Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 199  Następna
Autor Wiadomość
#1661 PostWysłany: 28 Paź 2019 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
No cóż. Generowanie sztucznych obrotów na karcie nie jest w porządku. Sama tego nie robiłam właśnie dlatego, że to nie jest w porządku.
A przeszkadzało mi to, że inni to robią i zarabiają na oszustwie, tymczasem ja uczciwie ciułam mile robiąc rzeczywiste zakupy.
Co więcej dzisiaj przeszkadza mi to, że wkrótce nie będę mogła nadal uczciwie ciułać mil płacąc revolutem za granicą. Pociesza mnie tylko to, że ci którzy dotąd oszukiwali, za niedługo nie będą już mieli takiej możliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#1662 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:06 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
Oni nie oszukiwali aby była jasność....
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1663 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Który punkt regulaminu ( tego który był do tej pory ) definiuje pojęcie "rzeczywiste zakupy" ?
Twoja logika nazywania czegoś takiego oszustwem jest równoznaczna z tym , iż połowa forum f4f to przebrzydli oszusci ( przecież świat na mbanku sie nie konczy ) a gdy znajdziemy EF to należy jak najszybciej zadzwonić do linii lotniczych zgłaszając ten fakt i prosząc o naprawienie błędu bo chcemy kupić bilety "uczciwie" w regularnej cenie :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1664 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:14 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
Powtarzam jeszcze raz...,
To nie oszustwo.....
I to chyba powinno zamknąć dyskusje na ten temat bo reszta interpretacji jest oparta na błędnym założeniu oszustwa.... i koniec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1665 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
W takim razie wygląda na to, że moje standardy uczciwości wykraczają poza ich słownikową definicję i pozostaje mi zwyczajnie pogodzić się z tym, że dzięki tym wszystkim, którzy nie oszukiwali generując sztuczne obroty na karcie, nie będę w przyszłości zarabiać mil za płatności revolutem za granicą.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1666 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:19 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
Tak po prostu się trzeba pogodzić....
I jeszcze jakbyś mogła zdradzić skąd wiesz że to przez nich nie bedziesz mogła ?
Czy to też Ci się wydaje ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1667 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
maginiak napisał(a):
W takim razie wygląda na to, że moje standardy uczciwości wykraczają poza ich słownikową definicję i pozostaje mi zwyczajnie pogodzić się z tym, że dzięki tym wszystkim, którzy nie oszukiwali generując sztuczne obroty na karcie, nie będę w przyszłości zarabiać mil za płatności revolutem za granicą.


Gwoli ścisłości nie zarabiałaś nigdy mil za płatności revolutem za granicą ale za jego doładowywanie kartą mbanku. Czyli za dokładnie to samo co Ci "oszuści" ;) Może oni po prostu za granicą płacili więcej niz Ty :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1668 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
tartal napisał(a):
I jeszcze jakbyś mogła zdradzić skąd wiesz że to przez nich nie bedziesz mogła ?
Czy to też Ci się wydaje ?


To Tobie się wydaje, że mnie się wydaje, bo nic takiego nie napisałam.
Wiem bo czytałam. Choćby na tym forum było mnóstwo postów na ten temat, poszukaj w koszu.


kb_poland napisał(a):
Może oni po prostu za granicą płacili więcej niz Ty :)


Mhm, masz rację, może tak było. I naprawdę szczerze życzę każdemu by mógł sobie co miesiąc pozwolić na zakupy za 10k mil.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#1669 PostWysłany: 28 Paź 2019 16:55 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
maginiak napisał(a):
No cóż. Generowanie sztucznych obrotów na karcie nie jest w porządku. Sama tego nie robiłam właśnie dlatego, że to nie jest w porządku.
A przeszkadzało mi to, że inni to robią i zarabiają na oszustwie, tymczasem ja uczciwie ciułam mile robiąc rzeczywiste zakupy.
Co więcej dzisiaj przeszkadza mi to, że wkrótce nie będę mogła nadal uczciwie ciułać mil płacąc revolutem za granicą. Pociesza mnie tylko to, że ci którzy dotąd oszukiwali, za niedługo nie będą już mieli takiej możliwości.

