Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#41 PostWysłany: 02 Mar 2016 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
tak. ale pod warunkiem, ze będzie noc przerwy. warunki tego megabonusa to pobyty, nie noce. po prostu trzeba rozdzielać noce, bo 2 po sobie w jednym hotelu zawsze są liczone jako jeden pobyt.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michal24 uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#42 PostWysłany: 02 Mar 2016 22:08 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Tak wiem, ale dzięki jeszcze raz za info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#43 PostWysłany: 24 Mar 2016 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Tak się złożyło, że 3 tygodnie temu nagle trafił mi się wyjazd do Trójmiasta. Wygrałem pobyt w Gdańsku, razem z biletami na mecze Pucharu Davisa. W Gdańsku Hotel Oliwski opłacony w ramach nagrody, pobyt na 3 noce.

Pomyślałem jednak sobie, co będę siedział w Gdańsku, na jedną noc wyrwę się do Gdyni i prześpię w Marriotcie :) Środkową noc, z piątku na sobotę i dodatkowo przedłużę sobie jeszcze pobyt nad morzem i zabookuję w Marriotcie drugą nockę z niedzieli na poniedziałek. Zaliczę 2 pobyty.

Tak też zrobiłem, założyłem konto, zapisałem się do promocji Megabonus i do promo Free Night for New Members zrobiłem rezerwacje ze stawką Rewards Offers, za 2 noce zapłaciłem 234 zł (odpowiednio 120 i 114 zł).

Jeśli chodzi o samego Marriotta to noc w 4**** hotelu w takiej cenie, przy świetnym położeniu, nad samiutkim morzem jak najbardziej godna polecenia. Gdybym kiedyś był w Gdyni ponownie, np. przy okazji Kolosów, myślę że mógłby to być hotel mojego pierwszego wyboru.

Ale nawiążę do promocji i rozliczeń na koncie. Od pobytu minął tydzień, a po zalogowaniu cały czas na koncie widzę 0 punktów i 0 nocy. Zaczyna mnie to trochę niepokoić. Ok, jeden pobyt nierozliczony, ale czemu oba? Missing stay można w Marriottach zgłosić po 10 dniach od check outu, więc muszę jeszcze poczekać. W międzyczasie piszę maila do hotelu. Dostaję odpowiedź, że wybrałem najtańszą stawkę i oni nie mogą mi przesłać za te pobyty punktów. Piszę im, że nie zależy mi na punktach, chciałbym mieć tylko odnotowane pobyty. Następnego dnia, odbieram telefon z hotelu, Pani informuje mnie, że nie wie, czemu tych pobytów nie ma na moim koncie, a przy najtańszej stawce punkty mi się nie należą. Ma skontaktować się z Customer Service. Myślę sobie, no to ładnie, mogłem zapłacić te 6 dych drożej, wybrać normalną stawkę i nie byłoby kłopotu, a tak... drugi raz do Gdyni nie pojadę. Pierwsze rezerwacje, nie znałem programu, zasad, słono zapłacę. Cały jednak czas jeszcze, gdzieś tam się przepycham z tym Marriottem, czekam na jej odpowiedź, a sam wysyłam missing stay. Mija kolejny tydzień, zero odpowiedzi. Ani z hotelu, ani claimy o brakujące pobyty nierozpatrzone, po prostu zero odpowiedzi. Piszę kolejnego maila do hotelu, odpowiedź -> "Jeśli pobyt nie jest punktowany to również pobyt nie będzie widoczny." Lekka załamka. Ostatnia deska ratunku -> Facebook :D Piszę wiadomość na profil Marriott Rewards. Podaję wszystkie szczegóły, numer konta, numery rezerwacji. Po kilku godzinach odpowiedź: "We have manually credited both stays using the folios that you sent in using the missing stay request." Loguję się na konto, nie tylko mam 2 naliczone pobyty, mam jeszcze 550 punktów i dodatkowo oczywiście 2 vouchery, na noc w dowolnym Marriotcie na świecie do kategorii 5 :) Za Megabonus z ważnością pół roku, przy Free Night for New Members ważność - rok czasu.

Podsumowując, dla nowych w Marriotcie promocja pierwsza klasa. Za 234 pln przespałem się 2 noce w Gdynii, plus mam 2 certyfikaty na kolejne 2 noce do kat. 5. Natomiast bura dla pracowników hotelu za nieznajomość programu i wprowadzanie mnie w błąd. Minus też dla Marriotta jako sieci, że to wszystko trwało tak długo i dopiero przez FB udało się to załatwić.

Ogólnie jednak jestem zadowolony i każdemu, kto nie ma jeszcze konta w Marriotcie polecam start w ten program. Okazja do tego jest teraz wyborna.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#44 PostWysłany: 24 Mar 2016 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
Taka forma działania to standard w Marriocie, wielu 'znajomych' tak miało przy okazji wcześniejszych jak i aktualnego New Member + MegaBonus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#45 PostWysłany: 24 Mar 2016 10:36 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Dzięki za info.
Właśnie sprawdziłem ze u mnie też nie zaliczyli - w hotelu ta sama gadka. Piszę na FB
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#46 PostWysłany: 24 Mar 2016 12:00 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
@piotrek_
Czy odkryli Ci bonus po drugim pobycie, jak tak, to co to, za jajko-niespodzianka :)??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#47 PostWysłany: 24 Mar 2016 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Z tego wszystkiego nawet nie zerknąłem.

