Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 901 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 30 Sie 2016 10:41 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
@Mikolaj23 Raczej trener Bęcki Hasi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#42 PostWysłany: 30 Sie 2016 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Moi Drodzy, komplet jeżeli chodzi o wyjazdy udało się w dobrych cenach upolować od razu po losowaniu, teraz jeszcze koszty biletów. Czy ktoś był w Dortmundzie może i Madrycie i zna ceny dla gości? Z tego co słyszałem to w Madrycie w zeszłym sezonie 70 euro, ktoś coś? Trzeba kasę odłożyć ;)
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 30 Sie 2016 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@maciej.moch myślę, że trzeba też tu wziąć pod uwagę to w jaki sposób będzie prowadzona dystrybucja biletów na sektor gości na te mecze.
Sam liczę na to, że uda mi się zakupić bilet na BVB-Legia ;) cen niestety nie znam nawet przykładowych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Sie 2016 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
dystrybucja biletów na gości będzie taka sama jak na każdy inny wyjazd czyli przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa :) Chciałbym ceny znać, żeby wiedzieć ile mamony poodkładać ;)
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Sie 2016 15:45 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Na mecze Real-Legia pewnie taniej kupisz bilety z ogólnej sprzedaży :) Chyba,że w grę wchodzą tylko wejściówki na sektor gości. @maciej.moch A tak z ciekawości po ile kupiłeś doloty do Madrytu,Dortmundu i Lizbony i skąd lecisz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 30 Sie 2016 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Lizbona za niecałe 390zł z Modlina bezpośrednio a powrót przez BVA do Modlina, Madryt za 330zł, Dortmund lecimy przez Holandie to loty 86zł ;)
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 30 Sie 2016 19:43 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Kibice Liverpoolu rok temu płacili bodajże na BVB 37E/bilet. Dostali ich 3.400.

Szczerze mówiąc nie zdziwi mnie jak nei będzie otwartej sprzedaży na Legię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Sie 2016 19:46 

Proszę nie rozśmieszać poważnych ludzi ;) :lol: (no chyba, że piszesz mało czytelnie o meczach w Warszawie)
Otwartej sprzedaży to może nie być na mecz na Borussia - Real, ale nie sądzę, bo i na półfinale LM była (choć z zamieszkami)
Na Legię w Dortmundzie kto będzie chciał to kupi, a zobaczymy jak będzie
Góra
 PM off  
      
#49 PostWysłany: 30 Sie 2016 19:56 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
No wiesz, na BVB-Freiburg też powiedziałbyś, że otwarta musi być a guzik prawda ;) BVB zbija dobry hajs na karcie kibica (60~E/rok), więc już nieliczne mecze są w sprzedaży otwartej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Dziwię się, że Legia nie chce organizować spotkań LM na Narodowym.
I tak przegrają wszystkie mecze, więc przynajmniej mogliby zarobić więcej na biletach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:10 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Z Freiburgiem wyższy poziom i inne emocje dla miejscowych :D
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Z twittera:
Cytuj:
575 złotych - tyle znajomy fan Realu zapłacił za możliwość obejrzenia meczu z @LegiaWarszawa w LM. Pozostałe mecze LM i ligowe w pakiecie

Jakby nie patrzeć cena dość atrakcyjna. Dla Polaka, mieszkającego w Warszawie piknika, dwa hity LM, do tego Sporting, kilka powiedzmy ciekawych meczów ligowych, poza tym krajowa młócka. Ale cena jak na karet na cały sezon na wszystko, naprawdę atrakcyjna.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:39 

Tak naprawdę mecz Legii ma bonusem w pakiecie do karnetu na mecze ligowe
A i za te pieniądze bilety otrzymuje stosunkowo wąska grupa kibiców, trzymająca doping czyli mają obowiązek CZYNNIE dopingować, śpiewać, zachęcać innych do dopingu itp (byłem na meczach i trochę o tym czytałem, a i nie jest całkiem różowo, bo jak się nie przykładają lub wejdą w spór z zarządem to są zmieniani)
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Ale ja pisałem o przypadku człowieka, który nie miał nawet karty kibica i wcześniej nie chodził na Legię.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:54 

AHA, czyli piszemy o patologii jaka mamy obecnie na legii, bo normalne to nie jest (w teorii stadion zawsze powinien byc pełny, a życie pokaże jak będzie na innych meczach poza LM)
Góra
 PM off  
      
#56 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:56 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Patologia jest ze w tak wielkim mieście jak Warszawa, na tak małym stadionie jaki ma
Legia nie ma kompletu ktory powinien byc nawet na meczu z Termalica. Nie jestem w stanie tego zrozumieć...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Anonymous napisał(a):
AHA, czyli piszemy o patologii jaka mamy obecnie na legii, bo normalne to nie jest (w teorii stadion zawsze powinien byc pełny, a życie pokaże jak będzie na innych meczach poza LM)

Chodzi o to, że kupił karnet a chce iść tylko na kilka meczów? Dopóki nie jest tak, że kibic Legii nie może kupić biletu na mecz, bo wszystko sprzedane, to nie postrzegam tego jako patologii.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 30 Sie 2016 21:00 

Wyżej napisałem jak to wygląda w profesjonalnym klubie europejskim, proponuję to zakończyć, a każdy kibic niech wyciągnie wnioski do jakich absurdów i mimo wszystko patologii po zdaniu powyżej dochodzi
Góra
 PM off  
      
#59 PostWysłany: 30 Sie 2016 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Vojtas napisał(a):
Dziwię się, że Legia nie chce organizować spotkań LM na Narodowym.
I tak przegrają wszystkie mecze, więc przynajmniej mogliby zarobić więcej na biletach


A mnie dziwi, że kogoś to dziwi. Na szczęście szefostwo Legii (co widać po cenach i sposobie dystrybucji biletów) nie przelicza wszystkiego na złotówki.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)


Ostatnio edytowany przez Tom K, 30 Sie 2016 22:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 30 Sie 2016 21:56 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Tylko że na Legie poza karnetowiczami to mało kto chodzi. Na BVB tysiące innych osób wiec to czysty biznes. Legia zrobiłby to samo ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 901 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group