Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Maj 2016 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2015
Posty: 48
Cześć,

wiem że są na to marne szanse ale może ktoś z Was wie gdzie kupić parasol plażowy ale o małych wymiarach jeśli chodzi o długość? Standardem jest parasol składający się z dwóch części, gdzie jedna ma 90 cm a druga około 110 ale takie ustrojstwo nie wejdzie do małej walizki o długości 45 cm :P Pomyślałem, że może ktoś wpadł na zrobienie parasola, którego by można było złożyć np z 4 części ale nic takiego w Internecie nie udało mi się znaleźć. Może jednak komuś się udało?:)

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 11 Mar 2020 18:59 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Może namiot plażowy zamiast parasola?

Sam szukam czegoś na plażę do ochrony przed słońcem, żeby zmieściło się w podręcznym. https://a.aliexpress.com/_BPhsKfImage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Mar 2020 05:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Są dwie opcje:
1. kupujesz taki parasol za grosze w miejscu docelowym a wyjeżdżając zostawiasz go innym.
2. szukasz zostawionego parasola przez innych turystów.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Mar 2020 09:40 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Ze 2 lata temu miałam podobny problem, ale w końcu w jednym z dużych marketów budowlanych znalazłam mały parasol, który zmieścił mi się do dużej walizki po przekątnej

TNT 135 cm
Oczywiście to mały parasol i cień też daje mały, jednak na pół leżąco mieściłam się cała w cieniu

To był ten bez regulacji nachylenia:
https://mrowka.com.pl/produkt/parasol-tnt-135cm.html

A tutaj jakiś nowy z regulacją
https://www.obi.pl/parasole-na-wysiegni ... /p/4353207

Najlepiej sobie zmierzyć przekątną w walizce (chyba tylko tak się zmieści) i w sklepie zmierzyć długość złożonego parasola, albo wręcz pójść tam z walizką i próbować dopasować.

Ale do takiej małej walizki 45 cm to raczej nie zmieścisz nawet takiego parasola.

Do bagażu podręcznego polecam zwykłą składaną parasolkę, którą można rozłożyć na plaży i połyżyć tworząc namiocik i przynajmniej głowę osłonić. Lub szukać jakiś nowinek w internecie z osłoną głowy,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group