A w zakładce "Promotion Central" mam coś takiego:

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#48 PostWysłany: 24 Mar 2016 14:15 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Moze ktos sprecyzowac jesli pokoj w Marriot kosztuje 10USD i wezme jedna dobe to nie dostane punktow za ten pobyt bo to jest za niska cena ?? jest gdzies sprecyzowane od jakiej kwoty naliczaja sie punkty ?
Bo juz samo twierdzenie ze nie naliczy sie nocka/pobyt w ich systemie jest smieszne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#49 PostWysłany: 24 Mar 2016 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
To jest stawka "Rewards Offers"?
"Reward Members 40 pct off across Europe, prepay in full, non-redunable if cancelled more then 1 day after booking, no changes"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#50 PostWysłany: 24 Mar 2016 15:51 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
@piotrek_
Takie coś to ma chyba większość z nas (przy rejestracji).
Ty jako, że już zakończyłeś zadania, powinieneś, zdaje się teraz, mieć możliwość zapisania się do następnego bonusu??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#51 PostWysłany: 25 Mar 2016 01:50 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 16
bobo77 napisał(a):
Taka forma działania to standard w Marriocie, wielu 'znajomych' tak miało przy okazji wcześniejszych jak i aktualnego New Member + MegaBonus


Czy istnieje możliwość skorzystania jednocześnie z tych dwóch ofert: MegaBonus i New Members? Komuś się udało? Najpierw należy zapisać się do oferty New Members, a dopiero potem do MegaBonus? Dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#52 PostWysłany: 25 Mar 2016 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
tak
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#53 PostWysłany: 25 Mar 2016 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
W odróżnieniu od innych sieci (chociażby Accor) wątek dosyć krótki, więc wystarczy przeczytać kilkanaście postów wcześniej:

http://www.fly4free.pl/forum/marriott-rewards,1522,33117?start=20#p722677
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#54 PostWysłany: 25 Mar 2016 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
@Aron, dobrze wiesz, że dla niektórych przeczytanie trzech stron to czasem ponad ludzki wysiłek ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Aron lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#55 PostWysłany: 15 Kwi 2016 14:35 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
kacper451 napisał(a):
@piotrek_
Takie coś to ma chyba większość z nas (przy rejestracji).
Ty jako, że już zakończyłeś zadania, powinieneś, zdaje się teraz, mieć możliwość zapisania się do następnego bonusu??


Sam sobie odpowiem :), po 2 noclegach, otrzymałem certyfikat oraz możliwość zapisania się do kolejnego bonusu w postaci 2,5k za następny pobyt.
Ktoś dostał coś innego czy to standard??

Załącznik:
Promotion_Central_-_2016-04-15_14.23.49.png
Promotion_Central_-_2016-04-15_14.23.49.png [ 33.67 KiB | Obejrzany 2474 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#56 PostWysłany: 19 Kwi 2016 23:31 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Oprócz ostatnio wprowadzonej Member Rate dodają od 16.05 gwarantowane późne wymeldowanie (dla Gold i Platinum).
http://www.marriott.com/marriott-reward ... rewards.mi
Zmiany jak najbardziej pozytywne.
Ja co prawda już tam Golda nie mam, ale lubię takie wiadomości, że coś będzie gwarantowane, bo ostatnio moda na przywileje uznaniowe i z gwiazdką :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#57 PostWysłany: 20 Kwi 2016 09:01 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Mam w programie 3,600 punktów które na dniach wygasną, czy warto coś podziałać w kierunku ich przedłużenia czy to raczej ochłapy i nie warto iść w koszty? No chyba że bezkosztowo jakoś je przedłużę?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#58 PostWysłany: 20 Kwi 2016 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Standardowo musisz mieć min 7500 na nocleg w hotelu I kategorii, więc jeżeli widzisz opcję na dozbieranie reszty i jakiś z I kategorii Ci przypasuje...
Jak zarejestrowałaś się wcześniej do megabonus i zrobisz 2 pobyty chyba do 15 maja to dostaniesz też certyfikat na darmową noc chyba do 4 albo 5 kategorii
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#59 PostWysłany: 20 Kwi 2016 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
ja mam 4000 i jak ostatnio sprawdzałem to najlepiej było kupić jakieś vouchery do wydania w mariocie, np można pójść w wawie na piwko itp. z widokiem na PKiN.

-- 20 Kwi 2016 13:25 --

właśnie sprawdziłem jeszcze raz: za 2500 pkt możesz kupić kartę na 10$

-- 20 Kwi 2016 13:32 --

... i jeszcze wchodzi w grę 25zł do Zalando też za 2500pkt.
Więcej opcji nie znalazłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marriott Rewards
#60 PostWysłany: 26 Kwi 2016 20:03 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
MARRIOTT liczy od maja 2x noce do statusu! (1 noc = 2 zaliczone noce do statusu)
Promocja nazywa sie:
Marriott Rewards® International Double Elite Night Credit Offer
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group