Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: mbank ktoś poleci?
#1 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:07 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Jak oceniacie konto i obsługę Mbanku - nie ma z nimi problemów, wszystko ok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
chyba najlepszy system do obslugi konta na rynku - zakładałem przez ostatni rok trochę kart i kont w innych bankach i żaden mi nie dorównywał interfejsem czy wygodą. po części to pewnie kwestia przyzwyczajeń, ale ich system jest naprawdę niezły - i wszystko się księguje jak trzeba - nie tak jak teraz w Raiffeisen :)

do tego mokazje i analiza wydatków też są fajnym dodatkiem

jak nie masz konta to mogę Cię polecić i podzielimy się premią :)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:10 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 40
Ja polecam, mam konto od 2 lat, wszystko jak należy. Można zbierać bonusy pieniężne. Konto za free, a karta za free przy płaceniu miesięcznie 100zł za zakupy. Wpłatomatów coraz więcej, bankomaty euronet za darmo. Jak na razie najlepsze konto jakie miałam. Wcześniej BZWBK i Alior.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:11 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
klimas napisał(a):
Jak oceniacie konto i obsługę Mbanku - nie ma z nimi problemów, wszystko ok?

Które konto i jakie produkty? mBank jak każdy bank ma plusy i minusy o których można by napisać książkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Minus to na pewno kurs przeliczania waluty obcej. Płacąc kartą taka różnica to nawet ok. 15 groszy w stosunku do innych banków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:41 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Dokładnie. Nie polecam płacenia "złotówkową" kartą za granicą.

Ostatnio dla porównania zrobiłem kartą Wizz Raiffeisena transakcję po kursie 4,21 zł, a kartą M&M mBanku po kursie 4,44 zł... za 1 euro.
Zastanawiam się, czy nie zrezygnować z karty M&M mBanku, którą w sumie mam od niedawna...
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Paź 2014 23:23 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
TomGSM napisał(a):
klimas napisał(a):
Jak oceniacie konto i obsługę Mbanku - nie ma z nimi problemów, wszystko ok?

Które konto i jakie produkty? mBank jak każdy bank ma plusy i minusy o których można by napisać książkę.


Przede wszystkim chce to konto oszczędnościowe na 4 % bo to lepsze niż lokata. Ale usilnie szukam fajnego konta bo moje obecne zamykam.
To wyglada fajnie -zwłaszcza przeniesienie kk do nich itp i linii debetowej bez opłat.
Zdecydowałbym się na Aliora ale tam właśnie za debet ( zreszta w większości banków tak jest) chcą prowizję.
A ja nie mam zwyczaju płacić za coś za co i tak zarobią :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Paź 2014 11:24 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
jak nie masz konta to mogę Cię polecić i podzielimy się premią :)[/quote]


a to szkoda,że się nie zgadaliśmy wcześniej bo założyłem konto mamie tylko po to żeby mnie poleciła ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Paź 2014 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Teraz jest mega dobra promocja w mBanku, za polecenie 5 osób można zarobić 900zł: http://www.mbank.pl/blog/post,5880.html

Nie piszę tego, żebyście tworzyli łańcuszki, ale może ktoś we własnym gronie rodziny i znajomych uzbiera ;) Warunki dość łatwe do ogarnięcia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Paź 2014 17:47 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
jak nie masz konta to mogę Cię polecić i podzielimy się premią :)[/quote]

nie mogli sie dodzwonić do mojej mamy i wniosek anulowali. To robimy interes :D
Wyślij do mnie te 10 numerow z konta to wbije jako Twoje polecenie jak będe otwierać jeszcze raz konto mamie.

P.S. Nie wiem tylko jak to jest z tymi poleceniami. Bo jak mama poleci mnie zaraz :) to przytuli te 60zł za konto i ok.
A czy jak potem zawnioskuje o karte to znow dostanie 200zł za to,ze wziąlem karte? Czy te bonusy sie sumują? No bo w sumie poleci juz raz mnie na konto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Paź 2014 17:58 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
klimas napisał(a):
TomGSM napisał(a):
klimas napisał(a):
Jak oceniacie konto i obsługę Mbanku - nie ma z nimi problemów, wszystko ok?

Które konto i jakie produkty? mBank jak każdy bank ma plusy i minusy o których można by napisać książkę.


Przede wszystkim chce to konto oszczędnościowe na 4 % bo to lepsze niż lokata. Ale usilnie szukam fajnego konta bo moje obecne zamykam.
To wyglada fajnie -zwłaszcza przeniesienie kk do nich itp i linii debetowej bez opłat.
Zdecydowałbym się na Aliora ale tam właśnie za debet ( zreszta w większości banków tak jest) chcą prowizję.
A ja nie mam zwyczaju płacić za coś za co i tak zarobią :)


Mówicie, że Raiffeisen Polbank jest kiepski, ale mają dobre promocje i skusiłem się na konto u nich, po założeniu wcześniej KK Wizza.
I tak:
> Konto wygodne - od 2 kwartału masz 1, 2 lub 3 procent zwrotu za pensję przelewaną na rachunek (max 40 złotych na kwartał).
> Cashback za transakcje kartą - od 2 kwartału - 1, 2, 3 procent zwrotu za transakcje (max 15 zł / miesiąc)
> Linia debetowa teoretycznie bez opłat. Za uruchomienie limitu do 1000 złotych nie masz oprocentowania. Płacisz wyłącznie za uruchomienie - ale nie spotkałem się w innych bankach, by ktoś uruchomił linię debetową gratis.

