Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 199  Następna
Autor Wiadomość
#961 PostWysłany: 15 Sty 2018 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Apocalipse napisał(a):
W obecnej chwili nie ma możliwości składnia wniosku o kartę M&M online :(
Załącznik:
mbank.png

Może już masz obie te karty i dlatego nie możesz wnioskować o kolejne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#962 PostWysłany: 22 Sty 2018 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Podpisałam umowę na KK, wróciłam do domu i mnie olśniło, że nie zapytałam co z opłatą za wydanie karty. Tzn. w umowie znalazłam, że w dniu wydania kredytu naliczą ją, ale gdzie? Na KK zablokują czy ściągają z konta z mBanku?
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#963 PostWysłany: 22 Sty 2018 19:26 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@PatrycjaR Jak to nowa karta, pierwszy raz wydana to będziesz miała pomniejszony stan konta (kwota do spłaty) o opłatę za karte.
Góra
 Profil Relacje PM off
PatrycjaR lubi ten post.
PatrycjaR uważa post za pomocny.
 
      
#964 PostWysłany: 23 Sty 2018 08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
@Kravkrk dziękuję, właśnie o to mi chodziło!
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#965 PostWysłany: 23 Sty 2018 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Darek M. napisał(a):
Apocalipse napisał(a):
W obecnej chwili nie ma możliwości składnia wniosku o kartę M&M online :(

Może już masz obie te karty i dlatego nie możesz wnioskować o kolejne :)


Nie jest to prawda. W tym miesiącu dostałem kartę i mogłem ją wybrać przy składaniu wniosku, jednakże dwójka moich znajomych nie widziała ich gdy sami wypełniali wnioski.
Innymi słowy oferta zrobiła się jakby "targetowana", lub to błąd, skoro można o nie wnioskować w oddziale. Tak czy siak karty nadal są w sprzedaży.


Ostatnio edytowany przez michzak 23 Sty 2018 09:54, edytowano w sumie 2 razy
Poprawione cytowanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#966 PostWysłany: 23 Sty 2018 09:53 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Może nie wpisali poprawnej minimalnej kwoty deklarowanych zarobków? Ta najbardziej dokoksana karta mBanku z PP też się nie pokazuje, jeśli wpiszesz mniej niż 10k (czy tam 20k) zł zarobków
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#967 PostWysłany: 23 Sty 2018 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Wnioskowali o limit 4000 zł z niezłymi zarobkami. Zasadniczo nawet w placówce nie wiedzieli dlaczego tak się dzieje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#968 PostWysłany: 23 Sty 2018 10:41 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
U mnie na przykład nie chciało przejść, bo firma zatrudniająca mnie zmieniła nazwę (i podawałem tę nową) a w KRS była jeszcze stara nazwa przypisana do numeru NIP, i odrzucało mój wniosek.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#969 PostWysłany: 23 Sty 2018 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Kravkrk napisał(a):
@PatrycjaR Jak to nowa karta, pierwszy raz wydana to będziesz miała pomniejszony stan konta (kwota do spłaty) o opłatę za karte.

Przy czym dostępny limit kredytowy się nie zmniejsza, natomiast kwota 100 zł wskakuje do zadłużenia.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#970 PostWysłany: 23 Sty 2018 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@hubson, wydaje mi się, że min. limit dla WE jest taki sam jak min. zarobki, czyli to 20k
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#971 PostWysłany: 23 Sty 2018 12:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@skrzat wnioskowali o M&M zwykłą, nie o WE. Mój przykład z WE wskazywał, że czasem karta się nawet nie wyświetla, jak nie wpisze się odpowiednich zarobków, stąd pytanie czy wpisali coś sensownego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#972 PostWysłany: 24 Sty 2018 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Może komuś przyda się to info, jeśli tak klikajcie mi "pomógł" :mrgreen:

Mam niebieską kartę mBank Miles&More Classic. Roczna opłata za użytkowanie zostanie mi pobrana w marcu, warunek zwalniający to 240 dowolnych transakcji w poprzednim roku.

Na dzisiaj mam około 200 transakcji i nie spełnię tego warunku, o warunku kwotowym nawet nie wspominając (mam też inne KK których chętniej używam) więc zadzwoniłem do mBanku żeby zamknąć kartę.
Pani powiedziała że jeśli zdecyduję się nie zamykać to w drodze wyjątku w tym roku zwolni mnie z opłaty za kartę (jeśli opłata zostanie pobrana to mi ją zwrócą), ale w przyszłym już tak nie będzie mogła zrobić.

