Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Maj 2017 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
cześć,

wygląda na to, że w sierpniu udamy się na dwa noclegi do rzeczonego hotelu. Przynajmniej będzie okazja skorzystać z golda w MR ;-)
Ponieważ cały czas trwa akcja z bezpłatnymi śniadaniami przy płatności kartą Visa, będę miał możliwość zjedzenia śniadania zarówno w restauracji, jak i w saloniku. Czy są między nimi jakieś duże różnice pod względem wyboru, jakości, asortymentu, itd.?
Czy w saloniku jest dla goldów jakaś konsumpcja w godzinach popołudniowych? Jeśli tak, to czy chodzi tylko o napoje, czy też jakieś przekąski również?
Wreszcie, czy dla gości statusowych jest jakaś szczególna oferta w barze Panorama, albo jakaś inna atrakcja (pomijając potencjalny upgrade pokoju)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 10 Maj 2017 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
I jeszcze jedno - w świetle tej relacji ... [ciach]
hotel zdaje się wzbudzać wątpliwości co do swej 5-gwiazdkowości, ale może w ciągu ok. 2 lat od tej relacji coś się zmieniło?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 10 Maj 2017 20:00, edytowano w sumie 1 raz
usunięto link reklamowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Maj 2017 19:52 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
-- 10 Maj 2017 19:47 --

Hotel jest po prostu starszy.
Ale apartamenty maja kozackie trzeba im to oddac.
Śniadanie w saloniku jest słabsze niz na głównej sali. Jednak mozna zamówić wszytsko na ciepło co w dużej sali a przynajmniej jest cisza i spokój.
Ten hotel od chyba juz 10 lat jest niestandaryzowanyni nie ma 5* ( o ile kiedykolwiek ja miał)
W ciagu dnia sa z tego co pamietam tylko jakieś chipsy i wafelki.
Od 16 sa desery a pózniej jest cos na ciepło i jakieś przystawki. Zdecydowanie super executive jeżeli chodzi o jakość przekąsek i obsługę.
Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz ;)
Aha: zajrzyj na odpowiedni wątek w dziale Marriot masz tam dwie moje opinie i jedna innego kolegi ;)

-- 10 Maj 2017 19:52 --

@‌tropikey‌
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Maj 2017 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Formalnie niby te 5* miał. Ale to może Ferdynand Lipski załatwiał swoimi kanałami ;-)
Ja z saloniku korzystałem przelotem, hotel służył mi zazwyczaj do spania ;-) A śniadania wolałem na dole, chyba po prostu szybciej I bardziej pod ręką wszystko. Pokoje wg mnie bardzo fajne, obsługa stanowczo na poziomie, z ostatnich pięter widok całkiem przyjemny (na tyle, na ile centrum tłocznego miasta może zachwycać...). Ale w Wwie jakoś lepiej mi sie Janek III kojarzy, moze dlatego że to był jeden z pierwszych wypasionych (w moich oczach) hoteli, w którym miałem okazje sporo pomieszkać, jezscze w zeszłym wieku ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Maj 2017 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Napewno pisalam o tym hotelu pare razy, pewnie w tym samym watku, ktory jest wspomniany wyzej. Polecam sniadanie na dole, obfite. To byl pierwszy 5* hotel w Polsce. Co do pokoi, to niektore sa w troche lepszym stanie niz inne. Ja lubie pokoje Corner z lazienkami z widokiem, mozna podziwiac miasto spod prysznica :-) Raz trafil mi sie wybrakowany bez marmurowego prysznica, moze oryginalny szlag trafil i zastapili go tania wersja.

Jak bedziesz mial widok na szkole, to pomysl, ze Aga_podrozniczka spedzila tam 8 lat w lawach szkolnych ;-)
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Cze 2017 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
@‌Aga_podrozniczka‌ coś mi się zdaje że to Victoria był pierwszym 5* hotelem w PL.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Cze 2017 08:11 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Tak mnie się przypomniało ;)

Scena 47: (przed wytwórnią i przed "Victorią")
[Goniec podchodzi do taksówkarza]
Goniec: Pan jeździ w "Ostatniej paróweczce hrabiego Barry Kenta"?
Taksówkarz: Taaak. A bo co?
Goniec: Bo pojedziemy, najpierw do "Victorii".
[Taksówka zatrzymuje się przy hotelu "Victoria"]
Goniec: Niech pan tu na mnie zaczeka. Muszę w końcu coś zjeść.
[Goniec wchodzi do "Victorii", wychodzi z niej tylnim wejsciem i szybko biegnie do obleśnej knajpy "Apis"]

Scena 48: (w barze mlecznym)
[Kolejka przy kasie]
Klient: Puree ze smalcem.
Kasjerka: Nie ma smalcu, z dżemem są puree.
Klient: Dobrze, niech będą.
Klient II (do kelnerki): Proszę panią do mnie. Pani podejdzie.
Kelnerka: Zaraz!
Klient II: Niech pani wróci tu jeszcze.
[Kelnerka odchodzi]
Goniec (do Kasjerki): Gryczaną...
Kasjerka: Numerek siedemdziesiąt osiem, miejsce trzynaste, stolik trzy.
[Przy stoliku Klient III kręci łyżką w przytwierdzonym do blatu śrubą talerzu]
Kelnerka (do klienta III): No i co tak grzebie?! Jeszcze talerz przekręci! Do widzenia!
[Kelnerka wyrzuca go]
Klient III: Do widzenia.
Kelnerka (do Gońca): Proszę!
[Goniec siada.Do stolika podchodzi Dryblas]
Dryblas: Który masz numerek?
Goniec: Siedemdziesiąty ósmy.
Dryblas: A ja siedemdziesiąty czwarty, tylko w kiblu byłem.
[Dryblas wypycha Gońca ze stolika}
Goniec: Ty, uważaj!
[Dryblas wstaje]

Scena 49: (przed "Victorią")
[Goniec wraca do taksówki]
Goniec (do taksówkarza): Straszne się tu chamstwo zjeżdża z całego świata. Kasza niedogotowana... Jedziemy do redakcji, dać ogłoszenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Cze 2017 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
karder napisał(a):
@‌Aga_podrozniczka‌ coś mi się zdaje że to Victoria był pierwszym 5* hotelem w PL.

Takie informacje sa dostepne w necie, ktory byl naprawde pierwszy 5* nie wiem. Victoria byla na pewno najbardziej luksusowym i prestizowym hotelem w PRL. Ale w tamtych czasach, to kazdy zagraniczny hotel, to bylo cos.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Cze 2017 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4081
HON fly4free
A propos 5* Marriotta w Warszawie. Kiedys byly!
Ale swego czasu - badajze okolo 10 lat temu kierownictwo hotelu wpadlo na pomysl, ze beda placili mniejsze podatki i oplaty jesli zejda do 4*. Tak tez zrobili w celu porawiania profit&loss.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group