A teraz przykład.
Przy najniższej krajowej 1680 złotych od 4 do 12 miesiąca dostaniesz 40 złotych kwartalnie > 120 zł
Cashback - płacisz kartą 500 złotych / miesiąc. Od 4-6 miesiąca możesz zarobić 5 zł/miesiąc, 15/kwartał; od 7-9 miesiąca 10 zł / miesiąc, 30 na kwartał; od 10-12 miesiąca 15 zł / miesiąc, 45 na kwartał. Zatem przy tak niskiej płatności kartą do konta masz przez 9 miesięcy 90 złotych. Maksymalnie możesz dostać 15 zł / miesiąc, czyli 135 złotych przez czas promocji.

Nawet jeśli zapłacisz 50 złotych za limit, to i tak będziesz do przodu :)

Fakt, konto nie jest oprocentowane, ale przy przeciętnym saldzie te 4 procent w mbanku to są jakieś grosze... Na pewno nie jesteś w stanie przez 12 miesięcy wyciągnąć 255 złotych na odsetkach w mBanku :)
Ich system też nie jest tragiczny. Fakt, rozliczanie karty kredytowej to jakaś porażka, ale da się dojść do tego co i jak :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Paź 2014 18:21 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
szczerze mówiąc dużo kobinacji - w sensie za co kiedy dostajesz. Choć nie twierdzę,że w ogólnym rozrachunku jest źle.
Konto 4 % w mbanku chce traktować jako zbieranie kasy na wyjazdy i tylko po to.
Ale w sumie przy okazji przeniesienia karty czy limitu w koncie ma się niby dostać po 200zł ( tzn osoba,która Cię poleci- w moim przypadku kasa spłynie do mnie ) więc toeretycznie można dostać 460zł ( jeśli potwierdzi się kumulacja kasy za potwierdzenie)
Podobne ( jak nie lepsze konto ma Credit Agricole teraz) z jakimiś cashbackami za rachunki, sklepy itp - nawet 1000zł/rok ale trzeba przelewać wynagrodzenie i ilość co ile i za co jest nie do ogarnięcia :)

-- 25 Paź 2014 18:21 --

szczerze mówiąc dużo kobinacji - w sensie za co kiedy dostajesz. Choć nie twierdzę,że w ogólnym rozrachunku jest źle.
Konto 4 % w mbanku chce traktować jako zbieranie kasy na wyjazdy i tylko po to.
Ale w sumie przy okazji przeniesienia karty czy limitu w koncie ma się niby dostać po 200zł ( tzn osoba,która Cię poleci- w moim przypadku kasa spłynie do mnie ) więc można dostać 260zł
Podobne ( jak nie lepsze konto ma Credit Agricole teraz) z jakimiś cashbackami za rachunki, sklepy itp - nawet 1000zł/rok ale trzeba przelewać wynagrodzenie i ilość co ile i za co jest nie do ogarnięcia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Paź 2014 15:11 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
[quote="peterka"]Ja polecam, mam konto od 2 lat, wszystko jak należy. Można zbierać bonusy pieniężne.

O jakich bonusach pieniężnych piszesz?


Okazało się,żę otworzyłem u nich 11 lat temu konto wiec nie łapię się na promocję polecenia. Ale i tak wziąłem kartę kredytową. Fajne mają te promocje. Standardowa karta ma w tej chwili 8% więc tańsza niż kredyt :D
Ja wybrałem przeniesienie karty ( 9,9% więc też nieźle) ze spłatą zadłużenia starej karty. Dzięki temu nie muszę spłącać jej na początku listopada do nowa karta więc czas do spłaty znów wydłuża się na 54 dni - polecam :)

A za 2 -3 miesiące znów może gdzieś przeniosę i przez rok nie będzie trzeba spłacać :D
A w miarę częste zamykanie kart myślę sprawia,że jest bezpieczniej w razie jak ktoś skopiuje Nasze dane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Paź 2014 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
@Które konto oszczędnościowe w MBanku jest na 4%?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Paź 2014 20:28 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
Dla nowych. I przeczytaj co jest napisane drobnym druczkiem ;)
Załącznik:
mbank.JPG
mbank.JPG [ 48.71 KiB | Obejrzany 1794 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Paź 2014 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
No właśnie o tym koncie wiem, ale to już od dawna pisano, że tam jest tylko do 3 kółek 4%. Myślałem, że pojawiło się coś nowego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Paź 2014 20:37 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
Po ostatnich obniżkach, to chyba by było 3% do 1 tys. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Paź 2014 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
sive napisał(a):
Dla nowych. I przeczytaj co jest napisane drobnym druczkiem ;)

W prowadzonym przez mbank Orange finanse można załozyć darmowe konto bez karty a do tego konto oszczędnościowe oprocentowane na 4% rocznie przez 6 miesięcy. Maks. kwota to 25000zł. Ja skorzystałem z tego limitu i przeniosłem tam trochę grosiwa z Synca (teraz 1,8% a od grudnia 1,5 bo zmieniają zasady ustalania procentów) bo to obecnie jedna z lepszych ofert oprocentowania oszczędności.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Lis 2014 16:38 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
gdyby ktoś chciał założyć sobie konto w mbanku to mogę wysłać polecenie i podzielimy się premią ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 06 Lis 2014 12:26 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
A jak chce przeniesc karte kredytowa z Citi poprzez polecenie, to tez dostaniesz premie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group