Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Maj 2016 14:39 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 30
Polecam Here Maps, przejechałem 6800 km po Stanach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ruben$ lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 23 Maj 2016 16:48 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Zgadzam się co do Here Maps. Przejechane 3000 mil bez kłopotu. Na początku długo szukał satelit, przez co do motelu z lotniska dojechaliśmy za pomocą mapy (SFO), ale później już bez problemu szybko łapał sygnał :) Mapy, którą kupiliśmy wcześniej (na wszelki wypadek), nie użyliśmy ani razu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Maj 2017 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Na zachodnie wybrzeże też polecacie Here Maps? Jak sprawuje się na pustyniach Nevady, Arizony, Utah? Na innym forum polecili mi Sygic? Ktoś może coś doradzić? Chodzi mi o bezpłatne mapy do pobrania na telefon.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Maj 2017 11:46 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Sygic ma w tej chwili bezpłatne mapy, ale nawigacji jako takiej- nie, chyba, że 7-dniowy trial.
[Nie zmienia to faktu, że ceny za licencje na cały świat w Sygicu, jak na dożywotnie licencje, to naprawdę niedużo i warto nabyć].

Zalety Sygica w/s do Here Maps- używam obydwu, dość często i intensywnie, na przestrzeni lat. Mówię bardziej o nawigacji niż samych mapach. Mowa o Androidzie.
* Sygic jest stabilniejszy. Wiele razy z Here nie mogłem nigdzie dojechać, bo aplikacja się "wywalała", nawet nowsze wersje
* Sygic ma ciekawe integracje z booking.com, 4square, Tripadvisor- więc znalezienie czegoś na mapie- w trybie online, a następnie zapisanie favorite'a do użytku offline- jest bardzo łatwe i pomocne.
* Mapy Sygica offline zajmują 2-4x mniej miejsca, a oferują dokładnie to samo . Im więcej krajów / regionów, tym większe ma to znaczenie.

Mam wrażenie, że w tej chwili w każdym cywilizowanym kraju każda wiodąca mapa/nawigacja sprawuje się podobnie. To już nie czasy z przed 5-10 lat. Wybierz taką, której lubisz używać / przyzwyczaiłeś się.
Ideałów nadal raczej nie ma (nawet Google Maps nie zawsze są aktualne), ale zazwyczaj dojedziesz gdzie trzeba i znajdziesz to, co trzeba.
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 14 Maj 2017 09:43 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 72
Posiadam Sygic od chyba 10 lat i polecam. Mozna uzywac bez licencji i wtedy chyba nie masz tylko komunikatów głosowych i podpowiedzi oraz innych opcji ale wyznacza trasę i zawsze można zerknąć czy jedziesz w dobrym kierunku.sygic nawet darmowy + znaki i zawsze uda sie dojechać do celu.
Polecam kupić licencję, mozna uzywac na 3 urządzeniach. Znajdź 3 zaufane osoby i sie zrzuccie wyjdzie grosze za caly świat.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 14 Maj 2017 09:44 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 72
Nie kupować przez Alledrogo itp. Bo oszukują TYLKO z oficjalnej strony!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 15 Paź 2017 10:38 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 72
Już po powrocie i przejechaniu kilku tysięcy kilometrów po zachodnich stanach potwierdzam ze Sygic sprawdza sie wyśmienicie przez 2 tyg jazdy anirazu nie było żadnych problemów.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Gru 2017 11:34 

Rejestracja: 11 Lis 2017
Posty: 2
Ja polecam Nawigatora....Kanada i USA bez najmniejszych problemów.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group