Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 199  Następna
Autor Wiadomość
#2121 PostWysłany: 16 Lip 2020 13:12 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Pewnie chodzi o ewentualne uniknięcie opłaty za wydanie nowej karty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2122 PostWysłany: 16 Lip 2020 13:15 

Rejestracja: 02 Lis 2016
Posty: 117
zakino napisał(a):
Tak z ciekawości dla ludzi, którzy nie mogą zmienić karty M&M P na M&M. Co Wam szkodzi złożyć wniosek po prostu o nową kartę a starą zamknąć?
Z tego co wiem to nie oferują tych kart już, lub ukrywają bardzo w ofercie bo to podobno słabiutki biznes dla nich... nie wiem czy da rade jeszcze wniosek złożyć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2123 PostWysłany: 16 Lip 2020 13:29 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@smariuu - są oczywiście dostępne po zalogowaniu do mBanku na równi z innymi kartami, a po wpisaniu w Googla "m&m mB" też się znajdą i można przejść do wniosku.
https://www.mbank.pl/indywidualny/karty ... e-premium/
https://www.mbank.pl/indywidualny/karty ... -and-more/
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2124 PostWysłany: 16 Lip 2020 13:31 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Dziwna ta polityka mBanku inne płacą po 300 a nawet 400 PLN za pozyskanie nowego klienta a Ci lekką ręką odpuszczają sprawdzonych , wieloletnich klientów za 200 PLN - a dodatkowo płacą sami za to po 140 PLN :
https://www.mbank.pl/lp2/2020/c1/indywi ... lsrc=aw.ds
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2125 PostWysłany: 16 Lip 2020 13:37 

Rejestracja: 02 Lis 2016
Posty: 117
Rzeczywiście są normalnie dostępne teraz - wcześniej ich nie widziałem - ale ja też dostałem z mbanku propozycje rezygnacji/zmiany...

Może jednak już nie są passe :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2126 PostWysłany: 16 Lip 2020 13:38 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@Biko - wiedzą co robią. Nikt, kto nie planuje dużych wydatków kartą i zbierania mil (a co za tym idzie zebrania dużej ilości mil = koszt dla mB) nie weźmie karty m&m jak może mieć inną w promocji za 0zł lub za 30 zł bez promocji. A mB nie chce klientów zbierających dużo mil, bo to koszt. Lepszy klient za 140 zł pozyskany płacący "zwykłą" kartą niż utrzymywanie klienta co zbiera tysiące mil.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2127 PostWysłany: 16 Lip 2020 18:16 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Zakładając że realnie 1 mila jest warta 3 grosze należy zebrać 6666 mil co daje ekwiwalent 200 PLN oraz przelicznik wydatków rocznych w kwocie 40.000 złotych / przy zwykłej karcie Miles and More / aby koszty kontynuowania karty były ZERO / dodatkowo pozostałe benefity w wypadku posiadania FTL / okrojone saloniki czy nie zapadalność mil / zostają zachowane ..... :idea:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2128 PostWysłany: 17 Lip 2020 15:43 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
W systemie mBanku po kliknięciu na link powyżej na złożenie wniosku o kartę MM (zwykłą) nie pojawia się opcja zamiany z MM PREMIUM. Czy tez tak macie? Czyli na razie jedyna opcja to rezygnacja z MM PREMIUM, złożenie nowego wniosku o MM czyli poniesienie opłaty za jej wydanie jednocześnie? Ktoś może próbował przez infolinię aby zamienić jedną kartę na drugą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2129 PostWysłany: 17 Lip 2020 15:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Przejrzyj ten temat, ostatnie 3-4 strony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2130 PostWysłany: 27 Lip 2020 18:46 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Hej,

Ja tylko w kwestii formalnej przy zmianie Premium na niebieską mBanku. Patrząc w regulamin o zapisie warunków bezterminowej ważności mil, wcale nie jestem pewien czy to będzie dotyczyło mil zebranych wcześniej przy pomocy karty Premium. Ktoś może posiada jakieś pewne informacje w tym temacie?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2131 PostWysłany: 27 Lip 2020 18:58 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Jak masz kartę i jej regularnie używasz, to mile są ważne bezterminowo, niezależnie od tego, jak i kiedy je zdobyłeś.
Ale już całkowita rezygnacja z karty i brak statusu moga spowodować, że zebrane mile bardzo szybko wygasną.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bartek. uważa post za pomocny.
 
