Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 371 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Wrz 2020 18:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Wiadomości z Meksyku, ale teraz przełożyłem sie na Argentynę :)

no i secretariat de salud
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 13 Wrz 2020 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
Kian napisał(a):
Jak tam w Meksyku? fajne bilety sa do Cancun za 1500 zl na koniec pazdziernika i kusza strasznei


W stanie Quintana Roo wszystko już praktycznie wróciło do normy, plaże otwarte, strefy archeologiczne - z ograniczeniami - są już otwarte. Nawet Chichén Itzá otwierają pod koniec miesiąca.
Do tego jest piękna woda, nie ma glonów.
Także wszystko wskazuje, że nasz listopadowy wyjazd się uda :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 13 Wrz 2020 18:49 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
czyli brac air france po 1480zl i leciec :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 13 Wrz 2020 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
No pewnie :D
Nasza nauczycielka hiszpańskiego mieszka w Mexico City a aktualnie jest na urlopie w Cancun więc mam aktualne info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Wrz 2020 09:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Więcej regionów w zółtym kolorze

Image

Ι pomarańczowa

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
matbob1990 uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 14 Wrz 2020 12:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Olencjaaa napisał(a):
W stanie Quintana Roo wszystko już praktycznie wróciło do normy, plaże otwarte, strefy archeologiczne - z ograniczeniami - są już otwarte. Nawet Chichén Itzá otwierają pod koniec miesiąca.


https://www.telesurtv.net/news/reabrira ... ialnetwork

Więcej info o tym :)
Góra
 Profil Relacje PM off
matbob1990 lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 14 Wrz 2020 14:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
I kolejne wiadomości, jak Meksyk liczy ze od października wróci do normalności :)

https://www.telesurtv.net/news/mexico-p ... 0Pkxi3wkLg

PS, Przeklęty TAP...
Góra
 Profil Relacje PM off
Olencjaaa uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 14 Wrz 2020 14:40 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 30
Olencjaaa napisał(a):
Zeus napisał(a):
Niestety TAP spowodowało ze cały wyjazd szlag trafił ale podzielę się co nowego mam


Przykro :cry: sami jeszcze niedawno zastanawialiśmy się nad TAPem z uwagi na wygodne połączenie ale ostatecznie z uwagi na cenę wygrał Air France


Z Niemiec przez Francję prawda? A co z powrotem z Meksyku? Meksyk jest na niemieckiej liście ryzyka.
A więc z tego co szukałam, to kwaratanna lub test lub natychmiastowy powrót autem do domu? W przypadku Berlina jak jedziecie autem, to Wam to rybka.
https://www.germany.info/us-en/-/2355466

Pytam, bo chciałam lecieć z DUS, ponieważ mam tam doloty na inny wyjazd, który nie wypalił, a w zamian chcę kupić Meksyk.
Powrót i przylot do Niemiec z DTM. W związku z tym wygląda na to, że muszę przedstawić negatywny wynik testu lub czeka mnie kwarantanna, ponieważ powrót samolotem z DTM po przylocie z Meksyku nie wchodzi w grę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 14 Wrz 2020 14:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Do 14h musisz uciekać z Niemieć. Więc jak pokażesz ze masz bilet, to nie będzie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Mysza15 uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 14 Wrz 2020 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
@Mysza15 tak BER-CDG-CUN-CDG-BER
z Berlina będziemy wracać autem także nie musimy mieć testu bo będziemy w tranzycie

Ty chcesz swoje połączenie rozpocząć z DTM a do Polski wrócić tym zakupionym połączeniem z DTM?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 14 Wrz 2020 14:49 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Koleżance przez telefon powiedziano, że test robią obowiązkowo wszystkim. Nie ma żadnego znaczenia, że jest się w tranzycie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 14 Wrz 2020 14:58 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 30
https://www.auswaertiges-amt.de/en/einr ... oronavirus
Exception: transit
The obligation to self-isolate at home does not apply in the case of transit through Germany. In this case, however, you are obliged to leave Germany immediately.

Czyli to natychmiast, to rozumiem, że tak jak mówi Zeus - 14h. Dzięki!

