Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Sie 2014 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
horacy19 napisał(a):
Tam masz cenę w jedną stronę.

A tu pociągiem w dwie strony 130zł i czas przejazdu 60min:
http://www.rome2rio.com/s/Charleroi/Lok ... /2014-9-28

ps. da się chyba jeszcze taniej pociągiem, tylko muszę poszukać jak się ta promocja nazywała :roll:


Tak, ale Ty wrzuciłeś z miasta Charleroi a ja z lotniska. Chyba, że da się za grosze do Charleroi dojechać, wtedy Twoja opcja jest lepsza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#22 PostWysłany: 29 Sie 2014 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Byłem pewien, że dalej jest "za grosze", ale widzę, że piszą o 5e :( :

crl-z-lotniska-do-centrum-charleroi,1313,21996
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Sie 2014 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Z CRL jeździ autobus Flibco do Gandawy, która to z kolei jest o rzut beretem od Lokeren.
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Sie 2014 21:53 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Flibco do Gandawy z Charleroi kosztuje od 5 EUR OW, tylko aż tyle biletów w takiej cenie to zapewne nie będzie ;( Dalej pociąg do Lokeren 9 EUR RT
Inną opcją jest zakup biletów GoPass10 i wtedy 10 osób może jechać (o ile pamiętam kosztuje 76 EUR dla osób > 26lat i 51EUR dla młodszych). Niestety w tej opcji trzeba dotrzeć do dworca w Charleroi, tak jak Ktoś wcześniej wspomniał 5 EUR/OW. Nie wiem ile udałoby się ugrać na bilecie grupowym, trzeba by pewnie napisać do belgijskich kolejarzy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Sie 2014 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Ktoś mi dziś mówił, że Lokeren w pucharach grało w Brukseli, na większym stadionie więc na prawdę warto wstrzymać się z rezerwowaniem transportu lokalnego ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#26 PostWysłany: 01 Wrz 2014 11:54 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Można jeszcze lecieć do EIN, np. z GDN za 78 PLN RT. Z Eindhoven do Brukseli Eurolines za 11 EUR RT (aktualnie kalendarz dostępny do października).

Edit: Za szybki byłem. Godziny nie pasują. Chyba, że trasę Eindhoven - Bruksela - Eindhoven pokonywać innymi firmami autobusowymi/kolejowymi.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#27 PostWysłany: 09 Paź 2014 14:41 

Rejestracja: 09 Paź 2014
Posty: 1
Wie ktoś może czy jest ktoś to organizuje wyjazdy na mecz z Metalistem w Charkowie? Chodzi Mi o dostaniu się na mecz i na natychmiastowym powrocie z meczu. Więc zna ktoś jakieś oferty mogą być lotnicze lub autobusowe, nawet pociąg wchodzi w grę. :)
_________________
albumy tradycyjne ślubne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#28 PostWysłany: 09 Paź 2014 14:44 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Dahiss13 napisał(a):
Wie ktoś może czy jest ktoś to organizuje wyjazdy na mecz z Metalistem w Charkowie? Chodzi Mi o dostaniu się na mecz i na natychmiastowym powrocie z meczu. Więc zna ktoś jakieś oferty mogą być lotnicze lub autobusowe, nawet pociąg wchodzi w grę. :)


Serio, z Metalistem w Charkowie? https://twitter.com/BL_1916
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#29 PostWysłany: 09 Paź 2014 14:45 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Mecz z Metalistem odbędzie się w Kijowie. Wyjazd zapewne organizują kibice Legii, poszukaj na ich stronie, być może jest możliwość załapania się jako "człowiek z ulicy".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#30 PostWysłany: 09 Paź 2014 14:45 

Dahiss13 napisał(a):
Wie ktoś może czy jest ktoś to organizuje wyjazdy na mecz z Metalistem w Charkowie? Chodzi Mi o dostaniu się na mecz i na natychmiastowym powrocie z meczu. Więc zna ktoś jakieś oferty mogą być lotnicze lub autobusowe, nawet pociąg wchodzi w grę. :)


