Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 901 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 29 Wrz 2016 14:58 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 197
Kilometry: 407 159
niebieski
maczala1 napisał(a):
Ale przecież znafcy twierdzili, że w zasadzie to nic wielkiego na Legii się nie stało,a takie drobne ekscesy to niemal standard europejski. UEFA znowu się pewnie czepia.


W dalszym ciągu nie wiem ilu było zabitych, a ilu rannych. :roll:
Akurat autorytet UEFY jest trochę niski, żeby ich wyroki traktować jako jakąkolwiek wyrocznię. Sami są umoczeni we wszelakie afery więc jeszcze ktoś w ogóle traktuje poważnie tę przestępczą organizację o strukturach mafijnych?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
#282 PostWysłany: 29 Wrz 2016 15:04 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
@‌Pawel_T‌ Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75 ... :D
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#283 PostWysłany: 29 Wrz 2016 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
raku napisał(a):
@maczala1 proponuje się nie wypowiadać w kwestiach, na których swoją wiedzę czerpiesz wyłącznie z prasy, która fałszuje obraz rzeczywistości.

Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę, że ja czerpię wiedzę tylko z prasy, mogę jeszcze przecież z TV i netu :)
Nie ma co się napinać, mleko się już rozlało, zamiast święta będzie wielka stypa.

-- 29 Wrz 2016 15:08 --

@‌ane.wald‌
Jesteś po prostu NIEMOŻLIWY ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 29 Wrz 2016 15:15 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Ewentualnie można zaśpiewać "Mam taaaak saaamoo jak Tyyyy.........Lige Mistrzów w TV" ! :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#285 PostWysłany: 29 Wrz 2016 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1886
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@‌Kravkrk‌ może i patrząc na sytuację można zaśpiewać. Tak czy inaczej przynajmniej można popatrzeć na grająca w niej Legię ;) Wisła, Lech i inni jakoś nawet w tv w LM się nie pokazali ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 29 Wrz 2016 15:23 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Nie no luz, ja oglądam i dobrze się bawię :D

Ale koniec offtopu..

Żeby nie było - nie cieszę się że zamknęli Wam stadion, wręcz przeciwnie.

A tak poza tym to UEFA=MAFIA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 29 Wrz 2016 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1886
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@‌Kravkrk‌ wszystko na luzie ;)
Szkoda, ale tak jak już ktoś pisał mleko się rozlało i nic się z tym nie zrobi. Ciekaw jestem czy klub tym razem też szybko podejmie decyzję o ewentualnych zwrotach części kwoty za pakiety/bilety na ten mecz tak jak to było w przypadku LE.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 29 Wrz 2016 15:32 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 197
Kilometry: 407 159
niebieski
W ramach rekompensaty Janusze dostaną następny karnet na Legię. Tym razem już na sezon 2017/2018. :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#289 PostWysłany: 29 Wrz 2016 16:48 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Załącznik:
TT.jpg
TT.jpg [ 50.48 KiB | Obejrzany 915 razy ]
@‌19elnino20‌ The UEFA Control, Ethics and Disciplinary (CEDB) decided to fine Borussia Dortmund € 15.000.


Ostatnio edytowany przez ane.wald, 29 Wrz 2016 17:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 29 Wrz 2016 17:21 

To określenie "żydowski" jest antysemickie?
W sumie to by nawet mialo sens, bo jak wiadomo semici to grupa jezykowa a nie narodowosciowa. W tym ukladzie, biorac pod uwage stosunki Izraela ze swoimi sasiadami, faktycznie "żydostwo" laczy sie z antysemityzmem. Arabowie to semici.
Góra
 PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#291 PostWysłany: 29 Wrz 2016 17:39 

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 181
Loty: 57
Kilometry: 99 151
maczala1 napisał(a):
raku napisał(a):
@maczala1 proponuje się nie wypowiadać w kwestiach, na których swoją wiedzę czerpiesz wyłącznie z prasy, która fałszuje obraz rzeczywistości.

Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę, że ja czerpię wiedzę tylko z prasy, mogę jeszcze przecież z TV i netu :)
Nie ma co się napinać, mleko się już rozlało, zamiast święta będzie wielka stypa.

-- 29 Wrz 2016 15:08 --

@‌ane.wald‌
Jesteś po prostu NIEMOŻLIWY ...


Nikt się nie napina. Twoja wcześniejsza wypowiedź w moim poczuciu jest niesprawiedliwie jednostronna. Uważam, że poprostu trzeba być obiektywnym. Dokładnie, nic się nie zrobi, spory z UEFA to walka z wiatrakami dla Legii. A stypy nie będzie, bo jest jeszcze mecz w Madrycie;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 29 Wrz 2016 18:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Pawel_T napisał(a):
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=2004.08.11_Wis%C5%82a_Krak%C3%B3w_%E2%80%93_Real_Madryt_0:2

troche krocej niz XX-lecia ;) wiem, ze to nie LM, ale rywal ten sam i nie byl to mecz towarzyski, nawet CR grał :D


Jeszcze później, w 2008 roku były potyczki Wisły z Barceloną w el. LM.

Nie zapominajmy, że Wisła jako jedyna pokonała Barcę w tym sezonie LM (chociaż w pierwszym meczu przegrała 4:0 ;) ).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 29 Wrz 2016 22:31 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Szczerze mówiąc jestem pewny,ze nic nie ugraja.Stadion będzie zamknięty na mecz z Realem. Kara finansowa może byc nizsza i tyle. A ja akurat mam szydere,z Januszy i wszystkich "wiernych" kibicow Realu. Nie pojawią się na Łazienkowej. Kupili karnet i pakiet na LM a teraz nie zobaczą na żywo Cristiano :-D i nie będzie selfiaka :-D
UEFA to mafia,nie oszukujmy się Legia jest bardzo surowo karana. Jednak placa i mają swoje reguły.
Na meczu ze Sportingiem będzie ogień na trybunach :-D

A tak z ciekawości jak taką sytuację rozlicza viagogo.Widzialem że kilku wiernych fanów kupiło bilety za 5k :-D Dostaną zwrot z serwisu czy zostaną z tym biletem? :-D

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... legii.html
Łatwa kasa:)

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... 105&kom=ok
Komentarze polskich kibiców Realu :-D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#294 PostWysłany: 30 Wrz 2016 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Prawdziwi Janusze co wydają 5K na bilet, to sobie mogą polecieć gdziekolwiek na Krystynę. Zawiedziona pozostanie za to cała masa dzieciaków, dla których mogła to być jedyna okazja zobczenia swojego idola. Widziałem taki małolatów jak przeżywali mecze Juve czy Barcy - fajnie było na nich popatrzeć. Nie za bardzo rozumię z czego tu się cieszyć. Stratni są dokładnie wszyscy - janusze, kibole, klub, polski wizerunek, itd.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#295 PostWysłany: 30 Wrz 2016 09:25 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 381
niebieski
Przecież Legia za "nic" nie została ukarana,jest wykroczenie i powinna być dotkliwa kara.... w końcu to recydywa...
może w końcu przyniesie to efekty choć bardzo wątpię.... :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#296 PostWysłany: 30 Wrz 2016 10:12 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
cavani napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Ale przecież znafcy twierdzili, że w zasadzie to nic wielkiego na Legii się nie stało,a takie drobne ekscesy to niemal standard europejski. UEFA znowu się pewnie czepia.


W dalszym ciągu nie wiem ilu było zabitych, a ilu rannych. :roll:
Akurat autorytet UEFY jest trochę niski, żeby ich wyroki traktować jako jakąkolwiek wyrocznię. Sami są umoczeni we wszelakie afery więc jeszcze ktoś w ogóle traktuje poważnie tę przestępczą organizację o strukturach mafijnych?

