Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2020 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Mercury Cash to platforma umożliwia intuicyjne przelewy, płatności oraz wymianę i obrót między kryptowalutami a walutami tradycyjnymi. Projekt powstał w 2017 roku, serwis pochodzi z Florydy ze Stanów Zjednoczonych. W ramach programu poleceń Mercury Cash oferuje 10$ bonusu na start.

Jak zdobyć darmowe 10€ od Mercury Cash?

1. Korzystamy z linku polecającego. Mój reflnk to:
https://dashboard.mercury.cash/register?referal=49b1353d520912a7e5cef14cb70a7b9b
2. Po kliknięciu w powyższy link podajemy naszego maila, ustalamy hasło, wybieramy kraj zamieszkania i tworzymy konto.
3. Potwierdzamy następnie nasz adres e-mail i logujemy się do aplikacji.
4. W kolejnym kroku uzupełniamy formularz, w którym podajemy nasze dane, jak niżej:

Załącznik:
Mercury 0.jpg
Mercury 0.jpg [ 80.37 KiB | Obejrzany 5621 razy ]


następnie dokonujemy weryfikacji numeru telefonu, wpisując otrzymany kod sms i weryfikujemy tożsamość przesyłając zdjęcie dokumentu. Potwierdzenie weryfikacji konta zajmuje serwisowi ok. 24h.

5. Ostatni krok to depozyt i pierwszy zakup kryptowalut w serwisie. Przechodzimy do zakładki Depozyt. Dokonujemy wpłaty o wartości min. 100€, za którą następnie kupujemy kryptowaluty. Depozyt środków możliwy jest za pomocą przelewu. Formularz depozytu wygląda, jak niżej:

Załącznik:
Mercury 1.jpg
Mercury 1.jpg [ 111.24 KiB | Obejrzany 5621 razy ]


Podajemy w nim kwotę, jaką planujemy wpłacić, następnie dodajemy dane naszego konta, z którego chcemy dokonać depozytu środków i wybieramy źródło pochodzenia naszych środków. Klikając "+ Add New Bank Account" rozwinie nam się menu jak niżej:

Załącznik:
Mercury 2.jpg
Mercury 2.jpg [ 68.28 KiB | Obejrzany 5621 razy ]


Po wpisaniu numeru IBAN naszego konta z którego będziemy dokonywać wpłaty system automatycznie sam uzupełni wszystkie pozostałe pola. Wykryje kraj naszego banku, jego nazwę, numer BIC, a w polu właściciela będzie widoczne i zablokowane nasze imię i nazwisko. Depozytu możemy dokonać wyłącznie z własnego konta. Po zatwierdzeniu konta i potwierdzeniu operacji depozytu otrzymamy numer rachunku bankowego na jaki mamy dokonać wpłaty i wszystkie dane do wpłaty. Ważne, aby wysyłając przelew pamiętać o wpisaniu Reference Number w jego tytule.

Załącznik:
Mercury 3.jpg
Mercury 3.jpg [ 227.37 KiB | Obejrzany 5621 razy ]


Kiedy przelew trafi na nasze konto (trwa to max 1 dzień roboczy) dokonujemy zakupu. Po sfinalizowaniu transakcji bonus +10€ zostanie dodany do naszego konta.

Potwierdzenie otrzymania premii 10€ od serwisu poniżej:

Załącznik:
Mercury 4.jpg
Mercury 4.jpg [ 108.23 KiB | Obejrzany 5621 razy ]


Załącznik:
Mercury 5.jpg
Mercury 5.jpg [ 64.47 KiB | Obejrzany 5621 razy ]


Bonus 10€ otrzymują obie strony - osoba, która zaprasza oraz nowa osoba, która właśnie się zarejestrowała. Możemy zapraszać znajomych i zgarnąć kolejne darmowe pieniądze.

Sprawdzona promocja. Serdecznie zapraszam do skorzystania.

* Jeśli bonus nie zostałby dopisany w ciągu 24h, możemy napisać wiadomość do supportu na czacie i premia zostanie dopisana manualnie. Przy pytaniu o adres email osoby zapraszającej - mój adres e-mail to: piotreq86@gmail.com ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu
#2 PostWysłany: 15 Kwi 2020 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
Wykorzystałem ref. od @piotrek_

Mój ref to:

https://dashboard.mercury.cash/register ... 8963547c1f


-----------------------------------------------------------------------------------------------

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Kwi 2020 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Rezerwuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Kwi 2020 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Rezerwuję @onufry_z
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Kwi 2020 07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2231
złoty
Rezerwuje @piterbtm
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Kwi 2020 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Wykorzystałem ref @benedetti

Nastepny @piterbtm

Mój ref:
https://dashboard.mercury.cash/register ... f1d941a975


-----------------------------------------------------------------------------------------------

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Kwi 2020 22:50 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Rezerwuję @Hose
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Kwi 2020 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Wykorzystałem ref @onufry_z

Mój ref:

https://dashboard.mercury.cash/register ... 1992959baa

Następni w kolejce :
@Hose
@BarneyGF
-----------------------------------------------------------------------------------------------

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Kwi 2020 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2231
złoty
Wykorzystałem ref @piterbtm, nastepny @BarneyGF

Mercury Cash to platforma umożliwia intuicyjne przelewy, płatności oraz wymianę i obrót między kryptowalutami a walutami tradycyjnymi. Projekt powstał w 2017 roku, serwis pochodzi z Florydy ze Stanów Zjednoczonych. W ramach programu poleceń Mercury Cash oferuje 10$ bonusu na start.

Jak zdobyć darmowe 10€ od Mercury Cash?

