Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lut 2020 23:42 

Rejestracja: 22 Lut 2020
Posty: 16
Witam!
Jest to mój pierwszy post na forum i od razu zaznaczę że szukałem czegoś na ten temat ale odpowiedzi nie znalazłem :/
Mianowicie chodzi o to, że we wrześniu lecę do USA po raz kolejny. Wiem już co i jak tam wygląda, jeździłem nawet autem narzeczonej (obywatelka USA).
Teraz gdy przekroczyłem magiczne 25 lat mogę w końcu wypożyczyć mustanga w normalnej cenie i delektować się przez 16 dni jazdą po Ameryce.
I już teraz planując wyjazd i wydatki, natrafiłem na różnicę ponad 1500zł między rentalcars (4600zł) a stroną alamo (~3050)..
Czy jest jakiś haczyk którego ja nie widzę, czy po prostu faktycznie jest taka różnica?
Dodam że na stronie alamo Damage Waiver jest już w cenie.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :D

A tak poza tematem, mam zamiar spędzić 2 dni w Waszyngtonie, później 2 dni w Niagara Falls a resztę czasu w mieście narzeczonej ale tu jest pytanie czy ktoś wie jak to wygląda gdy przekraczam granicę z Kanadą samochodem z Alamo?

Załączniki:
Komentarz do pliku: Rentalcars
Rentalcars.jpg
Rentalcars.jpg [ 198.23 KiB | Obejrzany 991 razy ]
Komentarz do pliku: Alamo
Alamo.jpg
Alamo.jpg [ 188.5 KiB | Obejrzany 991 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 23 Lut 2020 00:58 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Prawie na pewno OC powyżej minimów określonych dla Washington DC (https://dmv.dc.gov/service/vehicle-insurance) nie jest w cenie. Po dodaniu EP (extended protection) cena wzrasta do 1050U$D.
EP zawiera w sobie
Cytuj:
third-party liability protection with a combined single limit per accident equal to the difference between the minimum financial responsibility limits referenced above and $1,000,000 Combined Single Limit per accident.


To ubezpieczenie już jest w cenie podawanej na rentalcars, co i tak niezmienia faktu, że poprzez stronę Alamo jest taniej, i pewnie jak poszukasz jakiś kodów zniżkowych to jeszcze tę cenę obniżysz.

Załączniki:
Screen Shot 2020-02-22 at 23.55.33.png
Screen Shot 2020-02-22 at 23.55.33.png [ 201.47 KiB | Obejrzany 961 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lut 2020 14:37 

Rejestracja: 22 Lut 2020
Posty: 16
Tak myślałem że coś za tanio :D
Super konkretna odpowiedź, dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Lut 2020 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Po co tworzyć nowy temat? Nie wiem.
Można przecież spytać w podobnych, nie wspominając już o tym, że na Twoje pytania są odpowiedzi na forum...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group