Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Kwi 2019 11:51 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 25
Loty: 173
Kilometry: 209 847
Witajcie

@jaco027 (dzięki!) w tym poście: viewtopic.php?p=1210848#p1210848 wskazał możliwość "accelereted way to Gold/Platinum" w Bonvoyu.
Jedyną możliwość szybszej drogi do podwyższenia statusu jaką znalazłem to opisana w tym artylule. .
Niestety tego typu wyzwań nie widzę w swoim profilu, (jedyny dostępny to Double Take).
Czy odpowiednia ilość nocy (8/16) w 3 miesiące podwyższa status z automatu, czy jest to stary challenge z Marriott Rewards i w Bonvoyu niedostępny?

jakie sposoby przyspieszenia podwyższenia statusu są dostępne w Bonvoyu (dla "świeżaków", bez możliwościu status match - tu dałem ciała :( )?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 07 Maj 2019 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Kiedys challeng'e do zlota, czy platyny rozdawali czesto i gesto. Teraz nie wiem. Ale wcale bym sie nie zdziwil gdyby opcja zostala.
Nic nie stoi napisac lub zadzwonic na darmowe 00800 w USA (np. via Skype) i sie dowiedziec w 5 minut. Jesli maja to na pewno dadza, bo akurat na zdobywaniu nowych klientow im zalezy. Pozniej z obsluga to juz roznie, aczkolwiek wreszcie sie troche poprawia.
Napisz/zadzwon, tutaj masz kontakty:
https://www.marriott.com/marriott/contact.mi
https://www.marriott.com/help/loyalty-c ... support.mi
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zekus uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Cze 2019 20:52 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 25
Loty: 173
Kilometry: 209 847
-- 19 Maj 2019 10:05 --

Dzięki.

Byłem z wyjadaczem programów lojalnościowych i polecił mi zadzwonić na US infolinię i zapisać się do wyzwania (zanim zobaczyłem Twoją odpowiedź).
Tam zastałem dziadowską nawigacją głosowa której nie lubię, ale zapisanie do promocji poszło sprawnie. Niestety nie dostałem żadnego potwierdzenia, zaś wg informacji od konsultanta, mogę w każdej chwili do nich zadzwonić i zapytać ile nocy do platyny mi jeszcze brakuje.

Jeśli wszystko pójdzie sprawnie to za ok. miesiąc będę platynowym członkiem. Zobaczymy: na razie blyszczę na srebrno ;).

-- 21 Cze 2019 20:52 --

Jesli ktoś miałby watpliwości, to powyższy sposób działa (szkoda, że na voucher muszę czekać jeszcze "kilka" pobytów ;):

Załączniki:
plat.png
plat.png [ 21.68 KiB | Obejrzany 5499 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2019 18:16 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Dociagnij w tym roku do 75+ nocek (jesli planujesz 70) bo beda najprawdopodobniej zmiany po nowym roku rozgraniczajace nowe Platinum od Tytanium.
Ambasador jest kompletnie nieoplacalny obecnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zekus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Cze 2019 22:39 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 25
Loty: 173
Kilometry: 209 847
Dzięki.
..z 75 nockami raczej nie powinno być problemu. Projekt się przedłuża i na 99% będę korzystał z Fairfield.
Możesz zdradzić co dokładnie ma się zmienić od nowego roku? Teraz Tytan i Platyna też się różnią...


...szkoda że przed urlopem nie dobiję do 50 nocek i nie dostanę vouchera na pobyt. Zabraknie mi 3 nocek :-(
Warto w ogóle na to czekać? Pobyt z vouchera jest ze śniadaniem - czy jak za punkty: sam nocleg?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Lip 2019 23:41 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
ee tam... roznia sie tylko tymi 5-cioma dodatkowymi SNA bardziej liczy sie co sie dzieje w hotelach, Titanum ma ew. mozliwosc upgradu w RC ale to tylko papierowy przywilej jest obecnie. Konkretnie o jaki vouczer Ci chodzi po 50 nockach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Lip 2019 12:00 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 25
Loty: 173
Kilometry: 209 847
Jak pisałem wcześniej jestem w zasadzie świeżakiem, jesli chodzi o programy hotelowe... chodziło mi o SNA, oczywiście, tylko i tak nie wiem z czym to jeść ...tzn zasady czytałem, ale trochę rozbieżne opinie uzyskałem od tego mojego węgierskiego wyjadacza: że SNA to w zadzie tylko upgrade do istniejącej rezerwacji, co byłoby bzdurą. Biorąc pod uwagę że nocki za punkty to często tylko noclegi, bez śniadania (chyba że nie umiem szukać) to kto ich tam wie ;)


