Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 07 Lut 2020 15:22 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 49
Kilometry: 91 525
Maska powinna być dobra. Ma przecież możliwość regulacji. Co do rurki to właśnie nie wiem. 2 letnie dziecko raczej nie załapie, 3 letnie nie wiem, może. A co myślicie o maskach pełnotwarzowych? Dziecko w takiej masce nie musi pamiętać o rurce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#102 PostWysłany: 07 Lut 2020 15:39 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1844
srebrny
Maska pełnotwarzowa będzie najprawdopodobniej za duża, regulacja też ma swoje zakresy.
IMHO 2 lata to za mało, 3 najprawdopodobniej też, aby przekazać dziecku instrukcje, żeby je zrozumiało i wytrzymało w ekwipunku dłużej niż 5 min (np. nie zdjęło maski po zobaczenia rybki). Jeżeli z takim dzieckiem chcesz wypłynąć dalej niż na głębokość do swojego pasa to się mocno zastanów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 07 Lut 2020 17:58 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 49
Kilometry: 91 525
Jasne że nie chcę nigdzie pływać dalej niż przy brzegu. Aby nurkować z takimi małymi dziećmi to miałem na myśli jedynie tak aby mieć grunt pod nogami. Na takich głębokościach również widać fajnie rybki. Ja widziałem na Rodos.
Też mi się tak wydaje że może być problem wytłumaczyć dziecku jak to działa, żeby nie ściągało maski. Choć moje dzieci od 4 miesiąca chodzą na basen i 3 latka już jako tako nurkuje w basenie. Oboje pływają w okularach pływackich, więc z samym zanużeniem i oglądaniem dna pod wodą nie mają problemu. Oczywiście pod wodą w basenie.

Zastanawiałem się czy nie kupić takiej maski na próbę, choć intuicyjnie miałem podejrzenia takie jak mówisz.
W tym roku więc sobie odpuszczę, za rok może wrócę do tematu.
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 21 Kwi 2020 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Co do masek easybreath, jest w sieci akcja warta wsparcia:

https://www.maskadlamedyka.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group