1. Korzystamy z linku polecającego. Mój reflnk to:

https://dashboard.mercury.cash/register?referal=81aae96dee9b24d3413095dcd124090e

2. Po kliknięciu w powyższy link podajemy naszego maila, ustalamy hasło, wybieramy kraj zamieszkania i tworzymy konto.
3. Potwierdzamy następnie nasz adres e-mail i logujemy się do aplikacji.
4. W kolejnym kroku uzupełniamy formularz, w którym podajemy nasze dane, następnie dokonujemy weryfikacji numeru telefonu, wpisując otrzymany kod sms i weryfikujemy tożsamość przesyłając zdjęcie dokumentu. Potwierdzenie weryfikacji konta zajmuje serwisowi ok. 24h.
5. Ostatni krok to depozyt i pierwszy zakup kryptowalut w serwisie. Przechodzimy do zakładki Depozyt. Dokonujemy wpłaty o wartości min. 100€, za którą następnie kupujemy kryptowaluty. Depozyt środków możliwy jest za pomocą przelewu. Podajemy w nim kwotę, jaką planujemy wpłacić, następnie dodajemy dane naszego konta, z którego chcemy dokonać depozytu środków i wybieramy źródło pochodzenia naszych środków. Klikając "+ Add New Bank Account". Po wpisaniu numeru IBAN naszego konta z którego będziemy dokonywać wpłaty system automatycznie sam uzupełni wszystkie pozostałe pola. Wykryje kraj naszego banku, jego nazwę, numer BIC, a w polu właściciela będzie widoczne i zablokowane nasze imię i nazwisko. Depozytu możemy dokonać wyłącznie z własnego konta. Po zatwierdzeniu konta i potwierdzeniu operacji depozytu otrzymamy numer rachunku bankowego na jaki mamy dokonać wpłaty i wszystkie dane do wpłaty. Ważne, aby wysyłając przelew pamiętać o wpisaniu Reference Number w jego tytule. Kiedy przelew trafi na nasze konto (trwa to max 1 dzień roboczy) dokonujemy zakupu. Po sfinalizowaniu transakcji bonus +10€ zostanie dodany do naszego konta.

Bonus 10€ otrzymują obie strony - osoba, która zaprasza oraz nowa osoba, która właśnie się zarejestrowała. Możemy zapraszać znajomych i zgarnąć kolejne darmowe pieniądze.

* Jeśli bonus nie zostałby dopisany w ciągu 24h, możemy napisać wiadomość do supportu na czacie i premia zostanie dopisana manualnie.

------------------------------------------------------------------------------------------------

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Kwi 2020 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Istotna uwaga - w Regional Setting ustawcie sobie € - jako walutę domyślną. Bonus przyznawany jest w walucie domyślnej. Jeśli będzie ustawiony $, wówczas i bonus będzie w $ i ref też. Dlatego warto to przestawić na Euro.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 17 Kwi 2020 21:07 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Potwierdzem rezerwację @Hose
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Kwi 2020 00:36 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
Rezerwuję po @BarneyGF
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Kwi 2020 17:05 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
BarneyGF napisał(a):
Potwierdzem rezerwację @Hose

Nie mogę edytować wcześniejszego posta - przy próbie doładowania ciągle komunikat "Thank you for registering at Mercury Cash, we are currently reviewing your documents and your profile information, your account should be active between 12 to 48 hours, if you need more information please contact customer service."
Mam nadzieję, że po weekendzie się ruszy do przodu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Kwi 2020 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1169
Loty: 369
Kilometry: 398 614
niebieski
Rezerwuję po @xkr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Kwi 2020 23:33 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Ciągle czekam na weryfikację tożsamości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 21 Kwi 2020 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2231
złoty
@BarneyGF Zagadaj do nich przez chat (www), mi odpisali, ze maja teraz dużo rejestracji ze względu na promocje, ale aktywowali konto 30min po rozmowie. Przelew z Revo szedł 2h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 21 Kwi 2020 15:52 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Eddy po zagadaniu na czacie, napisał że jeszcze dzisiaj po południu mnie zweryfikują :)

Edit godz. 22.15 - zweryfikowali mnie, zrobiłem przelew z Kantoru Aliora. Nie widzę jednak jeszcze kodu polecającego, ani w serwisie internetowym, ani w aplikacji mobilnej, więc pewnie trzeba poczekać do jutra, aż doładowania przyjdzie do Mercury Cash.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Kwi 2020 03:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
Generalnie nie chcę zniechęcać, ale po przetestowaniu kilkunastu platform Mercury jawi się jako kompletna porażka. Ciągłe problemy - przez jakiś czas nie mogłem się zalogować, bo wyskakiwał błąd. Po reakcji supportu naprawili, ale teraz znowu to samo. Błędy wywalane przy próbie zakupu BTC, w apce niektóre funkcje wogóle nie reagują na kliknięcie. Długie oczekiwanie na weryfikację i zaksięgowanie kasy (pomimo, że przychodzi mailem info, że środki już są). Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się wypłacić wkład plus bonusy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Kwi 2020 08:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2231
złoty
Ja nie zauważyłem żadnych problemów, przynajmniej przez www. Do końca kwietnia nie pobierają prowizji to i liczba rejestracji na pewno znacząco wzrosła.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Kwi 2020 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Wczoraj robili wypłaty bonusów, być może ktoś z Was otrzymał.
Poniżej potwierdzenie otrzymania do nich wypłaty 10€ już na Revolut:

Załącznik:
Screenshot_2020-04-21-11-42-25-454_com.revolut.jpg
Screenshot_2020-04-21-11-42-25-454_com.revolut.jpg [ 67.23 KiB | Obejrzany 4999 razy ]


Przelew trochę trwa, ok. 3 dni roboczych. Ale wszystko działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bialy695 oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group