      
#2132 PostWysłany: 28 Lip 2020 10:20 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 238
niebieski
Informacyjnie - zawnioskowałem o zamknięcie posiadanej karty MasterCard M&M Premium i wydanie Mastercard M&M "zwykłej". Opłata za wydanie karty wynosi 100zł, opłata roczna pobierana jest rok po jej wydaniu. Niestety o ile zamknięcie posiadanej karty przeszło bezproblemowo to wniosek o wydanie nowej (po zakończeniu 45 minutowej rozmowy) został automatycznie odrzucony. Okazało się, że niezależnie od wysokości przychodów i obrotu na dotychczasowej karcie warunkiem decydującym o wydaniu nowej (jak i przyznaniu jakiegokolwiek kredytu) jest ciągłość prowadzenia działalności gospodarczej (w moim przypadku od 2007r.) minimum rok, bez zawieszania jej w międzyczasie. Cóż, wycofałem wniosek o zamknięcie KK i czekam na rozpatrzenie reklamacji..
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#2133 PostWysłany: 28 Lip 2020 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Też chciałem zamieścić premium na zwykłą i też odmowa przy wielkim zdziwieniu konsultanta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2134 PostWysłany: 28 Lip 2020 11:45 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 238
niebieski
Tu nie chodzi o typ karty, jaką chciałem u nich dostać. Wspomniana zasada jest - jak rozumiem - stosowana przy wydawaniu każdej KK i przyznawaniu każdego kredytu w Mbanku..

Jeszcze w uzupełnieniu do wcześniej zamieszczanych przeze mnie postów dot. tej sprawy - faktycznie nie da się "zamienić" karty Premium na zwykłą. Uzyskana onegdaj informacja na infolinii okazała się nieprawdziwa. Kartę Premium w takiej sytuacji trzeba zamknąć i złożyć wniosek o wydanie nowej, niebieskiej. Zdolność kredytowa jest obliczana przez bank na nowo, nr konta Miles&More podaje się przy składaniu wniosku o nową kartę.


Ostatnio edytowany przez yanas, 28 Lip 2020 11:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2135 PostWysłany: 28 Lip 2020 11:47 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@kostek966 - ale chciałeś zamienić i się nie zgodzili (bo takiej opcji w mB raczej nie oferują) czy zawnioskowałeś o niebieską i pomimo subiektywnej zdolności kredytowej bank nie wydał Ci karty m&m niebieskiej (nawet z małym limitem)? Bo to różnica.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2136 PostWysłany: 28 Lip 2020 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Zamienić nie można było, chciałem nową niebieską, a potem zamknąć premium
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2137 PostWysłany: 28 Lip 2020 14:20 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 238
niebieski
@kostek966 - ale przyczyna była taka, jak w moim przypadku, tzn. brak ciągłości zarobków (zawieszanie działalności w przy DG lub, przypuszczalnie jeśli nie masz DG, zmiana miejsca zatrudnienia bądź "dziura" w przychodach w ostatnich 12mc-ach) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2138 PostWysłany: 28 Lip 2020 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Nie, nie mam firmy, być może zaważył fakt, że przy dość dużym limicie na karcie, była duża kwota do spłaty, jeśli nie to, to znaczy że nie są chętni na wydawanie tych kart
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2139 PostWysłany: 29 Lip 2020 12:27 

Rejestracja: 27 Lip 2010
Posty: 238
niebieski
Heh, wygląda na to, że jestem w przysłowiowej dpie i aby utrzymać ważność mil muszę zostać przy Mastercard M&M Premium... :/ Zasady przyznawania kredytów najwyraźniej zmieniły się od połowy 2018 roku gdy dostałem od Mbanku obecną kartę..

Ps. złożyłem wniosek do Diners'a, zobaczymy jak oni podejdą do sprawy ciągłości działalności. Na infolinii nie potrafili odpowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2140 PostWysłany: 04 Sie 2020 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Wpadly mile za lipiec z karty lh m&m.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 199  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group