Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4006 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 201  Następna
Autor Wiadomość
#2181 PostWysłany: 22 Wrz 2020 13:11 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2343
srebrny
Myślę, że @epikie dobrze radzi, nie ma tu ryzyka, że zrezygnujesz z premium m&m a bank i tak (choćbyś miał zdolność) niebieskiej karty nie wyda. Najwyżej nie przyzna niebieskiej i wtedy kalkulujesz czy zostajesz z premium czy rezygnujesz.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2182 PostWysłany: 22 Wrz 2020 13:12 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3241
srebrny
Nie wiadomo czy w ogóle wydają jeszcze te karty. To że jest w ofercie może wynikać z umów z M&M, a nie znaczy że ktokolwiek ją dostanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2183 PostWysłany: 22 Wrz 2020 13:14 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2343
srebrny
@SPLDER - fakt. To rodzi pytanie: Czy ktoś w ciągu ostatnich kilku tygodni wnioskował o kartę m&m i dostał?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2184 PostWysłany: 22 Wrz 2020 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@Kashpir mam ważną kartę do końca października, wczoraj przyszła nowa.

U mnie poszło wypowiedzenie ehh. Nic nie chcieli negocjować :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#2185 PostWysłany: 22 Wrz 2020 23:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
U mnie również przyszła nowa karta - wysyłka była 17 IX.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2186 PostWysłany: 23 Wrz 2020 09:02 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
Odp lluukk,
Tak, ja w ost. tyg. zamknąłem premium i zawnioskowalem o niebieska która po kilku dniach otrzymałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2187 PostWysłany: 23 Wrz 2020 09:09 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2343
srebrny
@SPLDER no to mamy odpowiedź, dzięki @Janek.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2188 PostWysłany: 23 Wrz 2020 11:35 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Janek napisał(a):
Odp lluukk,
Tak, ja w ost. tyg. zamknąłem premium i zawnioskowalem o niebieska która po kilku dniach otrzymałem.


Nie bałeś się, że procedura wydłuży się na tyle, że będziesz miesiąc bez transakcji?

Dobre i to, bo znając przejścia mojej żonki zacząłem wątpić.
Wniosek złożony przez telefon odrzucony bez powiadamiania klienta, bez podania przyczyny, po prostu zaginął.
Ale pojawiły maile z prośbą by zmienić typ karty online, na podstawie wniosku który zaginał.
Kolejny wniosek o nową kartę złożony online odrzucony z powodu zbyt niskiego limitu (limit w wniosku ponad minimalne 3000 podane w cenniku).
Jakieś 3h na telefonach i nic...
U niej przynajmniej po zalogowaniu da się wybrać tę kartę z listy nowych, u mnie nie, ale mam jeszcze czas do marca.
Teraz wisi już na telefonie 30min i nikt nie wie dlaczego wniosek został odrzucony z powodu limitu pomimo, że limit jest powyżej minimalnego.

PS. Okazuje się, że system sam obniżył wnioskowaną kwotę limitu bo uznał, że więcej nie może. Wydaje mi się to dziwne, bo żona nie zarabia dużo mniej niż ja i jej dochody idą przez konto mbanku. Ma tam spory obrót i ona ma tylko 1 kartę z limitem 10tys. Ja mam kilkakrotne większy limit łącznie na wielu kartach i w ogóle nie korzystam z konta w mbanku, a u mnie możliwy limit do wzięcia bez żadnej weryfikacji zdolności kredytowej jest 6x większy niż u żony !? To jakiś absurd ;)

Będziemy musieli zrezygnować u niej z karty premium i dopiero wnioskować o zwykła. Mam nadzieje, że dojdzie do końca października by mile nie przepadły.
Czy ktokolwiek z Was wie po jakim czasie od rezygnacji z karty wzrośnie zdolność kredytowa w systemach mbanku. Jeden kosultant powiedział, że po 2-3dniach, drugi, że po 30dniach, ale można prosić o ręczne wcześniejsze przeliczenie w oddziale).
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2189 PostWysłany: 25 Wrz 2020 12:43 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Dostałem powiadomienie w aplikacji że pobiorą mi opłatę za M&M premium.
Oni do wszystkich z tymi kartami taki kinikat wysyłaja ?
Stara kartę miałem ważna do końca lipca 2020, na początku lipca aktywowałem nowa.Przy czym czy to jest rocznica wydania karty to nie mam pojęcia...
Myślałem że na rok mam spokój jeszcze z opłatą - pobiorą ja teraz czy to straszak na razie i do czerwca/lipca 2021 mam spokój ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2190 PostWysłany: 25 Wrz 2020 12:49 

