Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Wrz 2022 13:53 
Awatar użytkownika

platynowy
Wszystko zalezy od czego chcemy sie ubezpieczyc bo na normlane medyczne sprawy to w Europie EHIC wystarczy, z lotami w EU tez mamy prawie gwarantowane eu264 ubezpieczenie.
Ja zawsze kupowalem najtansze ubezpieczenie i raz jak mi sie samolot spoznil poza EU przez co stracilem lot powrotny to sie okazalo w kruczkach ze ubezpieczenie mam na lot powrotny ale tylko bezposredni :-)
Teraz wzialem Rev Premium glownie za sprawa tego ze robilem duzo wiekszych transferów i ubezpieczenie wyszlo w cenie, spogladajac na warunki jest wiele wyjatków ale nie sa jakies takie dziwne w stylu ze ubezpieczenie jazdy na nartach do wysokosci 200m n.p.m :D

Cokolwiek czlowiek nie kupi to trzeba sie w pelni zaznajomic z warunkami bo czesto jest tak ze np. kradziez telefonu jest pokryta jezeli zglosimy sprawe na policje, dostaniemy wniosek, bedzie przetlumaczony na angielski i calosc odbedzie sie w 24h od kradziezy.. czesto jest jeszcze wklad wlasny typu £50 - wiec przy starszych telefonach to raczej bezuzyteczne, a przy podrózach np. do krajów z wieksza kradzieza lepiej wziac jakis stary telefon.

Przy R Premium licze glownie chyba na SmartDelay czyli dostep do lounge dla 2 osób jezeli lot opozni sie o 1h.. no ale zobaczymy jak to dziala bo troche lotów w tym roku bede mial.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 16 Wrz 2022 14:12 
Awatar użytkownika

Loty: 154
Kilometry: 347 723
srebrny
No tak, w sumie zabrakło tego na początku - chodzi o KL i tylko o KL (gdy wyjazd jest poza EU, bo w EU to wiadomo)

Najnowsza LIVE relacja na Forum F4F: Sto dni dookoła świata
A bardziej na żywo, więcej obrazu, mniej tekstu: https://www.instagram.com/fivetofly/
 Relacje PM off  

[ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości