Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Kwi 2018 11:33 

Rejestracja: 06 Kwi 2018
Posty: 5
Polecam Havana 1957 na 405 Espanola Way , właśnie przed wylotem mi polecano i tam właśnie się udaliśmy. Jedzenie pyszne, ceny nie są wygórowane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#22 PostWysłany: 29 Lip 2018 22:47 

Rejestracja: 08 Kwi 2018
Posty: 10
Bay side marketplace vis a vis hardrock cafe jest the knife. All you can eat za 22$ plus tax z winem i deseremImageImage

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 12 Lis 2023 17:21 

Rejestracja: 26 Lut 2023
Posty: 136
Trochę odswieże temat.
El Brazo Fuerte Bakery w Little Havana (wiem, że to nie South Beach, ale nie będę dla jednej knajpy zakładał nowego tematu).
Załącznik:
Screenshot_20231112_160235_Photos.jpg
Screenshot_20231112_160235_Photos.jpg [ 285.03 KiB | Obejrzany 180 razy ]

Załącznik:
Screenshot_20231112_160753_Photos.jpg
Screenshot_20231112_160753_Photos.jpg [ 565.02 KiB | Obejrzany 180 razy ]

Bardzo fajna piekarnia, z bardzo dobrymi wypiekami ( zwłaszcza krokiety) i bardzo niskimi cenami (od około ~1,5$ za sztukę). Jedynie minus to lokalizacja. Takie tyowe zadupie i trzeba kawałek podejść z buta.

Las Olas Cafe w South Beach. Kuchnia kubańsko mieszana ;)
Załącznik:
Screenshot_20231112_161039_Photos.jpg
Screenshot_20231112_161039_Photos.jpg [ 629.35 KiB | Obejrzany 180 razy ]

Załącznik:
Screenshot_20231112_161515_Photos.jpg
Screenshot_20231112_161515_Photos.jpg [ 650.34 KiB | Obejrzany 180 razy ]

Załącznik:
Screenshot_20231112_161249_Photos.jpg
Screenshot_20231112_161249_Photos.jpg [ 393.87 KiB | Obejrzany 180 razy ]

Załącznik:
Screenshot_20231112_161450_Photos.jpg
Screenshot_20231112_161450_Photos.jpg [ 616.74 KiB | Obejrzany 180 razy ]

Jedzenie całkiem niezłe (zwłaszcza Empanadas), świetna kawa, ceny przyzwoite. Zwykle trafiałem na kolejkę, więc trzeba chwilę odstać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Mar 2024 14:48 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 588
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Na początek może prośba do moda o zmianę nazwy np. na "Miami - gdzie zjeść?" Bo chyba już dawno temat wyszedł poza Miami Beach

Podczas naszego kilkudniowego pobytu raczej unikaliśmy restauracji, bo ceny nie zachęcały. Jeśli chodzi o śniadania to tutaj zdecydowanie wygrywał Walmart (głównie dzięki temu że w wynajmowanych pokojach zawsze była lodówka i mikrofala) i albo sandwich do podgrzania albo sałatka. Zwłaszcza po kilku dniach z kuchnią amerykańską rzucaliśmy się na sałatkę jak Reksio na szynkę.

Lunch i tutaj praktycznie zawsze lądowaliśmy w tym samej sieci, czyli stacja benzynowa RaceTrac. Jest tego pełno w okolicy Miami i ogólnie na Florydzie. Na plus dość duży wybór jedzenia, dobra i tania kawa świeżo mielona na ciepło i zimno (co nie jest standardem na amerykańskich stacjach). Kawałek pizzy 2,99 + drugi za 1$. Do tego burgery, corn dogi, hot dogi, rożne zawijasy w tortillach itp. Mają też automat z lodami, a właściwie z ich lepszą wersją czyli frozen yoghurt. My za lekki lunch 2 dorosłych + 6 latka płaciliśmy w granicach 11-15$.

Kolacji szukaliśmy głównie w lokalnych sieciach i zdecydowanie unikaliśmy takich dostępnych w Polsce. Zdecydowanie najciekawsza była sieć Pollo Tropical. Korczaka podawali grillowanego (czyt. jak u nas z rożna) do tego ryż, czarna fasola i panierowany platan. Byliśmy tam jakoś na początku pobytu i uznaliśmy że lekko niedoprawione i jakoś bez szału, ale później na tle reszty lokali uznaliśmy, że jednak na tle konkurencji Pollo Tropical wyróżniało się pozytywnie.

Po drodze z Key West zaliczyliśmy Taco Bell. Ogólnie bez szału, ale zjadliwe i cenowo przystępne.

Texas Church Chicken - hmm, raczej nie polecam. Typowy kurczak w panierce. Całość przeraźliwie tłusta - całe ćwiartki kurczaka to zdecydowanie za duże kawałki. Ciężko było to jeść, bo taki wielki kawał był długo gorący w środku.

Z ciekawszych i przystępnych cenowo miejsc jeśli ktoś ma nocleg na przedmieściach, to warto szukać niedużych centrów usługowo-handlowych. Nie mam tu na myśli dużych centrów typu mall, tylko takie lokalne - parking a w koło niego lokale z jedzeniem (w dobrych cenach), szewc, szklarz, dentysta, weterynarz. My w takim znaleźliśmy smaczną pizzę w okolicy 10-12$ (Jerry & Joe's Pizza) - chyba mają kilka lokali.

W ramach podsumowania:
- córka jadła głównie pizzę, bo o ile lubi wszelkie panierowane kurczaki to w stanach jej nie smakowały
- frytki podawali zazwyczaj w posypce przyprawowej, która była dziwnie uzależniająca.
- w większości lokali do picia można było wziąć jedynie napoje gazowane
- warzyw nie było wcale
- pieczywo (przynajmniej w Walmarcie) wyglądało strasznie.
- wszystko było znacznie słodsze (córka nie była wstanie wypić gorącej czekolady, co się dzieciom raczej nie zdarza)
- Jak mieliśmy kilkudniowy rejs z portu Miami, to na śniadaniu miałem zawsze wielki uśmiech ulgi kiedy mogłem sobie wybrać 3 rodzaje ciemnego pieczywa.
- Za to "odkryłem" na nowo wino Sutter Home za 5,49$

P.S.
jeszcze znaleźliśmy świetną knajpkę ale w Orlando Pho Drive Thru z kuchnią wietnamską. Żona jadła zupę pho i jej smakowała (dla mnie nieco za aromatyczna) a ja sandwicha wietnamskiego i był pycha
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group