Ty dobrze się czujesz?
Trzeba zabitych by zamknąć stadion?
Nie wierze w to co czytam, ale poziomu i stanu umysłu kibolskiego, to nigdy nie zrozumiem!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 30 Wrz 2016 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Heh, te utyskiwania "madryckich fanatyków" to miód na serce, w całej sytuacji.
Swoją drogą ciekawe czy ci nieskalani i prawdziwi, kulturalni kibice zagranicznego klubu krzyczą ze swoimi ziomkami ""Es polaco que no bote!", podczas meczów z Barceloną.

A poza tym - Panie Turek, kończ pan ten temat!!
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#298 PostWysłany: 30 Wrz 2016 11:07 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 197
Kilometry: 407 159
niebieski
jacek96 napisał(a):
cavani napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Ale przecież znafcy twierdzili, że w zasadzie to nic wielkiego na Legii się nie stało,a takie drobne ekscesy to niemal standard europejski. UEFA znowu się pewnie czepia.


W dalszym ciągu nie wiem ilu było zabitych, a ilu rannych. :roll:
Akurat autorytet UEFY jest trochę niski, żeby ich wyroki traktować jako jakąkolwiek wyrocznię. Sami są umoczeni we wszelakie afery więc jeszcze ktoś w ogóle traktuje poważnie tę przestępczą organizację o strukturach mafijnych?

Ty dobrze się czujesz?
Trzeba zabitych by zamknąć stadion?
Nie wierze w to co czytam, ale poziomu i stanu umysłu kibolskiego, to nigdy nie zrozumiem!


Żeby zrozumieć cokolwiek, nie wystarczy czytać GW i oglądać TVN. Trzeba też trochę myśleć... Zamykanie stadionów jest całkowicie pozbawione sensu.
Co jest w ogóle warunkiem koniecznym do zamknięcia stadionu według Ciebie? Np. drobna zadyma, w której nikt nie ucierpiał? Choć to akurat jest najmniej istotne. Ale rozumiem, że tak.
Czyli jeśli np. w Poznaniu na Starym Rynku dojdzie do bójki, to też powinno się zamykać cały rynek, tak? Jak się pobiją na dworcu PKP, to zamykamy dworzec na 1 dzień? Itp.
Ciekawe, dlaczego tego jeszcze nie robią... :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 30 Wrz 2016 11:26 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
Jak żenujące są te wypowiedzi, że OK, była zadyma, ale nie udało się sforsować grupie kiboli bramy do sektora gości to w sumie nie ma tematu. Przecież nic się nie stało. Ludzie w całej Europie też powinni oglądać obrazki zagazowanych i przekopanych stewardów, przecież to nie kibice BVB, więc żaden problem, nie ma tematu.
Najbardziej mi szkoda kibiców takich właśnie zwyczajnych, którzy chodzą na Legię od lat, burdy to nie ich świat itp. itd. i mecz z Realem będą mogli sobie obejrzeć w telewizji. No ale jak tu czytam wypowiedzi na f4f to widzę, że Legia ma tylko kiboli w kominiarach i kary od UEFA im zwisają a ci którzy płaczą nad zamknięciem stadionu to na pewno pikole, fani Ronaldo itp. ;) Najbardziej w całej sytuacji irytuje mnie, ze najwięcej się mówi o tym rzekomym rasizmie a nie o burdach, bo wg mnie to najbardziej chora akcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 30 Wrz 2016 11:54 

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 72
Loty: 97
Kilometry: 162 900
@‌chris0o‌ ale to nie chodzi o to, że nic się nie stało. Stało się coś złego i każdy to widzi. Pytanie tylko, czy kara za ten żenujący incydent jest adekwatna. Uwierz mi (chodzę na Legię od 21 lat), to co się wydarzyło na meczu z BVB jest trudno wytłumaczalne. Właściwie nikt nie wie, jakie były przyczyny tego zdarzenia. Takie sytuacje na Legii to jednak rzadkość. A podczas tego meczu ktoś jednak postanowił, że przeprowadzi taką "akcję". Akurat na tym meczu, na oczach całej Europy. No cóż, odpoczną sobie od Legii na ładnych kilka lat...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 901 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group