Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 199  Następna
Autor Wiadomość
#1781 PostWysłany: 23 Lis 2019 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
trzeba zalogować się na konto, wybrać moje finanse, karty kredytowe i swoją kartę, operacje i wyciągi, pod słupkami miesięcznymi z obrotami są daty rozliczeń cykli miesięcznych,
w aplikacji też trzeba finanse karty, i na dole w prawym rogu trzeba rozwinąć ikonkę i tam szczegóły umowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#1782 PostWysłany: 23 Lis 2019 02:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Gdy kartę masz od niedawna - wystarczy popatrzeć w umowę.
Na www: Pasaż > złożone wnioski > karta kredytowa. Powinny być szczegóły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1783 PostWysłany: 23 Lis 2019 12:51 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
@kostek966 w poprzednim poście źle się wyraziłem/zapytałem (chyba przez zmęczenie materiału całym tyg. pracy) - po prawie 10 latach posiadania karty wiem do kiedy mam miesięczny okres rozliczeniowy :)) chodziło mi o to gdzie sprawdzić kiedy naliczą potencjalną opłatę roczną za kartę biorąc pod uwagę zm. od sierpnia przyszłego roku.
Ale chyba najlepszym rozwiązaniem będzie poszukać w starych papierach umowy i zobaczyć kiedy była podpisana :)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1784 PostWysłany: 23 Lis 2019 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Tak najszybciej to po tym kiedy dostaje się 1000 mil na konto raz w roku, ja dostaję niestety we wrześniu, w najlepszej sytuacji są ci co dostają w lipcu
Góra
 Profil Relacje PM off
Janek lubi ten post.
Janek uważa post za pomocny.
 
      
#1785 PostWysłany: 23 Lis 2019 13:03 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
@Janek
data ważności karty ( chyba, że w międzyczasie wnioskowałeś o wymianę )

ewentualnie na konto miles wpada 1000 mil bonusowych
Góra
 Profil Relacje PM off
Janek lubi ten post.
 
      
#1786 PostWysłany: 23 Lis 2019 13:12 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
@kruczi no właśnie w ciągu tych X lat pamiętam że kiedyś mi wymienili kartę bo wykryli kradzież sporej sumy
ale dobry był pomysł z 1000 bonusowych mil -> listopad :((
Dzięki za podpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1787 PostWysłany: 25 Lis 2019 07:16 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Jeżeli będę rezygnował w sierpniu z karty mBanku to mile przepadają czy jakiś czas będę je jeszcze mógł wykorzystać?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1788 PostWysłany: 25 Lis 2019 08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Nic Ci nie przepada. Mile będą miały ważność 36 miesięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off
dworkam lubi ten post.
dworkam uważa post za pomocny.
 
      
#1789 PostWysłany: 25 Lis 2019 11:08 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 201
Loty: 50
Kilometry: 56 708
niebieski
To chyba nie tak jest. Mile starsze niż 36 miesięcy będą ważne do końca kwartału następującego po kwartale w którym przestało się spełniać warunek powstrzymywania ich przepadalności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1790 PostWysłany: 25 Lis 2019 11:38 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Stare Wygi od mil - spróbujcie ustalić jedną wersję odnośnie przepadania mil.
I może wpisać ją do Wiki?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1791 PostWysłany: 25 Lis 2019 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
jak się zrezygnuje z kk mile zaczną przepadać tak jak pisze @piowor
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1792 PostWysłany: 25 Lis 2019 13:25 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Warunkiem nie przepadalności jest posiadanie kk mbanku, rezygnuję w sierpniu, czyli do kiedy mogę je wykorzystać?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1793 PostWysłany: 25 Lis 2019 13:28 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 201
Loty: 50
Kilometry: 56 708
niebieski
Wydaje się, że warunek przedłużalności mil sprawdzony będzie 30 września (niespełniony) i te które będą miały wtedy >=36 miesięcy od ich uzyskania będą ważne do końca grudnia. W szczególności, jeżeli jest ich dużo to do końca grudnia należałoby dokonać wymiany na jakiś bilet (oczywiście lot może być później) czy upgrade czy co tam warto ;)

Będąc precyzyjnym to nie posiadanie karty mBank M&M jest warunkiem nie przepadalności mil tylko jej używanie i dostawanie z tego tytułu przynajmniej 1 mili w każdym miesiącu kalendarzowym.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#1794 PostWysłany: 25 Lis 2019 13:43 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 144
A czy posiadając status FF miłe są „zabezpieczone”?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1795 PostWysłany: 25 Lis 2019 13:44 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 201
Loty: 50
Kilometry: 56 708
niebieski
tak, oczywiście :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1796 PostWysłany: 25 Lis 2019 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
lluukk napisał(a):
Stare Wygi od mil - spróbujcie ustalić jedną wersję odnośnie przepadania mil.
I może wpisać ją do Wiki?

Że zacytuję siebie a propos "ratowania mil":
Cytuj:
Zabukuj lot na odległy termin. Skasuj, kiedy już będziesz wiedział, na co chcesz przeznaczyć mile. Koszt anulowania to €50.

Cytuj:
Mile wrócą na konto w ciągu paru godzin i nie wygasną do końca kwartału.
[...] Warto zabukować bilet z najkrótszą dozwoloną przesiadką na obleganej trasie, na ktorej często występują zmiany rozkładu. Spora szansa by oszczędzić owe €50.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#1797 PostWysłany: 26 Lis 2019 10:23 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 117
pod koniec października jeden z kolegów zamieścił informację o nowych zasadach naliczania mil transakcyjnych... Dostał taką informację z mbanku.
Przeszukałem sms z mbanku, konto w zakładce wiadomości... ja nic u siebie takiego nie znalazłem. Z tego co czytałem zmienił się zapis w regulaminie, wydaje mi sie że to jest zmiana w umowie i każdy powinien to otrzymać.
Może szukam dziury w całym, ale nie będzie podstaw do złożenia reklamacji, jeżeli nie naliczą pkt z operacji R.
Czy każdy z was dostał info o zmianie, dokładnie ujmując doprecyzowanie regulaminu w paragrafie 3 "Objaśnienie pojęć"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1798 PostWysłany: 26 Lis 2019 12:02 

Rejestracja: 30 Lis 2018
Posty: 5
lebros napisał(a):
pod koniec października jeden z kolegów zamieścił informację o nowych zasadach naliczania mil transakcyjnych... Dostał taką informację z mbanku.
Przeszukałem sms z mbanku, konto w zakładce wiadomości... ja nic u siebie takiego nie znalazłem. Z tego co czytałem zmienił się zapis w regulaminie, wydaje mi sie że to jest zmiana w umowie i każdy powinien to otrzymać.
Może szukam dziury w całym, ale nie będzie podstaw do złożenia reklamacji, jeżeli nie naliczą pkt z operacji R.
Czy każdy z was dostał info o zmianie, dokładnie ujmując doprecyzowanie regulaminu w paragrafie 3 "Objaśnienie pojęć"?
Ja otrzymałem taka informację.
Image

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1799 PostWysłany: 26 Lis 2019 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
@agdyby.net nic nie widać na tym screenshocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#1800 PostWysłany: 26 Lis 2019 20:43 

Rejestracja: 30 Lis 2018
Posty: 5
Szyn3k napisał(a):
@agdyby.net nic nie widać na tym screenshocie.
To tak tylko dla "lebros" na potwierdzenie że taka wiadomość do mnie dotarła.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 199  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lolekanabolek, ricinus78 oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group