Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Kwi 2019 12:05 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 41
Moi Drodzy,
w zeszłym roku zrobiłem synowi niespodziankę i wyjechaliśmy na 4 dni na "męski wypad", tyko sami. Główną atrakcją były pokazy Pyromagic w Szczecinie. Całość jeszcze okraszona pozostałymi atrakcjami (Iwszy raz) jak lot samolotem do Szczecina, wyjazd nad morze, nocleg w hotelu, powrót pociągiem w wagonie sypialnianym z noclegiem i kilka dodatkowych w ramach pokazu /wyjazdu. Powiem tylko tyle że syn był zachwycony i bardzo głęboko zapadło mu to w pamięci. W tym roku dopytuje czy wyjedziemy razem na męski wypad. O ile w zeszłym roku nie szczędziłem pieniędzy, tak w tym roku chciałbym coś tańszego oraz zabrać już drugiego syna (córka jeszcze poczeka bo ma 6 miesięcy :)). Najciekawsze jest to, że syn powiedział że rok temu mu się bardzo podobało, ale nie miejsce tu jest najważniejsze - chce wyjechać tylko ze mną!. Powiem tylko tyle, wbiło mnie w fotel jak to usłyszałem i prawie się rozkleiłem :)


W tym roku też chcę wyjechać z synami, jednak znacznie tańszym kosztem. Myślałem o jakimś wylocie za granice maks. na 3-5dni, najlepiej w miejsce gdzie będzie można zorganizować zajęcie chłopcom. Polsce również nie mówię nie. Macie jakieś pomysły na miejsce, trasy, atrakcje? Może ktoś zrobił coś podobnego jak ja i chętnie się podzieli?



P.S.
Ze swojej strony mogę polecić mój pomysł, w różnym wydaniu. Generalnie Pyromagic naprawdę wart zobaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 25 Kwi 2019 12:38 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Trudno mi ocenić co znaczy "tańszy koszt", ale poniżej kilka miejsc, które odwiedzałem z dziećmi w podobnym wieku w ramach krótkich wycieczek - istotne dla mnie były też dogodne doloty (w moim przypadku z Warszawy) i nie były to bardzo drogie wycieczki:
1) Memmingen -> zwiedzanie Neuschwanstein, Ulm i kiełbaski robią robotę
2) Billund -> bardzo tanie loty, akceptowalna cenowo wejściówka do Legolandu (groupon, vouchery, bezpłatne bilety dla dzieci trzeba trochę poszukac co się opłaca), ale może 3-latek troszkę za mały
3) Charleroi -> tanie częste loty, jaskinie Han i obok park (nazwy nie pamiętam) ze zwierzętami są super dla dzieci , w okolicy są jeszcze inne fajne miejsca, ale lepiej będą bawić się 5-latkowie (Luksemburg, Gandawa ...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Kwi 2019 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
-- 25 Kwi 2019 12:06 --

PKT2 jest super dla dzieciaków i do zrobienia za ok 2500 PLn za 3 osoby

Załącznik:
bll.jpg
bll.jpg [ 92.12 KiB | Obejrzany 5093 razy ]


Załącznik:
bll2.jpg
bll2.jpg [ 257.21 KiB | Obejrzany 5093 razy ]


Załącznik:
bll3.jpg
bll3.jpg [ 226.83 KiB | Obejrzany 5093 razy ]


-- 25 Kwi 2019 12:26 --

A w niektórych terminach nawet "parę" stówek taniej.

Załącznik:
BLL1.jpg
BLL1.jpg [ 77.01 KiB | Obejrzany 5058 razy ]
_________________
Image


Ostatnio podbity przez Antek12, 25 Kwi 2019 13:26
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group