Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Mile są naliczane do 14 dni roboczych każdego następnego miesiąca.

[ 2107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106
Autor Wiadomość
#2101 PostWysłany: 30 Cze 2020 23:58 

mikej napisał(a):
Właśnie dzwoniłem do mbanku. Nie ma możliwości wymiany karty M&M Premium na zwykłą M&M - nie ma takiej opcji w systemie internetowym i nie można też takiej wymiany zlecić w placówkach ani przez infolinię. Jest to jedyna karta, na którą nie można jej wymienić. Trzeba wypowiedzieć umowę i złożyć wniosek o nową kartę.
Dokładnie to samo zauważyłem przy próbie zmiany karty. Nie ma możliwości wymiany M&M Premium na zwykłą M&M.
 Relacje PM off  

#2102 PostWysłany: 01 Lip 2020 09:02 

niebieski
Przedziwne, bo informację o możliwej zamianie karty otrzymałem dwukrotnie - raz na czacie i raz na infolinii dzwoniąc z aplikacji (po zweryfikowaniu klienta), nawet proponowano mi od razu możliwość złożenia dyspozycji na taką zamianę..
 Relacje PM off  

#2103 PostWysłany: 06 Lip 2020 15:45 
Awatar użytkownika

niebieski
Mam wrażenie, ze to zależy od kompetencji osoby na czacie/infolinii, czy im się chce...

#2104 PostWysłany: 08 Lip 2020 12:18 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 95 017
srebrny
Wpadają czerwcowe mile od mBanku :D
8 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#2105 PostWysłany: 08 Lip 2020 12:29 

Loty: 550
Kilometry: 714 523
niebieski
Po wczorajszej rozmowie z konsultantka mBanku twierdzi że nie ma możliwości / tzn. mBank chce kasować twardo na dziś / zniesienia opłaty za kartę . Ponieważ wpadam w opłaty 6 stycznia 2021 roku muszę ja ZASTRZEC najpóźniej 5 stycznia tj dzień przed co powoduje rozwiązanie umowy oczywiście można poprzez mLinię i wtedy polecą wszystkie inne rachunki hurtowo .......
 Relacje PM off  

#2106 PostWysłany: 08 Lip 2020 12:59 

niebieski
wczoraj wymówiłem umowę karty. Proponowali inne, ale nie Miles&More. I bez żalu się rozstali z moją kartą.
 Relacje PM off  

#2107 PostWysłany: 08 Lip 2020 13:06 
Awatar użytkownika

srebrny
To było wiadome, przecież mBank jasno pokazuje, że chce jak najbardziej zniechęcić użytkowników do korzystania z karty, więc jeśli ktoś liczy, że złoży wypowiedzenie, a pracownik banku przyjdzie z bukietem kwiatów pod drzwi i zacznie błagać żeby został, anulując jednocześnie opłatę za kartę, to może się mocno przeliczyć...
 Relacje PM off  

[ 2107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości