Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 200  Następna
Autor Wiadomość
#761 PostWysłany: 29 Lis 2016 10:29 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 35
Czy ktoś z Was zamawiał w promocji M&M bilet w biznesie poza Europę? zbieram mile głównie przez kartę kredytową, swego czasu naciułałem tyle, żeby móc polecieć do USA za 55 tys mil + podatki, ale przez stronę ani przez centrum telefoniczne nie mogłem zarezerwować biletu. :? na infolinii zaproponowano mi jedynie nagrodę za regularną ilość pkt. czyli około 100 tys.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#762 PostWysłany: 29 Lis 2016 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Pewno nie było miejsc. W Locie w promocji jest słabo z dostępnością biznesu do USA. Jeśli chodzi o inne linie z sojuszu, to sprawdź przez promocje milowe na stronie internetowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#763 PostWysłany: 29 Lis 2016 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
wlasnie sprawdzam i bez problemu znajduje np Chicago na marzec za 55k +2k PLN
Zbadaj ta strone:
http://www.meilenschnaeppchen.com/index.php?lang=pl
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#764 PostWysłany: 30 Lis 2016 21:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jeśli złożę wniosek o zamknięcie jutro, licząc 30 dni karta przestanie działać 31.12

Czy w takim wypadku mile z grudnia naliczą się poprawnie, czy przejść się do nich 2 dni później, żeby na pewno weszło już w nowy miesiąc?

Szkoda mi ich zostawiać tylko po pół roku, ale w sumie Diners z ofertą 1 mila za 5 zł jest lepsza dla mnie :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#765 PostWysłany: 30 Lis 2016 21:37 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
To mam tylko dwa pytania:
-1) czy wypowiedzenie to tylko 30 dni od daty złożenia?
-2) czy DC przedłuża ważność mil M&M? (to może być decydujące w wielu wypadkach)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#766 PostWysłany: 30 Lis 2016 21:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@‌novart‌ a czytałeś co podpisywałeś? :P
Cytuj:
§ 19
1.
Kredytobiorca może bezpłatnie, w każdym czasie, wypowiedzieć Umowę z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.


Ad.2: https://www.dinersclub.pl/images/Dokume ... owy_DC.pdf punkt 7
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#767 PostWysłany: 30 Lis 2016 21:58 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 35
do tego momentu także bez problemu dochodzę, ale jak chcę zamówić, to odrzuca płatność, mimo że pieniądze są na karcie, limity są w porządku, punktów starcza.
Nie mam nawet statusu frequent traveler, może to przez to, że dla posiadaczy zwykłej niebieskiej karty, promocje nie obowiązują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#768 PostWysłany: 30 Lis 2016 22:16 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
michzak napisał(a):
@‌novart‌ a czytałeś co podpisywałeś? :P
Cytuj:
§ 19
1.
Kredytobiorca może bezpłatnie, w każdym czasie, wypowiedzieć Umowę z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.


Ad.2: https://www.dinersclub.pl/images/Dokume ... owy_DC.pdf punkt 7


Z reguły czytam, ale po dłuższym czasie moja pamięć już może być zawodna ;)
Pytałem raczej pod kątem tego, że okresy wypowiedzenia są różnie w różnych miejscach liczone i czasem zdarza się tak, że jednomiesięczny okres liczony jest od końca miesiąca w którym złożyło się wypowiedzenie.

Punkt 7 nie mówi o przedłużaniu ważności mil w M&M a o ważności mil w programie DC. Jeśli nie przedłuża się ważność mil, to jest to zdecydowana wada w stosunku do karty M&M MBanku (chociaż jak ktoś ma *S to nie ma znaczenia).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#769 PostWysłany: 30 Lis 2016 22:23 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A zresztą chyba zmiana regulaminu pozwala na rozwiązanie umowy ze skutkiem natychmiastowym bez opłat do dnia wprowadzenia zmian (chyba, nie mam pod ręką tego maila), więc... o jakim okresie wypowiedzenia mówimy ;)

Ad2: z drugiej strony w regulaminie z mB też nie ma mowy o ważności mil w M&M, tylko ichniejszych "Mil premiowych", które są ważne, więc dla mnie oznacza to samo: https://www.mbank.pl/pobierz/regulamin- ... df?noredir

Ale będę niedługo słać maila z pytaniem o kartę DC, więc zapytam się o to :)

EDIT: @‌novart‌ zapytałem się w odpowiednim dziale póki co o to: viewtopic.php?p=852425#p852425
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#770 PostWysłany: 01 Gru 2016 10:51 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
michzak napisał(a):
Jeśli złożę wniosek o zamknięcie jutro, licząc 30 dni karta przestanie działać 31.12

Czy w takim wypadku mile z grudnia naliczą się poprawnie, czy przejść się do nich 2 dni później, żeby na pewno weszło już w nowy miesiąc?

