Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Gru 2018 15:40 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Jeśli chodzi o transport między w/w wysepkami znalazłem następujących przewoźników.
https://www.express-des-iles.fr/
http://www.valferry.fr/
Ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi związane? Różnica w normalnej cenie przy rejsie np. z Martyniki na Dominikę wynosi aż 17 euro na korzyść Val Ferry, toteż werdykt wydaje się prosty, czym lepiej podróżować, ale mimo wszystko będę wdzięczny za jakiekolwiek info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 12 Gru 2018 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Znalazłem jakiś artukuł z września, że wchodzą na rynek może stad te ceny
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Gru 2018 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Odpowiednio wcześniej to samolotem można polecieć w podobnej cenie. Na promach sporo buja i wiele osób ma problemy żołądkowe.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 13 Gru 2018 14:44 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Aha, to jeszcze pytanie, czy koniecznie trzeba kupować wcześniej przez neta, czy jednak na miejscu są dostępni inni przewoźnicy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Gru 2018 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
na wingly sa oferty awionetek OW w podobnej cenie i do tego to flex czyli dogadujesz z pilotem godzinę itd

co do promu to ktos pisal ze na miejscu nie mogl kupic OW. w artykule, o ktorym juz wspomnialem pisze ze ten nowy przewoznik uzupelnia oferte iles'a z czego by wynikalo ze plywaja tylko oni. swego czasu jak szukalem sobie polaczen to nie natrafiłem na żadnych innych
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Gru 2018 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2018
Posty: 8
Loty: 4
Kilometry: 16 088
Właśnie wróciłam z dwumiesięcznej podróży po Gwadelupie i Martynice. Zawsze marzyło mi się pomieszkać na Karaibach! Transport jest tam specyficzny, ale nie jest z nim, aż tak źle. ;) Właśnie napisałam o nim kilka słów, mały przewodnik możecie znaleźć na moim blogu. Co do promów, to nie ma między nimi większej różnicy, obecnie jedna i druga firma startuje z tego samego terminala w Pointe-à-Pitre, więc faktycznie warto kierować się tu po prostu wysokością ceny. :) Między wyspami można też latać, ale mi osobiście przejażdżka promem wydawała się bardziej atrakcyjna. :)


Ostatnio edytowany przez Washington, 30 Gru 2018 12:39, edytowano w sumie 1 raz
ciach link
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Gru 2018 13:43 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 25
Loty: 103
Kilometry: 240 154
Czy ktoś korzystał z tej firmy: https://www.jeansforfreedom.com/ ? Mają dziwną nazwę i najniższe ceny w taryfie sexy :) Ale mają profil na facebooku więc wygląda, że to prawdziwa firma ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group