadnej innej karty przedłużającej mile (np. statusu w *A) to mile powinny przepadać sukcesywnie po trzech latach od ich zaksięgowania na koncie M&M (tak jak mile uzyskane z lotów)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#783 PostWysłany: 03 Sty 2017 02:06 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
Przymierzam sie do przeniesienia swojej karty kredytowej w WBK do Mbank w ramach promocji „Przenieś kartę kredytową do mBanku”.

Mam pytania:

1. Czy wymagane jest zaswiadczenie o zarobkach?
2. Jakie wymagania dla karty Premium? Czy student z niewielkimi zarobkami ma w ogole szanse na te karte?
3. Jaki maksymalny limit moge wpisac w wniosku dla zwyklej karty kredytwej Miles & More, ktory bedzie zaakceptowany przy niewielkich zarobkach?

*4. Pytanie z * dla chętnych :D - Zakładam karte Miles & More w ramach przygotowań do mojej podrozy po swiecie w ramach gap year. Czy widzicie lepsze rozwiazanie od ww. karty dzieki ktoremu bede mogl zebrac punkty/mile do wykorzystania na loty miedzykontynetalne lub kontynentalne poza Europa?
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
rml uważa post za pomocny.
 
      
#784 PostWysłany: 03 Sty 2017 02:57 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 380
Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
1. zazwyczaj wymagają potwierdzenia dochodów w postaci pełnego wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące lub oryginału umowy/umów o pracę, zlecenie, o dzieło
2. w czerwcu w placówce banku pytałem o to i powiedzieli, że zwykłą M&M wydadzą każdemu, kto spełnia warunku dostania karty, ale Premium tylko z dochodami powyżej 10 tysięcy/mc
3. możesz wpisać dowolny, jeśli nie wyjdzie Ci taka zdolność kredytowa to odpiszą, że z ich analizy wynika, że mogą Ci przyznać mniej
4. a o tym musisz poczytać na forum, myślę, że znajdziesz tysiące postów na ten temat :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#785 PostWysłany: 03 Sty 2017 10:39 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
@‌ogt‌

1. wniosek o przeniesienie składałam 2 razy, 2 razy nie chcieli zaświadczenia o zarobkach, mimo że na tamten czas miałam 2 karty kredytowe w innym banku
2. wątpię, chyba że dla ciebie niewielkie dochody to 10k
3. wpisz, jaki uważasz, bo i tak konsultant dzwoni i proponuje inny (mi akurat proponowali wyższy)

jako ciekawostkę dodam, że karta, którą chciałam przenieść, nadal jest aktywna, nigdzie nie podawałam, z jakiego banku przenoszę, tylko jak długo mam kartę
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#786 PostWysłany: 13 Sty 2017 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
dialam napisał(a):
jako ciekawostkę dodam, że karta, którą chciałam przenieść, nadal jest aktywna, nigdzie nie podawałam, z jakiego banku przenoszę, tylko jak długo mam kartę

Czyli mBank w żaden sposób nie sprawdza / nie egzekwuje zamknięcia "przenoszonej" karty? To byłaby bardzo dobra wiadomość bo tylko to powstrzymuje mnie przed założeniem w mBanku, że jeszcze nie chcę zamknąć dotychczasowej (czekam na premię).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#787 PostWysłany: 13 Sty 2017 11:36 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
A przerabiał ktoś z was taki patent - przez długi czas miałem zwykłą kredytówkę mbanku, z miarę wysokim limitem, ok 20 k zł. Kilka miesięcy temu przeszedłem na kartę M&M zwykłą. Teraz jakbym chciał zmienić ze zwykłej na Elite to przejdzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#788 PostWysłany: 13 Sty 2017 11:42 

Spróbuj, ale bez historii w mBanku poproszą o wyciąg z konta z szczegółowym podaniem sumy wpływającej pensji
Ale jak napisałem wyżej, nic nie tracisz, a po kilku godzinach będziesz wiedział (zapewne sprowadzony "na glebę" otrzymasz propozycję co najwyżej premium, ta jest do ugrania)
Góra
 PM off  
      
#789 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
A jak jest z niewygasaniem mil? Te, które już mam uzbierane na koncie M&M też od momentu założenia karty przestaną wygasać czy tylko nowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#790 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:55 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
rml napisał(a):
Czyli mBank w żaden sposób nie sprawdza / nie egzekwuje zamknięcia "przenoszonej" karty? To byłaby bardzo dobra wiadomość bo tylko to powstrzymuje mnie przed założeniem w mBanku, że jeszcze nie chcę zamknąć dotychczasowej (czekam na premię).


ode mnie nie egzekwowali, starą kartę w innym banku ciągle mam
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
rml uważa post za pomocny.
 
      
#791 PostWysłany: 13 Sty 2017 13:26 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
rml napisał(a):
A jak jest z niewygasaniem mil? Te, które już mam uzbierane na koncie M&M też od momentu założenia karty przestaną wygasać czy tylko nowe?


Jak będziesz miał karte to wszystkie mile z karty M&M będziesz miał "niewygasalne" (oczywiście tak długo jak będziesz miał kartę), czyli te wcześniejsze mają ważnośc 36 miesięcy.

Z zasad korzystania z karty:

Cytuj:
Twoje mile premiowe nie przepadają po 36 miesiącach, lecz mają nieograniczoną ważność, o ile zostaną spełnione następujące warunki:

- jesteś posiadaczem karty kredytowej Miles & More od najmniej trzech miesięcy i

- dokonujesz przynajmniej raz w miesiącu zakupów kartą kredytową Miles & More, zapewniających gromadzenie mil.

