Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2015 13:13 

Rejestracja: 26 Paź 2011
Posty: 54
Witajcie, mam problem przy rezerwacji biletu do Aten za mile Mile&More . Zawsze płaciłem za wysokie oplaty Lufy milami 15.000 za smarta i 18.000 za opłaty, ale chyba się coś u nich pozmieniało.... podaje komunikat, że opłat nie mogą płacić członkowie M&M programu polskiego
Zmieniłem adres na niemiecki i kraj Niemcy i opcja płatności milami za opłaty milowe wróciła, myślicie, że to przejdzie? ktoś to sprawdza?
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
 
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#2 PostWysłany: 15 Lis 2015 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
Spróbuj... jak się uda to czuję, że zarobisz rekordową liczbę polubień i "Pomógł", a ja będę pierwszym, który na nie kliknie.
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Lis 2015 14:59 

Rejestracja: 26 Paź 2011
Posty: 54
Zmieniłem adres na niemiecki, rezerwacja przeszła, etickety od razu na mailu wystawione przez Lufthansę
2 bilety rezerwowałem, z drugim tak samo, od razu etickety na mailu :) patent działa
Dodatkowo potwierdziłem telefonicznie w niemiekcim M&M, że adres można zmieniać dowolnie, loty nie muszą rozpoczynać z lotniska w DE.
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
13 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 19 Lis 2015 14:04 

Rejestracja: 19 Lis 2015
Posty: 10
To jeszcze wymyśl patent na blokadę wysyłki zakupo z worldshop.eu do Polski:).

Tak w zasadzie to czy ktoś wie o co chodzi? W przeciągu 2 ostatnich miesięcy blokada możliwości kupowania w sklepie worldshop oraz opłacania podatków milami WYŁĄCZNIE dla Polaków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Lis 2015 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
Moja diagnoza: chodzi o kwestie rozliczeniowe między LO a LH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Lis 2015 18:17 

Rejestracja: 19 Lis 2015
Posty: 10
W takim wypadku podatków nie można by opłacać milami do lotów LOTowskich, a nie wszystkich łącznie z LH. Tak mi się przynajmniej wydaję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Lis 2015 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
Gdyby chodziło wyłącznie o Polaków to by nie można było dla Polaka kupić biletu z innego konta :-).

Zakładam, że w jakiś sposób LO kompensuje LH za mile zużyte przez członków zarejestrowanych w PL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lis 2015 14:16 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 79
Loty: 65
Kilometry: 124 210
Informacja n/t opłat lotniskowych za loty-nagrody.

Okazuje się że inne opłaty nalicza strona www ( niższe ) niż infolinia LOT (wyższe)
Warto więc robić rezerwacje przez www a potem reklamować na infoliniii.

Przykład: FRA-WAW oneway. Opłaty na stronie 349 PLN. Infolinia 417 PLN.


Michal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Sty 2017 19:35 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
Czy ktoś może wie jak obejść blokadę zakupów na Lufthansa worldshop.eu?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Sty 2017 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
miszka999 napisał(a):
Informacja n/t opłat lotniskowych za loty-nagrody.

Okazuje się że inne opłaty nalicza strona www ( niższe ) niż infolinia LOT (wyższe)
Warto więc robić rezerwacje przez www a potem reklamować na infoliniii.

Przykład: FRA-WAW oneway. Opłaty na stronie 349 PLN. Infolinia 417 PLN.


Michal

Jedna i druga kwota astronomicznie wysoka i niebardzo wiem skąd wzięta.

Dopłata do biletu za mile OW na trasie FRA-WAW to 191 PLN dla rejsu LOTem i 213 PLN dla rejsu Lufthansą w economy, ale nawet biznes jest tańszy niż kwoty, które wypisałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Sty 2017 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Jaka blokadę?

Zamówić kuriera na niemiecki adres ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Sty 2017 00:24 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
Tą blokadę
Image
Jest możliwość zamówienia do Polski?
Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Sty 2017 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
a czy cos w ogole sie oplaca tam zamowic?
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Sty 2017 00:31 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
A jak inaczej wykorzystać te mile? Na podwyższenie klasy kiedy rzadko teraz w ogóle jest możliwa bo wszystko zajęte?
Sporo podróżuję ale za poprzedni rok zabrakło mi bardzo niewiele do uzyskania statusu Frequent Traveller. To by mi się bardzo przydalo, ale za mile chyba nie można tego kupić prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 30 Sty 2017 14:45 

Rejestracja: 30 Sty 2017
Posty: 1
Również się zastanawiam jak można jako użytkownik M&M z Polski obejść blokadę na worldshop. Do marca muszę pozbyć się mil, a dopiero teraz się zorientowałam, że od 10.2015 zaszło tyle niekorzystnych zmian w programie :cry: . Airshop ze swoją ofertą to jakaś kpina (na dodatek nie można łączyć kuponów zniżkowych). Loty nie wchodzą w grę, gdyż wkrótce rodzina się powiększy i nie latanie nam w głowie.

Profil w worldshop zaciąga dane z profilu M&M, więc wysyłka na adres niemiecki znajomych pewnie nie rozwiąże problemu. Należałoby chyba zmienić swój adres w profilu na niemiecki. Ktoś już próbował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group