Na razie jedyny przywilej z jakiego korzystam to dostęp do executive lounge ;-) (o upgrade do najlepszego pokoju, jeszcze nie prosiłem...)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Lip 2019 16:16 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
@Zekus : SNA jest tylko lepszym potwierdzeniem upgradu niz wynika z Twojego statusu, w niego zakres wchodza troche lepsze suity niz te ktore wynikaja z twojego statusu. Nie jest to zaden darmowy nocleg ani sniadanie poprostu certyfikat na pewniejszy upgrade istniejacej rezerwacji z tym ze dowiesz sie czy hotel zakceptowal ten certyfikat dopiero chyba 5 dni przed pobytem /to nie jest gwarantowane jak w Hyatt podczas rezerwacji/. Jak dotad na koncu roku wzbieralem zawsze 10xSNA ale w zasadzie nigdy ich nie uzywalem lub jak chcialem uzyc to hotel je odrzucal, teraz chyba bede bracte 5 nocek do licznika pobytow.

Nie ma znaczenia ze za punkty masz rezerwacje bez sniadania Twoj status daje Ci w zasadzie darmowe sniadanie z malymi wyjatkami.
Na lepsze upgrady mozesz liczyc jesli pobyty nie beda za dlugie i nie w Fairfieldach czy innych podstawowych brendach Marriotta /masz podobno pobyty w LeMeridien tam powinienies dostac upgrady do suit/

A swoja droga Platinum i Titanium teraz jak mrowkow wiec nie ma co liczyc zabardzo na dobre traktowanie w hotelach Marriott'a.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zekus lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Lip 2019 04:35 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 25
Loty: 173
Kilometry: 209 847
@Time2GO: Dzieki. Szkoda, że to taki lepszy upgrade, bo gdy na samym początku czytałem o korzyściach wynikających ze statutu, zaprogramowałem się na 5 darmowych noclegów w suitach (stąd "voucher"). ..a że na rodzinne wypady muszę mieć albo suit albo porządny rodzinny pokój, to się napaliłem i nie sprawdzałem później szczegółów;)

Gdy szukałem pomysłów na spalenie punktów widziałem tylko oferty bez śniadań, ale na razie mocno nie zgłębiałem tematu. Chciałem trochę połechtać żonę i zabrać ją do Sheratona w Sopocie (punkty będę miał na 5 noclegów), ale dopłaty za naszą piątkę i psa wyszły na poziomie świetnej promocji z Accora (Mercure), którą w tym roku miałem (wiem oczywiście, że klasa i lokalizacja hoteli mocno się różnią)... Możliwe też że jeszcze nie umiem porządnie przeglądać tych ofert ;) Zresztą teraz i tak nie ma dostępnych pokoi, które byłyby dla mnie odpowiednie...

Połowę pobytów mam w Marriott. Resztę powinienem spędzić w Le Meridien, ale hotel jest tak do kitu, że przerzuciłem się na Fairfield (altualnie drugi pobyt i pełne zadowolenie: krótszy codzienny dojazd i lepsza obsługa, stawki z kolacją i lokalnymi alkoholami również dostępne ;) ). Z powodu braku wolnych miejsc (to w ogóle ciekawa historia) spędziłem 2 noce w Sheraton Grand. W Mariott i Sheraton rezerwowałem najtańsze pokoje (więcej niż wystarczające a i tak cenowo na granicy travel policy), nie korzystałem z upgradeu ani nie został mi zaproponowany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Paź 2021 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Na YHBU piszą, że można zrobić challenge do Platinum po 16 nocach:
https://youhavebeenupgraded.boardingare ... -platinum/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Paź 2021 22:34 

Rejestracja: 20 Mar 2021
Posty: 136
Zbanowany
Niedlugo w Marriott bedzie statusowych top jak w USA i guzik a nie benefity z okazji statusu bedziemy dostawac.

Dzis meldujac sie w AC zapropowano.mi upgrade jeden poziom wyzej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group