Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Kwi 2012 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 214
Loty: 92
Kilometry: 199 893
niebieski
Witam,

dopiero wdrażam się w forum, także jak popełnię jakąś gafę to przepraszam :)

Czy moglibyście podać miejsca, gdzie można nurkować (generalnie samo miejsce nie ma znaczenia, bo będę dobierał budżet w fazie późniejszej, dostosowany do konkretnego miejsca i ewentaulnie szukał tańszych możliwości).

Przejrzysta woda z fajnymi możliwościami do nurkowania dla początkujących (może być jakaś rafa koralowa?)...ciepło pewnie w takich miejscach idzie w parze przez cały rok :P

Przepraszam, że tak ogólnie, ale od czego można zacząć? W Egipcie można podobno, ale wolałbym coś mnie oklepanego może?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc
_________________
Relacje 2022 >>SYRIA>https://www.fly4free.pl/forum/syria-piekna-czy-bestia,214,163045
NEPAL>
nepal-w-strone-bazy-everestu-rodzinnie,215,164947
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 07 Kwi 2012 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
irae napisał(a):
Witam,

dopiero wdrażam się w forum, także jak popełnię jakąś gafę to przepraszam :)

Czy moglibyście podać miejsca, gdzie można nurkować (generalnie samo miejsce nie ma znaczenia, bo będę dobierał budżet w fazie późniejszej, dostosowany do konkretnego miejsca i ewentaulnie szukał tańszych możliwości).

Przejrzysta woda z fajnymi możliwościami do nurkowania dla początkujących (może być jakaś rafa koralowa?)...ciepło pewnie w takich miejscach idzie w parze przez cały rok :P

Przepraszam, że tak ogólnie, ale od czego można zacząć? W Egipcie można podobno, ale wolałbym coś mnie oklepanego może?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc
oklepane jak oklepane, ale w okolicach Sharm el Sheikh rafa jest piękna. Nigdzie indziej do tej pory nie widzialem lepszej (powiedzmy w okolicy +5000km od Polski)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Kwi 2012 20:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Z najpiękniejszych miejsc gdzie nurkowałem to zdecydowanie Lembongan:) (dużo lepiej niż w Egipcie) Ale wciąż szukam:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Kwi 2012 21:48 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 563
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Można szukać bardzo daleko ale można znaleźć i bardzo blisko...
Ja swego czasu ograniczałem się do Egiptu, bo najłatwiej i najtaniej... Zawsze się uśmiechałem gdy od stałych bywalców tego kraju słyszałem, że temu, kto nurkuje często w M.Czerwonym to trudno jest potem dogodzić... Dziś mogę potwierdzić, że coś w tym jest. Byłem na 11 wyjazdach nurkowych w Egipcie. W tym roku zaliczyłem Zanzibar. W zeszłym roku Tajlandię i Malezję. I dziś mogę podobnie jak Ci wspomniani wcześniej stwierdzić, że najlepsze nurkowanie jest w Egipcie. A te moje najlepsze były w 1998 roku w Hurghadzie i w Dahabie 4 lata temu. Ten pierwszy, 1998 rok to czas jeszcze przed El Ninio 2004 i Catrina 2006. Nigdy więcej i nigdzie więcej nie widziałem tak pięknych raf jak wtedy.... W Dahabie natomiast byłem drugi raz i poza tymi najbardziej popularnymi miejscami, zaliczyłem również miejsca rzadziej odwiedzane przez nurków. Przynajmniej jeszcze wtedy...
Prawdę mówiąc dziś już nie marzę o jakiś odległych egotycznych wodach. W najbliższym czasie najchętniej wybrałbym się np. na safari na Jonsy albo Brothersy... Ale od jakiegoś czasu marzy mi się też wyspa Ustica nad Sycylią. Nie znajdziesz jakieś atrakcyjnej oferty wyjazdu tam bo nikt takowej nie ma. Ale miejsca nurkowe są ponoć rewelacyjne. Gdyby udało się kupić tanie bilety Rayanera do Trapani to można by zrobić ciekawą wyprawę za niewygórowane pieniądze...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group