Szkoda mi ich zostawiać tylko po pół roku, ale w sumie Diners z ofertą 1 mila za 5 zł jest lepsza dla mnie :P


Ze się wtrace ;) , czy przypadkiem rezygnując z mbanku Twoje mile nie traca waznosci ?
Wydaje mi się , ze mile zbierane w Diners maja bezterminowa waznosc , ale tylko te co sa na koncie Diners ? A te które sa już na koncie M&M maja już termin waznosci ? Proszę o weryfikacje .
Sam kiedyś miałem Dinersa i min rezygnowałem ze względu na to , ze nie przedłużał waznosci mil tych z konta M&M (możliwe , ze cos pomyliłem ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#771 PostWysłany: 01 Gru 2016 10:58 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Ja mam konto mB i miłe w M&M zbieram już 3 rok i nie mam żadnych informacji że jakieś miłe mi mogą przeglądnąć. Z tego co się orientuję jak ktoś ma kartę M&M w mB to mile nie przepadają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#772 PostWysłany: 01 Gru 2016 11:07 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@‌ted07‌ cały myk, że chcę zamknąć kartę M&M w mB i pytanie co się stanie z tymi milami ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#773 PostWysłany: 01 Gru 2016 11:23 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 111
dobre pytanie, ostatnio chcąc odzyskać pobraną opłatę za kk złożyłem jej wypowiedzenie, konsultantka powiedziała, iż karta wstępnie zostanie zamknięta po 30 dniach, natomiast jej "pełne" zamknięcie nastąpi dopiero, gdy wygenerują się 2 puste wyciągi - w takim przypadku może być problem z zachowaniem mil na koncie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#774 PostWysłany: 01 Gru 2016 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Mile, które zostały zaksięgowane, zostaną przelane na konto Miles&More. Gdy "wyjdą" z banku, nikogo już nie interesuje co się z nimi dzieje - pozostają do dyspozycji Miles&More. I wtedy mile mogą przepaść, o ile nie wykonujemy żadnych ruchów na koncie Miles&More.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#775 PostWysłany: 12 Gru 2016 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
wpadly mi pierwsze mile z mbanku
wg jakiego klucza nalicza mile mbank?
od kazdej transakcji oddzielnie, od sumy transakcji w miesiacu
jakbym nie liczyl nie moge sie doliczyc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#776 PostWysłany: 12 Gru 2016 13:35 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Każda transakcja = osobne naliczenie, płacisz 21 zł masz 4 lub 7 mil, płacisz 50, masz 10 lub 16 itd aż do osiągnięcia limitu.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#777 PostWysłany: 12 Gru 2016 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2188
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Za każdą wielokrotność 5zł, tzn. jak kupisz 100 razy gazetę za 4,99 to nie dostaniesz ani jednej mili
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#778 PostWysłany: 12 Gru 2016 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4162
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
z każdej transakcji odcina 'ogon' ponad pełna wielokrotność stawki milowej za 1 transakcje
potem sumuje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#779 PostWysłany: 12 Gru 2016 14:36 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
@‌correos‌
Możesz sobie policzyć w Excellu według tej komendy:
=ZAOKR.DÓŁ(A2/5;0) gdzie w polu A2 wpisujesz wartość pojedynczej transakcji.

Lub =ZAOKR.DÓŁ(AD2/3;0) jak masz kartę PREMIUM.
Dotyczy to tylko transakcji do końca roku.
Potem się zmieniają warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#780 PostWysłany: 12 Gru 2016 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
u mnie rozbieznosci wynikaja zapewne z wykluczenia jakiegos MCC, wykonania/ksiegowania transakcji na przelomie miesiaca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 200  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group