Rejestracja: 12 Mar 2016
Posty: 66
Loty: 72
Kilometry: 94 341
Kravkrk napisał(a):
Dostałem powiadomienie w aplikacji że pobiorą mi opłatę za M&M premium.
Oni do wszystkich z tymi kartami taki kinikat wysyłaja ?
Stara kartę miałem ważna do końca lipca 2020, na początku lipca aktywowałem nowa.Przy czym czy to jest rocznica wydania karty to nie mam pojęcia...
Myślałem że na rok mam spokój jeszcze z opłatą - pobiorą ja teraz czy to straszak na razie i do czerwca/lipca 2021 mam spokój ?
Tak wysłali to każdemu kto miał ten produkt.
Ja zastrzegłem kartę 28 lipca i tez dostałem - potwierdziłem z nimi telefonicznie i stwierdzili, ze nie pobiorą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
#2191 PostWysłany: 25 Wrz 2020 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Ja mam i premium i zwykłą i dostałem całe dwie wiadomości :>
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
#2192 PostWysłany: 25 Wrz 2020 12:58 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
A ja mam 4 i nie dostałem nic
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2193 PostWysłany: 25 Wrz 2020 13:18 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2343
srebrny
@OSK - pewnie wysyłają partiami. I żona i ja dostaliśmy, więc pewnie kwestia czasu. i nie zależy od daty odnowienia, bo mamy na kartach październik, listopad i styczeń a powiadomienie przyszło na raz do wszystkich kart dzisiaj.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2194 PostWysłany: 25 Wrz 2020 13:58 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 981
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Szkoda, że w tym powiadomieniu nie wskazują daty pobrania opłaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2195 PostWysłany: 25 Wrz 2020 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2134
platynowy
To są w większości powiadomienia błędnie wysłane przez system. Tyle się dowiedziałem na infolinii.
Wczoraj podpisałem umowę o kartę w mBanku i dziś również dostałem to powiadomienie ale opłata 200zł będzie pobrana po 12 miesiącach w przypadku nie spełnienia warunków do zwolnienia z niej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2196 PostWysłany: 25 Wrz 2020 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
@onufry_z tyle, że w przypadku tej karty nie ma już warunków do zwolnienia :)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#2197 PostWysłany: 25 Wrz 2020 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2134
platynowy
Faktycznie. Przypomnieli mi o tym i na infolinii przy podwyższaniu limitu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2198 PostWysłany: 30 Wrz 2020 13:25 

Rejestracja: 13 Maj 2019
Posty: 73
Też dzwoniłem na infolinię, bo mnie to zdziwiło. Z automatu wysłali wszystkim, ja mam 25 maja kolejną rocznicę, więc się fajnie wstrzeliłem, prawie cały okres rozliczeniowy mam za free (wyrabiałem w 05.2018), wystarczy że wypowiem w kwietniu.

Macie jakieś pomysły obecnie na karty płatnicze lub kredytowe, gdzie bez większych opłat można gromadzić punkty lub inne profity, ale jednocześnie bez konieczności dokonywania płatności w konkretnych miejscach ? MasterCard Specials to żenada przeliczeniowa, jeżeli nie płacimy w miejscu będącym na liście. 1 2 3 Santander do 760 zł zwrotu rocznie, w tym 3% restauracje i 2% za odzież i obuwie (bez względu na producenta), ktoś się orientuje, czy jest coś ciekawszego ? Ogólnie to nastały czasy niskich stóp i chyba długie lata nie wrócą już fajne promocje i lojalki, więc i to co powyżej ujdzie w tłoku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2199 PostWysłany: 30 Wrz 2020 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
onufry_z napisał(a):
To są w większości powiadomienia błędnie wysłane przez system. Tyle się dowiedziałem na infolinii.
Wczoraj podpisałem umowę o kartę w mBanku i dziś również dostałem to powiadomienie ale opłata 200zł będzie pobrana po 12 miesiącach w przypadku nie spełnienia warunków do zwolnienia z niej.


Jakie są warunki zwolnienia w opłat? Dzwoniłem i konsultant mBanku powiedział że opłata jest obligatoryjna i nie ma możliwości jej uniknięcia.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2200 PostWysłany: 30 Wrz 2020 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
18 000 zł lub 240 transakcji, w przypadku premium 60 000 zł / rok.
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4006 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 201  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group