maginiak, bardzo szanuje twoje zdanie, ale prosze nie rozdmuchujmy kolejnej dyskusji na temat rzekomej uczciwosci. jak bank mi dorzuca dodatkowe oplaty do kredytu, albo
linie lotnicze podbijaja cene na dane polaczenie bo w tym terminie juz szukalem lotow to czy to jest uczciwe ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1670 PostWysłany: 28 Paź 2019 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Zgoda, faktycznie zupełnie niepotrzebne to bicie piany, posypuję głowę pianą popiołem
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#1671 PostWysłany: 28 Paź 2019 18:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
wole wersje z piana :-) :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1672 PostWysłany: 28 Paź 2019 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 176
Kilometry: 407 081
platynowy
Dyskusja na temat moralności recyklingu kasy przez Revolut jest chyba bez sensu, choć łatwo było przewidzieć, że tak to się skończy bo nie taka jest idea programów partnerskich. To programodawca musi przede wszystkim wyjść na swoje.
Efekt jest taki, że ewidentnie z tego powodu teraz wszyscy na tym stracą bo zarówno brak będzie możliwości nabijania punktów za płatności Revo jak i karty będą płatne. Ciekawe czy za transakcje Curve naliczą, pewnie nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1673 PostWysłany: 29 Paź 2019 09:22 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
-- 29 Paź 2019 08:14 --

Wiecie czy to się dotyczy też kart prepaid? W sensie doładuję kartę wydaną przez Polski bank i zrobię doładowanie, to wtedy mile też nie wpadają? Jeżeli jest szansa to za jakiś czas spróbuję coś przetestować - jest jedna taka karta na rynku (może się udać).

-- 29 Paź 2019 08:22 --

benedetti napisał(a):
Dyskusja na temat moralności recyklingu kasy przez Revolut jest chyba bez sensu, choć łatwo było przewidzieć, że tak to się skończy bo nie taka jest idea programów partnerskich. To programodawca musi przede wszystkim wyjść na swoje.
Efekt jest taki, że ewidentnie z tego powodu teraz wszyscy na tym stracą bo zarówno brak będzie możliwości nabijania punktów za płatności Revo jak i karty będą płatne. Ciekawe czy za transakcje Curve naliczą, pewnie nie.


No to też jest dobre pytanie z tym Curve, jednak to jest fajne awaryjne rozwiązanie jakby coś np z terminalem się stało.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1674 PostWysłany: 29 Paź 2019 21:09 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 408
niebieski
Czy płatności internetowe kartą mm MBanku przez ApplePay dają mile?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1675 PostWysłany: 29 Paź 2019 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Dają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzenio1970 uważa post za pomocny.
 
      
#1676 PostWysłany: 31 Paź 2019 11:30 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 73
p.wl napisał(a):
Niezmiennie polecam karte LH M&M.
W dobie Revoluta, Curve i N26 przewalutowania nie sa problemem.


We wniosku o kartę można faktycznie podać miejsce zamieszkania poza DE, ale już numer telefonu musi być +49.
Jak to załatwić?
Da się kupić we FRA/MUC jakiś prepaid na szybko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1677 PostWysłany: 31 Paź 2019 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
gral napisał(a):
numer telefonu musi być +49. Jak to załatwić?

Zamowic niemiecki SIM albo poprosic kogos znajomego o uzyczenie numeru.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1678 PostWysłany: 31 Paź 2019 18:57 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
@p.wl A weryfikują ten numer jakoś, czy wystarczy podać, żeby był we wniosku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1679 PostWysłany: 31 Paź 2019 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Ciezko mi powiedziec, wyrabialem te karte lata temu, na papierowym wniosku.
Wtedy oczywiscie moglem wpisac inny niz niemiecki nr tel. Nikt nie dzwonil, zeby ów zweryfikowac.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1680 PostWysłany: 31 Paź 2019 20:44 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Ta niemiecka karta ma tragiczny przelicznik, 2 Euro = 1 Meile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 199  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group