Więc się zgodziłem i nie zamknąłem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
rob_sad uważa post za pomocny.
 
      
#973 PostWysłany: 24 Sty 2018 20:58 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
a tam, ...nie będzie mogła zrobić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#974 PostWysłany: 24 Sty 2018 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 117
Loty: 577
Kilometry: 483 396
Coś jest w tych limitach transakcji ;) Srebrną M&M użytkuję od samego początku w PL, czyli jakoś jesieni 2012. Miałem taki czas, że używałem jej trochę mniej, i nastukałem kilka transakcji mniej niż w limicie. Mbankowe skrypty od razu "ciach" sześć stówek opłaty rocznej, ale telefon pomógł. Miła rozmowa, prośba o uniknięcie tej opłaty rocznej i nawet po mniej niż tygodniu pieniądze wróciły. Jest to chyba jedyna sytuacja, kiedy bank okazał się "elastyczny" w stylu - regulamin sobie, a życie i zdroworozsądkowe podejście sobie. Miłe ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#975 PostWysłany: 25 Sty 2018 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Dlatego ja za byle bułki płacę kartą ;-) a transakcje lecą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#976 PostWysłany: 25 Sty 2018 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
michzak napisał(a):
@skrzat wnioskowali o M&M zwykłą, nie o WE. Mój przykład z WE wskazywał, że czasem karta się nawet nie wyświetla, jak nie wpisze się odpowiednich zarobków, stąd pytanie czy wpisali coś sensownego ;)


@skrzat - Pracujemy w tej samej firmie. Zarobki oczywiście nam się różnią. Oni mają umowę o pracę, a ja również umowę ( z niższymi wpływami ! ), ale i działalność, której nie podawałem jako dochód .Również staż pracy jest inny.
Nie zmienia to faktu, że u mnie karta była widoczna, a u nich nie. Wnioskowane limity ponad minimum miles and more.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#977 PostWysłany: 25 Sty 2018 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@hubson
warto udac sie do wiekszy oddzial i tam w cztery oczy zalatwiac "ciezsze" karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#978 PostWysłany: 25 Sty 2018 11:26 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
@correos, akurat w mbanku w jakimkolwiek oddziale nie zalatwisz wiecej niz na infolinii. Pracownicy w oddzialach nie maja praktycznie zadnych uprawnien, szczegolnie jesli chodzi o jakies niestandardowe rozwiazania. Najwiecej da sie osiagnac w Dziale Utrzymania Klienta, ale tez nie tak latwo sie do nich dobic.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#979 PostWysłany: 25 Sty 2018 11:46 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
iznogud napisał(a):
Jest to chyba jedyna sytuacja, kiedy bank okazał się "elastyczny" w stylu - regulamin sobie, a życie i zdroworozsądkowe podejście sobie. Miłe ;)


W takich sytuacjach chyba może wiele zdziałać opiekun klienta dla konta Aquarius. Ja kiedyś zrobiłem coś bardzo głupiego i zastrzegłem kartę EUR... jeszcze w trakcie rozmowy chciałem ją "odzastrzec", gdy zrozumiałem swój błąd, ale już było za późno. Za wydanie nowej miałem do zapłaty 35 zł, ale właśnie opiekun klienta mi tą opłatę z litości ;) anulował.
Przy karcie M&M jeszcze takich sztuczek nie próbowałem, bo kartę granicę 240 transakcji przekraczam pewnie trzykrotnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#980 PostWysłany: 25 Sty 2018 12:57 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Miałem 2 lata temu taką przygodę z mBank i kartą M&M. Założyłem kartę dodatkową dla żony i wg zapewnień pani z infolinii transakcje się sumowały z obu kart. Wykonałem więc około 200 transakcji swoją kartą i około 100 transakcji kartą żony. Niestety zostałem obciążony opłatą 200 zł za kartę.
Napisałem reklamację, że uważam pobraną opłatę za niesłuszną. Odpisano mi tego samego dnia, że nie mam racji przytaczając odpowiedni zapis w regulaminie (pomijając jednak fakt udzielenia nieprawidłowej informacji na infolinii) i proponują rozwiązanie polubowne tj. zwrot połowy opłaty za kartę tj. 100 zł. W sumie to zaakceptowałem i następnego dnia dostałem zwrot na konto karty w wysokości .... 200 zł:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 199  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group