Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4001 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 201  Następna
Autor Wiadomość
#2161 PostWysłany: 03 Wrz 2020 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
epikie napisał(a):
Będziesz próbować składać reklamację czy odpuszczasz?

Chyba złożę choćby dla zasady, bo jestem pewien że konsultant potwierdzał, że opłatę pobiorą w rocznicę umowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2162 PostWysłany: 03 Wrz 2020 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Też się właśnie niemiło dziś przekonałem, że rocznica wydania karty -w moim przypadku 2 sierpnia to nie jest dzień pobrania opłaty :twisted: - na infolinii oczywiście teraz twierdzą, że liczy się cały miesiąc a więc każda karta wydana w sierpniu niezależnie czy przed czy po 19 wpadała w tą opłatę mimo wykonania obrotu. Złożyłem reklamację zobaczymy co dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2163 PostWysłany: 03 Wrz 2020 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
Biko napisał(a):
Ale to już wiadomo od dawna - że opłata będzie pobierana w rocznicę wydania karty / jak ktoś np. zastrzegł / i wyrobił nową kartę / w styczniu to opłata w styczniu :idea: / niezależnie od pierwotnej daty wydania tzw. pierwszej karty - jak ktoś nic nie zmieniał przez cały okres umowy / np. zastrzeżenia z powodu prób wyłudzenia czy zagubienia - patrz data umowy :!: Konsultant na infolinii poda wam dokładną datę .........

Teraz już wiadomo, ale wiadomo od dawna nie było o czym świadczy m.in. ilość wpisów w tym wątku.
Nawet interpretacja @snooka, która nie pokrywała się z moją - miała logiczny sens. Problem w tym, że mBank nie potrafi stworzyć jasnej i zrozumiałej TOiP. W pewnym momencie, czytając ją bardzo dokładnie doszliśmy nawet do wniosku, że rozpoczęcie pobierania opłat wg zmienionej TOiP nie dotyczy kart M&M Premium :mrgreen: (o czym było kilka stron wcześniej).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2164 PostWysłany: 08 Wrz 2020 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Wpadają sierpniowe mile od mBanku :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2165 PostWysłany: 08 Wrz 2020 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Reklamacja niestety negatywnie według nich pobrali zgodnie z TOiP a jak mi się nie podoba to mogę zawsze zrezygnować z karty :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2166 PostWysłany: 08 Wrz 2020 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
I w takim wypadku dostaniesz zwrot opłaty rocznej minus te parę dni które użytkowałeś kartę po pobraniu opłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2167 PostWysłany: 08 Wrz 2020 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
ta opłata jest za ostatni rok więc nie dostanę nic - jeśli komuś okres roczny kończył się w lipcu 2020 r- i zrobił wymagany obrót - brak opłaty jeśli kończył się w sierpniu mimo, że przed 19 to oplata została pobrana niezależnie od obrotu - to mój przypadek
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2168 PostWysłany: 09 Wrz 2020 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
+1000 za uro
Ponoć nieoczzywiste w przypadku niektórych kont
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2169 PostWysłany: 13 Wrz 2020 08:01 