Ten mecz miał być we Lwowie, ale będzie w Kijowie

lwow-dojazd-na-stadion-we-lwowie,1410,54060&p=459213&hilit=kijowa#p459213
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#31 PostWysłany: 09 Paź 2014 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
I najważniejsze - odbędzie się na starym stadionie Dynama.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#32 PostWysłany: 09 Paź 2014 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
aj... A ja dzień później będę w Kijowie :/ Żeby człowiek wiedział to by dzień wcześniej poleciał... A teraz jak dokupię dzień wcześniej to bilet będzie kosztował więcej niż loty co mam i noclegi razem wzięte...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#33 PostWysłany: 09 Paź 2014 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Następnego dnia tez jest mecz LE w Kijowie - będzie grało Dnipro z Bach Bach Karabach! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#34 PostWysłany: 09 Paź 2014 15:38 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
H778 napisał(a):
Mecz z Metalistem odbędzie się w Kijowie. Wyjazd zapewne organizują kibice Legii, poszukaj na ich stronie, być może jest możliwość załapania się jako "człowiek z ulicy".


Jest masa innych ciekawszych piłkarsko spotkań; człowiek z ulicy może wejść ale prędzej w Kijowie na trybunę Matalistu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#35 PostWysłany: 10 Paź 2014 12:00 

Rejestracja: 10 Paź 2014
Posty: 1
Witajcie,

Lecę 26.11 do Brukseli, planuję 2 dni spędzić w Lokeren i w piątek po meczu ruszyć jeszcze do Amsterdamu, powrót 1 grudnia z Brukseli.

W jaki sposób najtaniej dostać się z lotniska Charleroi do Lokeren i z Lokeren do Amsterdamu? Z góry dzięki za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#36 PostWysłany: 10 Paź 2014 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
ciuszkin napisał(a):
Witajcie,

Lecę 26.11 do Brukseli, planuję 2 dni spędzić w Lokeren i w piątek po meczu ruszyć jeszcze do Amsterdamu, powrót 1 grudnia z Brukseli.

W jaki sposób najtaniej dostać się z lotniska Charleroi do Lokeren i z Lokeren do Amsterdamu? Z góry dzięki za pomoc :)


Ja rozumiem, gdyby ten wątek miał 40 stron ale ma 2 i odpowiedź na jedno z Twoich pytań jest kilka postów wyżej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#37 PostWysłany: 10 Paź 2014 16:28 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
ane.wald napisał(a):
H778 napisał(a):
Mecz z Metalistem odbędzie się w Kijowie. Wyjazd zapewne organizują kibice Legii, poszukaj na ich stronie, być może jest możliwość załapania się jako "człowiek z ulicy".


Jest masa innych ciekawszych piłkarsko spotkań; człowiek z ulicy może wejść ale prędzej w Kijowie na trybunę Matalistu.


Niewątpliwie - chociaż ojciec znajomego kiedydś właśnie jako ten człowiek z ulicy pojechał z Widzewem na Broendby i tak się wkręcił, że nabił ponad 100 wyjazdów. :lol: No ale to inne czasy. :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#38 PostWysłany: 23 Paź 2014 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Kibice są raczej nieufni i niezbyt chętnie akceptują zupełnie przypadkowe osoby, szczególnie na sektorze gości.
W sumie się im nie dziwie, w mediach wieczna nagonka jacy to oni be i fuj, a nic nie mówi się o wielu ich pozytywnych akcjach. Mega szkoda że przenieśli ten mecz do Kijowa bo miałem w planie wybrać się na mecz i porobić fotki z sektora gospodarzy jak się Legia bawi :) W Kijowie ich z 1000 było więc aż strach pomyśleć co by się działo jakby mecz był we Lwowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#39 PostWysłany: 20 Lis 2014 00:12 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
I jak tam, ktoś do Lokeren?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze Legii w LE
#40 PostWysłany: 20 Lis 2014 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 238
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Ja czekam na kolejnego rywala. W grupie szczerze mowiac za duzo do ogladania to nie bylo :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group