Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lip 2022 09:11 

Rejestracja: 09 Lip 2022
Posty: 8
Skąd
  • La Palma

Dokąd
  • Polska, Gdańsk

Data wylotu
  • 21.07.2022

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • BCN- GDN 24.07 ale na miejscu jest w nocy z niedzieli na poniedziałek, la Palma 21.07 - MAD, 22.07 MAD- WAW ale przekracza budżet (200E/os)

Dodatkowe informacje
  • Witam, odwołali nam lot 21.07 z la Palma do Barcelony(Ryanair), na 22.07 mam lot z Reus do Gdańska o 14:15 (z którego mogę oczywiście zrezygnować). Alternatywnym połączeniem jaki mogę wybrać za odwołany lot do Barcelony to 19 lub 23 lipca. Problem jest taki, że w Gdańsku muszę być najpóźniej w niedzielę 24.07 o 12.00
    Czego szukam?
    - połączenie dla 2 osób
    - połączenia z Barcelony do Gdańska (uwzględniając zmienioną datę lotu)
    - połączenia z La Palma do Gdańska
    - tak by w Gdańsku być przed 12.00 24.07
    - by zmieścić się w 700zł/os
    - wylot z la Palma najlepiej po 21.07
    - z jedną przesiadką może być nocleg na lotnisku lub np doba lub dwie na zwiedzanie okolicy
    - mamy paszporty jakby co.
    - lot może być również do innego miasta Polski, o ile przetransportowanie się do Gdańska uda się w określonych ramach czasowych i nie będzie trwać 7 godzin +
    Proszę pomóżcie, przeszukaliśmy azair, kayak i kiwi, nie umiemy znaleźć opcji wyboru dlugiej przesiadki. Znalezione połączenia albo zbyt skracają pobyt albo są zbyt męczące czasowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 09 Lip 2022 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Jeżeli Ryanair odwołał ci lot, to możesz go zmienić -7 +14 dni na jakikolwiek inny z jego siatki, który ci pasuje. Nie musisz płacić 700 złotych za to.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lip 2022 09:37 

Rejestracja: 09 Lip 2022
Posty: 8
elwirka

Tak, wiem. Plan był taki by z La Palma lecieć 21.07 do Barcelony a 22.07 z Barcelony do Gdańska. Ale z La Palmy jest odwołany i zmiana na inny termin (19.07 lub 23.07) nic mi nie daje bo nie mam jak wrócić do Gdańska. Szukam zupełnie innego połączenia lub takiego które będzie bazować na tym powrotnym zmienionym na 23.07.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lip 2022 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@yria_salvia Okresl sie jasniej, bo jakis chaos panuje w tej wypowiedzi i troche niewiadomo czego chcesz. Jesli masz alternatywe na 19/7 to wez ja i baw sie Barcelonie. Zero zbednych ruchow do wykonania. Co Ci przeszkadza zrobic: 19/7 SPC-BCN?
Jezeli chcesz zlapac wszystkie koty za ogon - aby bylo tanio, szybko i w oryginalnym terminie, to...chyba jakis kompromis wskazany. Zwlaszcza na last minute w szczycie sezonu.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Lip 2022 10:04 

Rejestracja: 09 Lip 2022
Posty: 8
jaco027

Może, tak jest. Chodzi o to, że na La Palmę przylatujemy 14.07, z nocowaniem na lotnisku po drodze. Last minute to mi przewoźnik odwołał lot, powrót 19 powoduje, że część opłaconego hotelu i auta przepada, i że zostaje nam tylko niecałe 5 dni na wyspie. Przepraszam, że ten post jest taki chaotyczny.
Może jeszcze sama poszukam, tylko przydałaby się taka wyszukiwarka co ma aktualne godziny wylotów (azair niestety tutaj kuleje), szerszą gamę przewoźników, w tym lokalnych, i gdzie da się wklikać, że przesiadka ma mieć powyżej 24 godzin. Oczywiście, jak się nie uda nic znaleźć to będzie ten lot 19.07 ;(


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Lip 2022 11:54, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Lip 2022 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Azair i tak bedzie najlepszy, tylko trzeba sprawdzac po kolei co jest dostepne. Tu masz ustawienia na przesiadke DO 2 dni, mozna to przedluzyc, nie mozna ustawic OD.
https://www.azair.eu/azfin.php?tp=0&sea ... mit=Search
Pobaw sie z miastami wylotu, ew dolot do Niemiec, Danii i tani Ryan do GDN. Ceny trzeba sprawdzac, bo nie beda aktualne.
Alternatywnie momondo, skyscanner, kayak - to tyle z glownych agregatorow.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Lip 2022 10:26 

Rejestracja: 09 Lip 2022
Posty: 8
dziekuje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Lip 2022 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Lec do Madrytu 21 - powinno się móc dogadać zamiane z FR, ewentualnie cena nie jest wysoka. Ok. 23 masz Alsa z T4 do Tarragony za ok. 40 eur. Rano jesteś na miejscu jeszcze masz czas by pozwiedzać ;) Ewentualnie rzuć okiem na Renfe.
W normalnych czasach do zrobienia na luzie, teraz jednak ryzyka są trochę większe...

Edyta:

Nawet możesz wysiąść w Reus
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Lip 2022 11:13 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
La Palma promem na którąś z wysp, a następnie Ryanair krajówka do Barcelony

Zapewne z Teneryfy

@elwirka to trasa krajowa ES
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Lip 2022 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Teoretycznie fajnie ale Palma-Teneryfa-min. 60EUR za osobe - wysiadka w Los Crtistianos + przejazd na TFN + nowy lot (chyba ze sie uda zmienic poprzedni). Duzo czasu plus ekstra 500PLN.
https://www.fredolsen.es/en
https://www.google.com/maps/dir/Tenerif ... 11!1m0!3e0
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Lip 2022 12:00 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Alternatywą jest rezygnacja z urlopu w ogóle

Te 60 e + bodajże 7 e bilet zwykły autobus na trasie co piszesz

Można też próbować zmienić Za darmo La Palmę na loty do i z Teneryfy z Barcelony, na czacie Ryanair
Ja bym wolał Teneryfę od La Palmy, ale to kwestia osobistych wyborów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Lip 2022 12:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
A dlaczego nie samolotem na TFN z La Palmy za ~50 EUR? I dalej krajówka z TFN
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 09 Lip 2022 15:49 

Rejestracja: 09 Lip 2022
Posty: 8
dg72 napisał(a):
Alternatywą jest rezygnacja z urlopu w ogóle

Te 60 e + bodajże 7 e bilet zwykły autobus na trasie co piszesz

Można też próbować zmienić Za darmo La Palmę na loty do i z Teneryfy z Barcelony, na czacie Ryanair
Ja bym wolał Teneryfę od La Palmy, ale to kwestia osobistych wyborów.


Na Teneryfie byliśmy dwa razy, bardzo fajna destynacja wakacyjna, ale trzeci raz na przestrzeni 5 lat to troche za dużo. Poszukam jakiegoś innego lotu ryane
m, może uda się zmienić na czacie, jest to też jakiś trop. A rezygnować i stracić hajs za loty, hotel i auto... trochę słabo, tym bardziej że bardzo potrzebuję tego urlopu bo ostatni czas to pasmo trudności i przykrości. Stąd moje pytanie tu na forum, dziękuję wszystkim za podpowiedzi, każdą sprawdzę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group