Dotyczy to konta Miles & More, na poczet którego zapisywane są mile premiowe karty kredytowej Miles & More.
Nieograniczona ważność mil dotyczy mil premiowych gromadzonych w przeszłości i przyszłości za loty, zakupy lub akcje partnerów programu Miles & More.
Mile, które już straciły swą ważność, nie mogą zostać zreaktywowane przez użycie karty kredytowej Miles & More.
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
rml uważa post za pomocny.
 
      
#792 PostWysłany: 13 Sty 2017 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Dzięki za odpowiedzi, ale nadal nie jest to dla mnie do końca jasne, bo z jednej strony piszesz:
Cytuj:
Jak będziesz miał karte to wszystkie mile z karty M&M będziesz miał "niewygasalne" (oczywiście tak długo jak będziesz miał kartę), czyli te wcześniejsze mają ważnośc 36 miesięcy.

A z drugiej cytujesz zasady karty:
Cytuj:
Nieograniczona ważność mil dotyczy mil premiowych gromadzonych w przeszłości i przyszłości
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#793 PostWysłany: 13 Sty 2017 19:11 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Powinno to działać w ten sposób, że:
1) jeśli na Twoje konto M&M wpłyną mile z karty kredytowej w danym miesiącu, to mile nie wygasają
2) jeśli nie użyjesz karty w danym miesiącu i mile na konto nie wpłyną, to na wyciągu M&M powinna się pojawić informacja o liczbie mil jaka wygasa w ciągu najbliższych 3-ech miesięcy (i powinny być to mile, które są na koncie powyżej 33-ech miesięcy)
3) jeśli w następnym miesiącu mile z karty kredytowej wpłyną to info z punktu 2) powinno zniknąć
Tak to z resztą też działało na karcie M&M Citi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
rml uważa post za pomocny.
 
      
#794 PostWysłany: 20 Sty 2017 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
W mBanku znowu jest promocja na darmowe podniesienie limitu posiadanej karty "Sięgnij po więcej". W promocji prowizja wynosi 0%. Nie wiem czy są jakieś kruczki, ale dla osób, co potrzebują więcej mil to chyba dobra opcja.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#795 PostWysłany: 20 Sty 2017 23:01 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
To już było wcześniej, ponowili.
Ale co ma podniesienie limitu, do wiekszej ilości mil?
Trzeba i tak swoje przemielić.
Rozumiem jakby zamieniali niebieską na premium.
Chyba ze ktoś ma wyszczony limit i nie ma czym mielić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#796 PostWysłany: 03 Lut 2017 16:02 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Już dziś wpadły mile za styczeń 2016 / oczywiście z nowym przelicznikiem po pełne 6 PLN
Oczywiście max. 5000 mil w miesiącu z wszystkich transakcji / przy zwykłej karcie Miles and More


Ostatnio edytowany przez Biko 03 Lut 2017 16:32, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
#797 PostWysłany: 03 Lut 2017 16:10 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Mógłbyś uporządkować swoją wypowiedź, bo ni cholery nie rozumiem co miałeś do przekazania, o jakich 5 tysiącach piszesz ?. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#798 PostWysłany: 03 Lut 2017 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
ogt napisał(a):
*4. Pytanie z * dla chętnych :D - Zakładam karte Miles & More w ramach przygotowań do mojej podrozy po swiecie w ramach gap year. Czy widzicie lepsze rozwiazanie od ww. karty dzieki ktoremu bede mogl zebrac punkty/mile do wykorzystania na loty miedzykontynetalne lub kontynentalne poza Europa?


Tylko nie korzystaj z karty mBanku za granicą, mają beznadziejny przelicznik
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#799 PostWysłany: 03 Lut 2017 20:17 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Może się okazać, że korzystając z tej karty intensywnie za granicą, ewentualne zyski z mil będą znacznie mniejsze niż zaoszczędzona gotówka, gdybyś korzystał z innych kart (np. kantor Aliorbanku).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#800 PostWysłany: 09 Lut 2017 01:29 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
Hej.
Od jakiegoś czasu, może nawet dość długo dlaczego tak mało mil dostaję na konto M&M pomimo,że kartą mBanku Miles and More płacę zawsze, wszędzie i robię naprawdę duże obroty. Robię dużo zakupów na allegro tak samo i tam płacę właściwi kartą używając tzw. mTransferu. Oto co znalazłem na stronie mBanku:

Mile naliczane są oddzielnie za każdą transakcję bezgotówkową (z wyłączeniem mTransferu oraz przelewów z rachunku karty kredytowej). W ciągu miesiąca kalendarzowego Uczestnik Programu może zebrać łącznie nie więcej niż 5 000 mil za transakcje dokonane kartą Miles & More. Pakiet mil powitalnych naliczany jest tylko raz, bez względu na liczbę posiadanych kart, i nie jest naliczany ponownie w przypadku wydania kolejnej karty, nowej w miejsce zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia karty.

Z wyłączeniem mTransferu ??!! Głównie przez to płacę ... Teraz już wiem dlaczego tyle mil mi przepadało. Czy ktoś wie może w jaki sposób płacić na allegro np. nie używając mTransferu a używając karty kredytowej Miles and More, żeby również dostawać mile za takie zakupy? Może BLIK?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 199  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group