Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Cze 2016 14:24 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 77
Czesc,

Chce polecic wam wszystkim wynajem mieszkan od Radka.
Jego profil na airBNB - https://www.airbnb.ie/users/show/28254151
Mozna wynajac bezposrednio od niego bez airbnb i bedzie jeszcze taniej.

Wlasnie wrocilismy z Japoni i to u Radka wynajmowalismy mieszkanie,
lepszego hosta to musze przyznac ze nie mialem oprowadzil, polecil knajpy tanie i dobre, sporo czasu dla nas przeznaczyl a wiedze ma spora o tokyo bo mieszka tam juz 14 lat.
Mieszkania bardzo czyste i przede wszystkim bardzo tanie zwlaszcza biorac pod uwage lokalizacje w centrum Roppongi obok metra.

mam nadzieje ze przyda sie to wam.

EDIT:
pojawiaja sie pytania o adres mejlowy do Radka takze prosze bardzo: last_zoltar@yahoo.com
Góra
 Profil Relacje PM off
ananas lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 04 Lip 2016 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 258
srebrny
Skorzystałem z wynajmu mieszkania u Radka i wraz z żoną szczerze polecamy. Wszystko co napisał @duskraider jest w 100% prawdą. Radek był tak uprzejmy i pomocny, że nawet podjechał po nas autem pod Tokyo Station. Lokalizacja mieszkania jest świetna, bardzo blisko stacji metra Roppongi i Akasaka. Samo mieszkanie malutkie (jak to w Japonii), ale świeże, czyste, z dużym bardzo wygodnym łóżkiem i super fotelem do masażu. Poza tym mały aneks kuchenny z lodówką i innym niezbędnym wyposażeniem + malutka, ale własna prywatna łazienka w mieszkaniu - co nie zawsze jest normą w Japonii :)
Jeżeli tylko będziemy ponownie w Tokio to na pewno skorzystamy jeszcze raz z oferty Radka.

Edit:
Zapomniałem o jednym ważnym szczególe - w cenie pocket wifi z wystarczająco dużym limitem.

PS Powyższa opinia nie jest opłaconą reklamą, jak również nie jest na prośbę Radka.
_________________
Czyżbym jednak nie miał omamów?
https://warszawa.naszemiasto.pl/narkotykowe-centrum-warszawy-brzeskiej-boi-sie-nawet/ar/c11-9505435
https://wiadomosci.wp.pl/warszawa/sam-po-nocach-sie-tam-nie-szlajam-prezydent-warszawy-o-brzeskiej-6963352260762368a?amp=1
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Lip 2016 22:45 

Rejestracja: 13 Paź 2014
Posty: 27
To i ja- debiutując na tym forum aktywnie, a nie tylko pasywnie- dołączę do fanek Radka i jego mieszkania :)

Przedmówcy napisali dokładnie to, co i mnie przyszło zaobserwować podczas tygodniowego pobytu, z którego wczoraj z rodzinką wróciłam. Mieszkanie kameralne, czyściutkie, z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (sztućce, sprzęt kuchenny, lodówka, toster, ekspres do kawy itp), łazienka obecna, z ręcznikami i kosmetykami, w pokoju spore łóżko (spokojnie zmieściły się na nim 2 osoby dorosłe + 8-letnie dziecko), gdyby komuś jednak było za ciasno do spania, to w mieszkaniu jest też japoński materac- futon. Pościel czyściutka, dodatkowo są kapy do przykrycia, gdyby pod kołdrą było za gorąco- co wielce prawdopodobne, szczególnie w miesiącach letnich :) Klimatyzacja i duży wentylator na stanie, Radek zadbał również o tak przydatne rzeczy jak parasolki, jest też wielki fotel do masażu- córka była zachwycona.

Lokalizacja mieszkania idealna- parę minut na piechotę od 3 stacji metra (przetestowałam trasę ze stacji: Roppongi i Akasaka), obok Tokyo Midtown, park, restauracje, sklepy, ok 15min drogi od Tokyo Tower. W budynku, w którym znajduje się mieszkanie, jest też całodobowy sklep, całkiem nieźle zaopatrzony, co ułatwiało zrobienie zakupów przy wieczornym powrocie do lokum i nie tachanie tego przez pół Tokio ;)
Aaa, po przylocie czekały już na nas w lodówce podstawowe produkty- dżem, masło, napoje, chleb.
Na wyposażeniu rzeczywiście jest pocket wifi, który w zupełności wystarcza na kilkugodzinne korzystanie z netu w ciągu dnia- co bardzo ułatwia poruszanie się po mieście.

No i na koniec sama osoba Radosława... Kurczę, do tej pory nigdy nie korzystałam z airbnb (a i teraz nie miałam okazji, bo dogadałam się z Radkiem poza serwisem), 90% moich rezerwacji dokonywałam za pośrednictwem booking.com, więc nie wiem, czy taki poziom obsługi to standard. Facet mega komunikatywny, pomocny, widać, że lubi ludzi i chce, aby jego goście dobrze się czuli w jego mieszkaniach (ma do wynajęcia dwa, w tym samym budynku, ale o stanie drugiego się nie wypowiem, bo tam nie byłam). Na każde moje pytanie odpowiadał mailowo wyczerpująco, sam sugerował wiele rzeczy, z których skorzystaliśmy (polecenie najlepszej plaży w Tokio, optymalnego środka transportu z Narity itp.), odebrał nas ze stacji Shinagawa i prawie się obraził na propozycję finansowego rozliczenia transportu :) Po drodze pokazał miejsca warte odwiedzenia, zasugerował, gdzie można tanio i dobrze zjeść itd.
No i mimo faktu, że mieszka w Japonii od 14 lat, nie zapomniał ani trochę polskiego. Nie ukrywam- znacznie ułatwia to komunikację, szczególnie w kraju, gdzie język angielski jest dobrem szczególnie poszukiwanym, a i ten już odnaleziony często brzmi jak japoński dialekt ;)

Bardzo dziękuję @duskraider za założenie tego tematu i rekomendację Radka i jego lokum- post pojawił się dokładnie w momencie, gdy zaczynałam interesować się zakwaterowaniem w centrum Tokio :)

W razie pytań dot. aktualności z Japonii- na ile będę w stanie, służę pomocą.

PS. W moim przypadku Radek również nie jest "zamieszany" w zamieszczenie tej opinii :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Lip 2016 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Ja zgodnie z duchem forum, czyli "wiele za tak niewiele", polecam mieszkanie Shoty - Japończyka, który jest marynarzem i gdy jest w morzu, udostępnia chatę na airbnb.

https://www.airbnb.com/rooms/6277536

W cenie mobilny net bez limitu i możliwość spróbowania, do czego zachęca właściciel, któregoś z wielu zgromadzonych podczas zawijania do różnych portów na świecie trunków (niektóre o mocy iście szatańskiej) :twisted:
W mieszkaniu znajduje się również spora kolekcja płyt CD ze specyficzną muzyką ;),
Ok. 5 minut spacerem jest targowa ulica, gdzie po godz. 16 byliśmy w stanie najeść się do syta grosze, 198JPY za porcję smacznego żarełka na miejscu lub na wynos, w żadnej innej dzielnicy nie jedliśmy tak smacznie i w takich cenach:
Załącznik:
shotta.jpg
shotta.jpg [ 196.36 KiB | Obejrzany 3480 razy ]
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lip 2016 01:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
@nick Niestety chyba już skasował ogłoszenie, a szkoda, bo brzmi ciekawie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lip 2016 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Mareckipl - przed chwilą sprawdziłem jeszcze raz linka i wszystko działa :)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group