Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Sie 2020 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Już po dealu , poprawili na 279 zł ceny sie zaczynają
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#22 PostWysłany: 04 Sie 2020 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Pytanie do szczęśliwych nabywców tego zacnego znaleziska - zablokowali wam środki na karcie w momencie rezerwacji? Bo u mnie rezerwacja przeszła gładko i jest do teraz potwierdzona ale blokady środków na karcie ani widu ani słychu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Sie 2020 22:11 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
U mnie też brak blokady - ale przy rezerwacji drugiego pokoju miałem weryfikację karty (obciążenie na 0 )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kemot uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 04 Sie 2020 22:32 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
U mnie identyczna sytuacja jak u @kemot - zero śladów rezerwacji na karcie, ale na stronie Accora wisi jako potwierdzona

Edit: od 28.04 do 18.05 brak dostępności jakichkolwiek pokoi w tym hotelu. Może planują jakiś remont (?) albo dłuższą konferencję, czy coś w tym stylu, i stąd to całe zamieszanie z cenami, a teraz z wyzerowaną dostępnością obiektu?
Góra
 Profil Relacje PM off
kemot uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 04 Sie 2020 23:23 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Bardzo możliwe, bo na potwierdzeniu rezerwacji jest informacja a stawce konferencyjnej, natomiast wydaje mi się że brak dostępności to skutek naszej działalności - bo liczba dostępnych pokoi stopniowo się zmniejszała - najpierw lepsze pokoje i daty bliżej majówki.

Jeśli to konferencja to wątpliwe że to uznają ;-p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
silvershark lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 05 Sie 2020 08:58 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@SPLDER myślisz, że udało się nam wykupić cały hotel na trzy tygodnie? ? Konferencja Fly4Free ?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ZENNNEK uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 05 Sie 2020 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Na mój nos to wszystko mogło wziąć się z tego, że w tym terminie jest tam rzeczywiście zaplanowana jakaś grubsza "konferencja" i to dla jej uczestników była na podstawie umowy z jej organizatorem przygotowana taka niska, wręcz symboliczna, stawka za nocleg ale ktoś źle w systemie poustawiał i to co miało być dostępne tylko dla wąskiej grupy wtajemniczonych, niechcący trafiło do globalnego systemu rezerwacyjnego.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 06 Sie 2020 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
@silvershark Konferencja forum fly4free :mrgreen:. Będziemy omawiać różne deale ;). A tak poważnie, to blokady na karcie nie ma. Sprawdziłem przed chwilą.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 06 Sie 2020 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
silvershark napisał(a):
Wizy elektroniczne są zawieszone z powodu koronawirusa, ale nie widzę powodu dla którego nie miałyby powrócić, skoro e-wizy np. dla Petersburga wprowadzono dopiero niedawno (podobnie dla obwodu Kaliningradzkiego, 1 lipca 2019)


https://www.onlinevisa.com/news/russia- ... h-in-2021/

I nic się nie zmieniło, przez wirusa. ;)
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Sie 2020 14:09 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@macio106 płatnych e-wiz dla innych części Federacji faktycznie jeszcze nie ma. Są jedynie bezpłatne (Kaliningrad i Petersburg dla Polaków).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Sprawdźcie sobie na skrzynkach pocztowych w jaką prymitywną zagrywkę poszli...
Góra
 Profil Relacje PM off
Smrodek lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:32 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Tak, dopłata po kilkaset złotych za noc. Jakiś pomysł co im odpisać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Ja zaraz "zrobię" rezererwację za 1 rubla i odeślę im mailem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
W mailu też potwierdzenie poprzednich domysłów: "SPECIAL EVENT RATE - BB,"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Mail otrzymany tuż po rezerwacji:
Image

Mail "aktualizacyjny" z dzisiaj:
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
zera się zgadzają ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Za taką cenę to ja bym miał nocleg w Raffles...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 06 Sie 2020 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Po mojej odpowiedzi otrzymałem:

"Mr.xxx xxc,
Greetings from Kaliningrad!

First of all, we would like to thank you for your active participation in ALL Accor loyalty program!

Second, we would like to thank you for choosing our Mercure Kaliningrad Hotel for your trip to Kaliningrad!

We are happy to see bookings from our country’s guests for next 2021 year – it shows that our hope for an ending of extremely hard times with its COVID-19 restrictions meets your optimistic plans.

Unfortunately we’d like to inform you that besides pandemic difficulties our hotel recently faced with technical difficulties: our customers including you could see unbelievable ill-conditioned prices in Mercure Kaliningrad for rooms.

Now the technical problem is already fixed. As a consequence of happened problem, required non-refundable full prepayment is still not charged from your card.

We kindly ask you to check your reservation’s actual details and confirm readiness of your guaranteeing credit card to be charged on full amount of reservation until 13/08/2020 18:00 (local time). Otherwise, the booking will be cancelled.

You can check reservation’s actual details in your ALL account or through following link: https://secure.accor.com/store/index.htm l#/en/bookings/home?origin=accor


Please accept our sincere apologies for any inconveniences. Nowadays your loyalty is more important than ever to our hotel."

Jak widać problemu technicznego nie rozwiązali bo mamy aktualnie "unbelievable ill-conditioned prices" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 06 Sie 2020 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Tja najwyraźniej poszło kopiuj-wklej do wszystkich zainteresowanych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 07 Sie 2020 12:18 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Ma ktoś maila do supportu Accora? Nie działa mi formularz na stronie, choć próbowałem na komputerze z dwóch różnych przeglądarek. Nie przepuszcza wiadomości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kain oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group