@Olencjaaa
Tak, lecę do Dortmundu W6, z DUS chciałam do Meksyku, powrót również do DUS i na własną rękę w te 14h z DTM do PL. Jednak to mi "trochę" komplikuje sprawę, bo powrót do DUS jest ok. 16h przed wylotem z DTM..
i w międzyczasie jest jeszcze nocka. Ew. powrót z CUN też nie pasuje.

no nic, na razie czekam zatem z zakupem, może coś się jeszcze zmieni. Jeżeli nie, to Meksyk odłożę na kolejne lata i będę próbowała złapać coś innego, żeby doloty się nie zmarnowały.
Jak się zmarnują, to też trudno...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 15 Wrz 2020 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Sam zaczynam rozważać Meksyk na ten rok z uwagi na to, że muszę wykorzystać urlop. Tylko docelowo myślę o październiku. Czy jednak bezpieczniejszy może wydawać się listopad?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 15 Wrz 2020 23:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
https://www.lonelyplanet.com/articles/m ... e=facebook

Więcej info, o otwarciu atrakcji turystycznych w Meksyku
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 16 Wrz 2020 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
Legion1 napisał(a):
Sam zaczynam rozważać Meksyk na ten rok z uwagi na to, że muszę wykorzystać urlop. Tylko docelowo myślę o październiku. Czy jednak bezpieczniejszy może wydawać się listopad?


My po prześledzeniu historii huraganów i burz tropikalnych z kilku ostatnich lat stwierdziliśmy, że bezpieczniejszy będzie listopad.
Chociaż w tym roku sezon huraganowy zaczął się wcześniej więc może i wcześniej się skończy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 22 Wrz 2020 14:19 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 30
Mysza15 napisał(a):
Olencjaaa napisał(a):
Zeus napisał(a):
Niestety TAP spowodowało ze cały wyjazd szlag trafił ale podzielę się co nowego mam


Przykro :cry: sami jeszcze niedawno zastanawialiśmy się nad TAPem z uwagi na wygodne połączenie ale ostatecznie z uwagi na cenę wygrał Air France


Z Niemiec przez Francję prawda? A co z powrotem z Meksyku? Meksyk jest na niemieckiej liście ryzyka.
A więc z tego co szukałam, to kwaratanna lub test lub natychmiastowy powrót autem do domu? W przypadku Berlina jak jedziecie autem, to Wam to rybka.
https://www.germany.info/us-en/-/2355466

Pytam, bo chciałam lecieć z DUS, ponieważ mam tam doloty na inny wyjazd, który nie wypalił, a w zamian chcę kupić Meksyk.
Powrót i przylot do Niemiec z DTM. W związku z tym wygląda na to, że muszę przedstawić negatywny wynik testu lub czeka mnie kwarantanna, ponieważ powrót samolotem z DTM po przylocie z Meksyku nie wchodzi w grę?


Dobra, wizz się spisał i ewentualnie mogę odwołać lub przełożyć swój dolot.

Jednak co do samych zasad, im więcej je czytam, tym mam coraz większy zawrót głowy. Zarówno jeżeli chodzi tranzyt w DE, jak i we Francji na przesiadce.
Czy może ktoś już leciał do Meksyku AF z Niemiec i mógłby powiedzieć coś z 1 ręki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Wrz 2020 15:31 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ale AF ceny uciekly juz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Wrz 2020 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Na stronie KLM można znaleźć jeszcze terminy z Berlina na październik. W listopadzie już dużo trudniej. Trafiają się pojedyncze daty po 850-1115 pln.

Załącznik:
cancun1.PNG
cancun1.PNG [ 392.76 KiB | Obejrzany 817 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Wrz 2020 12:27 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 30
Póki są, dalej aktualne jest moje pytanie.
czy ktoś już leciał na tej trasie na dniach?

Co z tranzytem we Francji/Holandii, co z powrotem z DE? czy gdzieś wymagają testów? Zasady na stronach rządowych nie są jednoznaczne..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 23 Wrz 2020 12:33 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Ja bym się nie przejmował 'na powrocie', skoro to już po zabawie, byle się tam dostać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Olencjaaa lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 371 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group