Rejestracja: 21 Paź 2018
Posty: 4
Wg info u konsultanta.
Dzień przed nałożeniem opłaty mogę zastrzec kartę.
Dzień później składam wniosek o wydanie nowej.
Opłata za nową premium to 300 nie 600.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2170 PostWysłany: 13 Wrz 2020 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
A skąd masz info o tej nowej premium?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2171 PostWysłany: 13 Wrz 2020 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Kiedyś przerabiałam ten temat jak zniknęła moja karta, po zastrzeżeniu żeby dostać nową w miejsce starej trzeba zapłacić 300 zł, chyba że jest mniej niż rok do końca karty, wtedy 100 zł, okres roczny liczy się od nowej karty, jednak można było nie zastrzegać starej karty, tylko prosić o duplikat, ponieważ moja zaginiona karta nie była użyta, nie zastrzegłem jej tylko poprosiłem o duplikat z powodu zniszczenia, duplikat wydają bez opłaty, a czas biegnie od początku, o duplikat poprosiłem w lipcu, więc opłata będzie pobrana za prawie rok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2172 PostWysłany: 14 Wrz 2020 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Muszę złożyć wypowiedzenie, zastanawia mnie jeden zapis:
W momencie wysłania wypowiedzenia do mBanku powinieneś uregulować zadłużenie karty, tzn. spłacić całość zadłużenia. W przeciwnym wypadku, mBank nie zamknie rachunku Twojej KARTY kredytowej.
Czyli to jednak oznacza, że po złożeniu wypowiedzenia nie mogę już korzystać z KK ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2173 PostWysłany: 14 Wrz 2020 10:48 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
kostek966 napisał(a):
Kiedyś przerabiałam ten temat jak zniknęła moja karta, po zastrzeżeniu żeby dostać nową w miejsce starej trzeba zapłacić 300 zł, chyba że jest mniej niż rok do końca karty, wtedy 100 zł, okres roczny liczy się od nowej karty, jednak można było nie zastrzegać starej karty, tylko prosić o duplikat, ponieważ moja zaginiona karta nie była użyta, nie zastrzegłem jej tylko poprosiłem o duplikat z powodu zniszczenia, duplikat wydają bez opłaty, a czas biegnie od początku, o duplikat poprosiłem w lipcu, więc opłata będzie pobrana za prawie rok


Niestety nie jest tak różowo. Też wyrabiałem duplikat w lipcu i teraz na początku września została naliczona opłata za kartę 600zł. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2174 PostWysłany: 14 Wrz 2020 10:57 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Czyli mamy 2 sprzeczne informacje - jak miło :)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2175 PostWysłany: 14 Wrz 2020 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2189
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Po raz kolejny wychodzą tutaj niezwykłe kompetencje pracowników wsparcia mBank. Oni jedno, system drugie
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2176 PostWysłany: 14 Wrz 2020 12:23 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
A ja trochę z innej beczki: ile wcześniej dostaje się nową kartę gdy stara wygasa? Mam kartę ważną do końca października, a wylatuję 9 X i najprawdopodobniej będę potrzebował kk pod depozyt przy wynajmie samochodu, a wypożyczalnie zwykle życzą sobie, żeby karta była ważna przynajmniej 30 dni. Pani na czacie mówi, że w teorii ta karta powinna do tej daty przyjść, ale chciałem podpytać jak to w praktyce wygląda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2177 PostWysłany: 14 Wrz 2020 12:39 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
O ile poczta nie nawali, to powinieneś ją spokojnie otrzymać do tego terminu. Wysyłają wcześniej (jakoś pod koniec września / na początku października powinieneś mieć w skrzynce).
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#2178 PostWysłany: 14 Wrz 2020 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
oryginalnie miałem termin rocznicy karty na początku września i nie dostałem opłaty do tej pory po wyrobieniu duplikatu,
karty przysyłają ponad miesiąc wcześniej, czyli powinna być przed początkiem października
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#2179 PostWysłany: 22 Wrz 2020 12:31 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Czy w ogóle komuś udało się zmienić kartę premium na zwykłą M&M. Widzę, że te karty są coraz bardziej ukryte w ofercie.
Żona próbowała przez telefon uzgodnić zmianę. W lipcu jej powiedzieli, że nie będzie problemu i może poczekać.
Teraz, że problem jest, ale niby przyjęli wniosek o nową z prośbą o zamknięcie starej dopiero jak będzie nowa.
Ale następnego dnia przyszedł mail z prośbą o wniosek online o zmianę typu karty, a wiadomo, że takiego wniosku online dla tego typu karty złożyć się nie da.
Zaczynam to czarno widzieć.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2180 PostWysłany: 22 Wrz 2020 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Chyba najprościej zawnioskować online o zwykłą M&M i potem od razu zamknąć premium. Problemem oczywiście może być w takim wypadku zdolność kredytowa. Można wprawdzie zawnioskować o minimalny limit (chyba 3.000 zł), ale należy pamiętać że późniejsze podwyższenie limitu kosztuje ;/
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4001 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 201  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group